• ~jotkape
    (2019-05-24 04:26)
    PO może szukać dziury w całym, ale ludzie widzą, że to Morawiecki działa zawsze dla dobra kraju.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-05-23 22:44)
    JUŻ MNIE ŻADNE KŁAMSTWO KRZYWOUSTEGO NIE ZDZIWI !!!!
  • ~Matka
    (2019-05-23 22:10)
    Proponuję Premierowi szybko procedować ustawę zakazującą deszczowi padać lub znowu pomodlić się, tym razem o pogodę. A jak nie zadziała to zawsze jest Tusk (jego wina). A tak naprawdę, to każdy obywatel powinien wiedzieć (i na pewno wie), gdzie zamieszkał.
  • ~czeladnik
    (2019-05-24 04:27)
    Największym problemem premiera jest to, że nie można mu nic zarzucić. To tak bardzo boli opozycję.
  • ~Jajacek
    (2019-05-23 22:24)
    PiSie Panstwo z dykty i Pinokio jako Premier ! Propaganda, klamstwo i niekompetencja z jakims porabanym i niezrozumialym tlumaczeniem jakiegos nominowanego przez PiS polinteligenta. Prawdziwe zdobycze polskiego "Suwerena" - PRL - bis prawie 30 lat po wykopaniu pierwszych PRL-owskich komunistow. I juz sa nastepni pod szyldem PuS.
  • ~Eu
    (2019-05-23 22:23)
    A wystarczy pomodlic sie do Jarka i po wodzi nie bedzie
  • ~Wyborca PiS-u
    (2019-05-23 22:05)
    To premier nie ma ludzi aby takie cos prostego sprawdzić? Tak samo było z mieszkańcami Błoni , którzy mieli 0 5 rano wstawać aby do Wawy dojechać. Każdy kto zna trochę mape i rozkład linni kolejowych wie, że Błonie są akurat bardzo dobrze skomunikowane i do Wawy w max 30 min da się dojechać...źle o świadczy o premierze niestety
  • ~Pinokio
    (2019-05-23 22:38)
    Łgałem, łżę i będę łgał, tak mi dopomóż sztabie wyborczy i Panie Naczelniku!
  • ~everest
    (2019-05-23 22:39)
    Kiedy poznamy majątek żony premiera MOrawieckiego? Wbrew pisowskim łgarstwom ŻADNE PRZEPISY NIE STOJĄ NA PRZESZKODZIE aby go ujawnić!
  • ~On
    (2019-05-23 22:12)
    Ten zbiornik retencyjny czy to po polsku po prostu NOCNIK? Czy Mordawiecki posiada jeden czy dwa, a moze wiecej, no bo on lubi kupowac , jak sie okazja nadarzy i co popadnie i co sie oplaca.