Afront rodziny królewskiej. Kogo nie zaprosili na wesele?

| Aktualizacja:

Lista gości, którzy pojawią się na ślubie księcia Williama z Kate Middleton, jest w Wielkiej Brytanii tematem numer jeden. Jednak teraz więcej mówi się o tych, których na niej zabrakło. Okazało się, że rodzina królewska nie zaprosiła dwóch byłych laburzystowskich premierów, Tony'ego Blaira i Gordona Browna.

wróć do artykułu
  • ~Genitaliusz
    (2011-04-26 13:12)
    A ilu pederastów i "kochających inaczej" będzie na tym ślubie ?
    wedlug mnie conajmniej polowa.
  • ~powstaniec warszawski 1944
    (2011-04-25 23:49)
    Kazdy kto chciał Kate miał.Wielki książe ,zakisił raz ogóra bo popuszczono mu szpary i na żeniaczke przyszła mu ochota... Pompka , frajer.
  • ~Adrian
    (2011-04-25 21:40)
    To S K A N D A L !!! Dlaczego nie zaproszono naszego Bula Komorowskiego?! To się w palemie nie mieści!!!
  • ~an77
    (2011-04-25 18:31)
    Co tam Blair czy Brown przy nie zaproszeniu Jerzego Buzka ! To dopiero AFRONT! Mało afront, to SUPER, MEGA i HIPER AFRONTY razem wzięte !!! Czyli AFRONT nad AFRONTAMI !!!
  • ~Rodak
    (2011-04-25 17:19)
    do Genitaliusz - dlaczego pytasz? Jak poznasz kogos, kto jest tytolowany "SIR" to moze ciebie zabierze ze soba.
    Och, jakis ty prostak :) Szkoda Ciebie
  • ~Rodak
    (2011-04-25 17:15)
    do glupiego i pustego autora - to nie jest zaden "AFRONT" jak piszesz.
    Jest tradycja od stuleci, ze na takie uroczystosci zapraszani sa TYLKO czlonkowie Rodzin Krolewskich oraz osoby posiadajace tytuly nadane przez Krolowa.
    Nie osmieszaj sie i nie pisz bzdur. Jeszcze jeden "geniusz" z tego brukowca, ktory wszystko wie.
  • ~maciarewicz
    (2011-04-25 15:48)
    Ten ślub to świetna reklama dla Anglii. Oni potrafią promować swój kraj, mimo że wielu Anglików nie lubi rodziny królewskiej. To złoty interes. Wszyscy na tym zarobią. A u nas co? W przyszłym roku mamy Euro, a tu ciągle tylko martyrologia, smoleński i jakieś tablice są głównym tematem. Dość już tego.
  • ~ccc
    (2011-04-25 15:27)
    banda darmozjadów budząca egzaltację wsiowych elit III RP
    jeszcze brakuje,żeby gajowy wygłosił mowę weselną o polowaniu i kobietach
  • ~zbigniew jan
    (2011-04-25 15:07)
    no wlasnie co zrobila partia pracy Toniego i Gordona, dla brytyjczykow i europejczykow...???, kompletnie zawiodla...
  • ~tw lewa rączka
    (2011-04-25 10:04)
    Zaproszeń dla przedstwicieli najpiękniejszego z narodów świata nie wysłano w obawie przed utaratą klejnotów korony brytyjskiej.
  • ~ert
    (2011-04-25 09:57)
    Może nasze półhrabki z Belwederu pojadą bigos mieszać.
  • ~Terlik
    (2011-04-25 09:49)
    Jak donosi agencja TASS,jako jedyna z Polski na ślub została zaproszona pani Zuzanna.W prezencie dla młodej pary zawiezie do Londynu słynną kamienną tablicę,którą wręczy młodej parze.Ma to być przypomnienie Brytyjczykom o pewnym wydarzeniu z przeszłości i nawiązaniu do równie słynnych kamiennych tablic Mojżesza.Prasa brytyjska z entuzjazmem odnotowała tę wiadomość,donosi Dziennik Polski.
  • ~oko
    (2011-04-25 09:45)
    Bul bedzie balował w Ruskiej Budzie , Anglicy nie chca by im wstydu narobił być moze na ślub wybrałby się w bryczesach i z dwururką no i oczywiście nagonka z BOR-u a może nawet z WSI,?
  • ~(po)ruta
    (2011-04-25 08:45)
    Afrontem jest niezaproszenie "hrabiego" bula analfabety komoruskiego wraz z pierwszą lochą - wręczyli by im w prezencie gar bigosu i wpisali by się nową (po)lszczyzną do księgi pamiątkowej :D
  • ~Genitaliusz
    (2011-04-25 07:42)
    Dokładnie ta nędzna "gazeta" to przejaw wielkie zeszmacenia mediów.

    co do ślubu to zaproszenie otrzymała cała rzesza "kochających inaczej" , na czele procesji szedł będzie Elton ze swoim zniewieściałym mężulem.
  • ~Szwejk460
    (2011-04-25 07:24)
    - Tak. Zeszmaciłaś się "czwarta władzo" i zajmujesz się bulwarowymi plotkami'
  • ~Gusiek460
    (2011-04-25 07:21)
    Nie ma ciekawszych tematów do omówienia z naszego podwórka ?? Co mnie obchodzi, kto z kim będzie spał gdzieś na wyspach. Ja jestem ciekawy, kiedy będzie lepiej w moim kraju. Kiedy nasi rodzice nie będą musieli zostawiać nas babciom, ciociom albo w ogóle samych i wyjeżdżać za pracą na banicję ?? Tym się zajmij "czwarta władzo" . Miałaś być głosem narodu do władzy i kontaktem władzy z narodem,
  • ~HA..HA..HA..
    (2011-04-25 06:33)
    a co z beza i małżonek...
  • ~szczesliwy Polak
    (2011-04-25 06:16)
    wloz szczesliwe numrry moze zostaniesz milionerrm pilot 2237
  • ~angielka
    (2011-04-25 05:20)
    Nikt nie chce sluchac o bigosie ,wiec nie zostal zaproszony.A poza tym to nikt z obecnego rzadu nie dorosl do takich uroczystosci.