Afront rodziny królewskiej. Kogo nie zaprosili na wesele?

| Aktualizacja:

Lista gości, którzy pojawią się na ślubie księcia Williama z Kate Middleton, jest w Wielkiej Brytanii tematem numer jeden. Jednak teraz więcej mówi się o tych, których na niej zabrakło. Okazało się, że rodzina królewska nie zaprosiła dwóch byłych laburzystowskich premierów, Tony'ego Blaira i Gordona Browna.

wróć do artykułu
  • ~Genitaliusz
    (2011-04-24 16:08)
    A czy będą jeszcze jacyś "kochający inaczej" goście poza Eltonem ?
  • ~Codziennie Daję Na Tacę
    (2011-04-24 16:10)
    Brunisława też nie zaprosili o kurde jaka wtopa.
    A czy zaproszono TuskoMatoła ? Zbycha ? i innych ?
    a JAcykowa ?
  • ~..
    (2011-04-24 16:18)
    BRONKA NIE ZAPROSZONO BO JUŻ MAJĄ MURZYNA DO ZMYWANIA NACZYŃ
  • ~Genitaliusz
    (2011-04-24 16:24)
    Zaproszono Lewaków z TVN24 i TokFm będą szczekać na Polskę.
  • ~Genitaliusz
    (2011-04-24 16:30)
    Sądzę że zaproszeni zostali wszyscy członkowie PiSu.
    zajmą się podawaniem do stołu, sprzątaniem i zadbają oto aby "kochający inaczej" się dobrze bawili.
  • ~opo popo
    (2011-04-24 16:33)
    blairowi sie zapewne dostalo ze zostal niedawno katolikiem tak jag jego zona wiec dlatego mu podziekowano
  • ~LOL
    (2011-04-24 16:44)
    Bronka i donka nie zaprosili bo maja swoich cudow dosc
    po co im cud donka i bronka zielonej wyspy tez nie chca
  • ~pis-mak
    (2011-04-24 16:57)
    ~Genitaliusz2011-04-24 16:08
    A czy będą jeszcze jacyś "kochający inaczej" goście poza Eltonem ?
    Może Jarosław?
  • ~..
    (2011-04-24 16:58)
    RYŻEGO NIE ZAPROSILI W OBAWIE O SREBRNE SZTUĆCE.
  • ~helena
    (2011-04-24 17:00)
    ale chyba kawalerem, podwiązki był wałęsa ? i co ? zaprosili go ,czy zrezygnowali ?
  • ~Genitaliusz
    (2011-04-24 17:21)
    chodzą słuchy że zwolnieni pracownicy TVN-Warszawa będą nosić krzesła na tej imprezie.
    ~pis-mak2011-04-24 16:57 , Może Jarosław?

    Tak, sądzę że on lubi penetrację.
  • ~TomL
    (2011-04-24 17:26)
    Bronka nie będzie bo nadal pisze historie na nowo, po tym jak zdegradował naszą konstytucje, teraz przekłada I Wojnę Światową.

    Ryży z kolei jak to Ryży, akurat w tym czasie będzie haratał w gałę.
  • ~Sybirak
    (2011-04-24 17:44)
    Ryży z kolei jak to Ryży, akurat w tym czasie będzie haratał w gałę.
    Jak wy pisiaki zazdrościcie panu premierowi kondycji i umiejętności piłkarskich. Wy potraficie tylko pykować, więc macie twarde języki.
  • ~serapis
    (2011-04-24 17:50)
    Nie zaprosili tzw pierwszej damy i Brunka
  • ~TomL
    (2011-04-24 18:10)
    "Jak wy pisiaki zazdrościcie panu premierowi kondycji i umiejętności piłkarskich. Wy potraficie tylko pykować, więc macie twarde języki."
    Pykować - hehehe, widzę, że elektorat tak jak Komoruski, nie ma słownika!!!

    Tusk gra jak ostatnia łajza, czyżby komunikat od Halickiego do ciebie platformersie nie dotarł!!!
  • ~łączę się w bulu
    (2011-04-24 18:12)
    Nie będzie też prezydenta "Bulu bulu", który "łaczył sie z nadzieji" pod "palemami", że może dostanie zaproszenie... Zamiast zaproszenia dostał kopa w tyłek
  • ~martusia_krolowa_polski
    (2011-04-24 18:15)
    .a kaczusia...hakusia...? tez nie zaprosili..?
    Konfliktowy, mlaska, lubi falsz, nie ma prawo jazdy, nie umie wlaczyc komputera ...bez kobity , zony dzieci...mieszka u mamy...
    wiecie kto to ?

    :-) sa chetni na takiego premiera ?
  • ~bono
    (2011-04-24 18:31)
    A królową Jadzię z synem elektem
  • ~Faja
    (2011-04-24 18:40)
    A ja się bałem, że chodzi o Lecha W.
  • ~Oto jest pytanie
    (2011-04-24 18:48)
    Być albo nie być oto jest pytanie .
    A Jarek zwany prezesem Przegranych i Szkodników dostanie zaproszenie dla siebie i kota w butach ?