• ~sic.
    (2019-08-20 20:23)
    PiS to kryminalisci ...
  • ~JMK
    (2019-08-20 22:26)
    Ja nie wierze w niezależne sądy.Dopóki nadzwyczajna kasta nie zostanie zreformowana nie ma mowy o niezależnych sądach.
  • ~Wilga
    (2019-08-20 22:32)
    Jeżeli nie usunie się z sądownictwa politykierów nie ma mowy o uczciwych sędziach. Panowie Tuleja,Łączkowski albo sędziowanie albo politykierstwo.
  • ~kaloP
    (2019-08-20 21:58)
    Ja natomiast nie wierzę sędziemu Markiewiczowi. To konfabulant i kłamca. PATOLOGIA to jest w "Iustitii"
  • ~Anonim.
    (2019-08-20 21:50)
    Sedzia ktory szkaluje innego czlowieka bez dowodow a tylko na podstawie swoich domyslow tak jak pan Markiewicz powinien przestac byc sedzia.
  • ~i to by było na tyle
    (2019-08-20 21:56)
    ten facet udający sędziego powinien zostać usunięty z sądu za działalnośc polityczną. Koniec z kastą specjalną, najwyższy czas na oczyszczenie sądu z polityków.
  • ~Alina
    (2019-08-20 20:17)
    P.Markiewicz, ja nam nazwisko tej hejterki. Wszyscy internauci też je znają. Mam też pytanie, czy to co o sędziach pisała ta hejterka to prawda czy fałsz?
  • ~łi pipul
    (2019-08-20 20:54)
    lepsza prokuratura zależna od wybranego przez ludzi rządu, jak niezależna i nietykalna sitwa..., ludzie głosują na PiS, bo maja dość bezkarności hipokrytów w togach i chcą wyrwania polskiej Temidy z rąk spadkobierców "prawniczej elity" przywiezionej w 1944 na ruskich tankach
  • ~Anonim
    (2019-08-20 21:46)
    Niemiecko lewacki atak na Polske w ktorym udzial biora sedziowie. Sedziow nalezy wybrac od nowa i powinni to robic obywatele a nie sedziowie. Prace sedziow powinni oceniac obywatele a nie sedziowie. Majatki seeziow powinny byc powszechbie znane. CBA powinno obdarzyc sedziow specjalna piecza. Za korupcje sedziwie powinni byc karani dlugoletnim wiezieniem.
  • ~Anonim.
    (2019-08-20 21:53)
    Jesli pan markiewicz uwaza ze prokuratura jest bieuczciwa to widocznie na podstawie wlasnych zachowan. Jak taki czlowiek mogl zostac sedzia. Pan markiewicz powininen natychmiast zostac usuniety z zawodu.