• ~miki
    (2019-05-14 21:23)
    A może zdecyduje postawa - Polskość jest nienormalna, chęć przejęcia za wszelką cenę Euro aby przypodobać się Niemcom, nachalna promocja tęczowych , pinindzy ni ma i kamieni kupa a z drugiej strony, jakby nie spojrzeć, wzrost gospodarczy, niemałe sukcesy we wprowadzanych reformach, realizacja / w większości/ programu wyborczego /czego druga strona nie ma.
  • ~kpt. Arianator
    (2019-05-14 21:30)
    Sprawy światopoglądowe mają najmniejszy wpływ na funkcjonowanie państwa i życie większości obywateli. Największy wpływ ma gospodarka.
  • ~Poli
    (2019-05-15 07:00)
    BRAWO PIS!!! Wreszcie ktoś kto potrafi rządzić z głową. Grupa inteligentnych, kompetentnych osób. Jak dotąd nie spotkałem sytuacji aby ktoś z PISu się skompromitował jakąś głupią wypowiedzią. Sukcesy ekonomiczne Polski mówią same za siebie. Tylko PIS zadba o naszą suwerenność. Nie da sobie w kasze dmuchać i nie rozkłada dywanów przed Niemcami jak PO. BRAWO PIS!!!
  • ~xero
    (2019-05-14 23:39)
    Mysle ze PIS zdecydowanie wygra, bo cos zrobil dla przecietnego polaka w sferze finansowej , sprawa kosciola nie jest tak wazna,bardzo wazna jest walka ze zboczencami i tu PIS odnosi sukces, 30 lat wiezienia dla zboczencow to jest to na co czekalem i musi to byc 30 lat bezwzglednego wiezienia bez wzgledu na osobe
  • ~E meryt
    (2019-05-14 23:01)
    Tusk wprowadził ferment, ale nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Damy radę - ważne aby rządzący byli uczciwi, pracowici i dbali o obywateli.
  • ~J.K
    (2019-05-14 22:19)
    Działacz PO w Gnieźnie oskarżony o pedofilię
  • ~ww
    (2019-05-15 08:16)
    znowu PO strzeliło sobie w kolano. Brawo panie Sekielski. Wykorzystywanie takich spraw do walki POlitycznej jest obrzydliwe.
  • ~ryytcccc
    (2019-05-15 09:54)
    Polacy, to co się dzieje jest już realnym majdanem Sorosa , wroga Polski nr 1. Pamiętajcie co pisała nasza poetka. "Ojczyzna moja to ta ziemia droga ,gdziem ujrzał słońce i gdziem poznał Boga".
  • ~gość
    (2019-05-14 22:03)
    Tęczowy Władek myśli,że zobaczy chłopów na paradzie równości. Ale chyba się rozczaruje.
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-05-14 23:59)
    my lewacy tracimy o oczach. Towarzyszu $oroSS, POmocy.