• ~Zawód polityk
    (2019-11-08 17:18)
    Pawlaki poniżej premiera nie schodzą.
  • ~m-53
    (2019-11-08 16:38)
    A ja proponuję: Bober (PSL) na marszałka, na wice Staroń (niezależna) i trójka z PIS. I wtedy PO i Lewica mogą się .................. :)
  • ~Adert Feliks
    (2019-11-08 17:06)
    Panie Sawicki, proszę mi wyjaśnić, dlaczego nikt w Polsce nie będzie zaskoczony waszym wejściem koalicję z piSS ????? W waszym przypadku, historia podobnych postępowań jest przebogata !!!!
  • ~APiS
    (2019-11-08 17:51)
    Zaczyna sie targ. Parszywy PSL, sprzedajny na każdym kroku będzie starał sie utrudnić życie i wyrwać co sie da. Im nie chodzi o Polskę tylko o stołki Sawicki idź na emeryturę
  • ~Brawo Władek
    (2019-11-08 18:17)
    Tęczowy PSL POmodli się do św. Rity i na pewno wydoji duże koryto !
  • ~Babka porodowa
    (2019-11-08 19:31)
    Sawicki, BEZIDEOWIEC, marzy o dobrym miejscu przy dojeniu ukochanego państwowego koryta, bo w korycie się urodził w wyniku błędu bociana który zamiast na polu kapusty złożył niemowlę w korycie.
  • ~Górny Ślązak
    (2019-11-08 19:10)
    M . To ciemniak lub pełen chęci i świadomości metod rozbicia koalicji anty pisowskiej.Jego karta zasług dla Kraju jest pusta. Za to pełna inicjatyw czyniących zamęt w kraju i niszczenia demokracji. To taki chłop co ,,,nie sieje i nie orze, ale odstawia zboże"" . Niedługo Kamysz pozna jego bezideowość i dwulicowość.
  • ~y
    (2019-11-09 14:35)
    Pan Sawicki jak zawsze plecie bzdury udając że nie wie że iż Schetyna już uzgodnił z całą opozycją (a więc z PSL) że marszałkiem będzie Prof. Grodzki! Czyżby miał na myśli Pana/Panią Grodzką???
  • ~Joanna Bialystok
    (2019-11-09 17:31)
    Sawicki, gdyby nie paru rozbitków od pijaka Kukiza nie wlezlibyscie do Sejmu. 8,5 % a oni świętują sukces. Co mają powiedzieć tera pisowscy czy platformersi. To oni przegrali? zsl to najgorsze ******* w historii Polski.
  • ~Wars i Sawa
    (2019-11-08 20:19)
    P S L , to Partia Sitwy Ludowej, słynącej z przyklejania się w rządach do każdego kto da kilku cwaniakom dobre stanowiska . Podobno katolicy. Lecz gdy zamiast rządzącego Polską prezesa, do rządu dojdzie belzebub, to przyłączą się do niego, jeśli kolesie dostaną dostęp do dojenia.