• ~w
    (2019-03-25 08:20)
    A ile zakonnic musiano poddać aborcji po gwałtach księży na nich?
  • ~to w koncu jest Wasz Kosciol
    (2019-03-24 21:44)
    Jak beda dalej tak robic to w Kosciele pozostana juz tylko sami fanatycy. Swiat idzie dalej a z nim wszyscy oswieceni i myslacy ludzie. Robcie wiec co chcecie bo to w koncu jest Wasz Kosciol. Jesli go zniszczycie to Wasza strata.
  • ~nie moga przestac, musza prowokowac
    (2019-03-24 21:33)
    Czy to Kosciol czy moze tylko pani Godek znowu prowokuje tych normalnych, niefanatycznych Polakow do samoobrony przed fanatycznym katolicyzmem.
  • ~kpt. Arianator
    (2019-03-24 20:02)
    Pytanie do prolajferów. Gdyby nadliczbowy zarodek z in vitro miałby zostać zniszczony (zamordowany) lub miałby zostać adoptowany przez parę lesbijek, to za którą opcją byście byli?
  • ~md
    (2019-03-24 20:00)
    Bez moralności i zasad staniemy się tylko najcwańszymi zwierzętami w świecie przyrody. Takimi ludzkimi zwierzętami kierującymi się głównie zwierzęcymi emocjami najłatwiej sterować i robić na nich wielkie interesy. A kto uważa, ze goje to zwierzęta do użycia jak krowa czy koza? Inteligenci to wiedzą, a pół- i ćwierćinteligenci niech ruszą szarymi komórkami.
  • ~W-wa
    (2019-03-24 19:31)
    POlszewiki z TVINow ----.--,--- POlSATow ani słowa na EKRANIE takie przestraszone tymi DZIECMY
  • ~Na manife!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-03-24 19:07)
    Kanibale które rozbijały rodziny będą walczyć by przetrwać......w rodzinie
  • ~zeke
    (2019-03-24 19:04)
    Zwalniam was z obowiązku kopulowania, będzie mniej idiotów.
  • ~waginy Polek dla prezesa
    (2019-03-24 19:00)
    Mam termin do gastrologa na marzec 2020. Kolonoskopia na NFZ ze znieczuleniem ogólnym październik 2019. Może zajmiecie się ście.rwa rzeczywistą pomocą, psychopaci z fiksacją na temat damskiej d.y?
  • ~gość
    (2019-03-24 18:35)
    Tęczowe feministki są w stanie głodować w obronie muszki i żabki a własne dziecko zabiją bo za małe mieszkanie . A ten ~ ~~ to jakiś specjalista za pieniądze- parę minut i 40 łapek w górę . Soroszowy jakiś.
  • ~Norymberdzki
    (2019-03-24 18:31)
    To pewnie tacy katolicy, którzy kopulują przez dziurkę w koszuli nocnej.
  • ~Norymberdzki
    (2019-03-24 18:28)
    Narodowy socjalizm, czy katolicki szariat ?.
  • ~antyPiterek
    (2019-03-24 18:28)
    prawdziwy wojownik to ten ktory broni zycia przed demoralizacja, tak tych dzieci narodzonych jak i nienarodzonych
  • ~karla
    (2019-03-24 17:59)
    brak jest prezesa i jego siostrzenicy matki polki
  • ~Zepp
    (2019-03-24 17:53)
    Najwięcej aborcji dokonują pobożne katoliczki. Bo antykoncepcja to dla nich grzech, z którego musiałyby się spowiadać co tydzień. A aborcja raz na jakiś czas to w ich i kościoła mniemaniu mniejszy grzech
  • ~ ~~
    (2019-03-24 17:51)
    buhaha... na zdjęciach PiSowskie obłudniki z krwią na łapskach które ,pomimo większości sejmowej i tej w senacie oraz podPiSującego wszystko prezydenta, nadal pozwalają na legalne mordowanie nienarodzonych poprzez aborcję!!!

Może zainteresować Cię też: