Afront rodziny królewskiej. Kogo nie zaprosili na wesele?

| Aktualizacja:

Lista gości, którzy pojawią się na ślubie księcia Williama z Kate Middleton, jest w Wielkiej Brytanii tematem numer jeden. Jednak teraz więcej mówi się o tych, których na niej zabrakło. Okazało się, że rodzina królewska nie zaprosiła dwóch byłych laburzystowskich premierów, Tony'ego Blaira i Gordona Browna.

wróć do artykułu
  • ~HA..HA..HA..
    (2011-04-25 06:33)
    a co z beza i małżonek...
  • ~Gusiek460
    (2011-04-25 07:21)
    Nie ma ciekawszych tematów do omówienia z naszego podwórka ?? Co mnie obchodzi, kto z kim będzie spał gdzieś na wyspach. Ja jestem ciekawy, kiedy będzie lepiej w moim kraju. Kiedy nasi rodzice nie będą musieli zostawiać nas babciom, ciociom albo w ogóle samych i wyjeżdżać za pracą na banicję ?? Tym się zajmij "czwarta władzo" . Miałaś być głosem narodu do władzy i kontaktem władzy z narodem,
  • ~myśliweczek
    (2011-04-24 21:23)
    WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI:
    Jak dowiadujemy się z zaprzyjaźnionej stacji, dzięki misternym i jak zwykle skutecznym zakulisowym działaniom naszej dyplomacji, podczas królewskiego wesela, Bronisław herbu Bul będzie pełnił niezwykle prestiżową rolę Podawcy Bigosu JKM!

    Vivat!
  • ~Genitaliusz
    (2011-04-24 21:26)
    Tak, faktycznie okazało się że Brunisław poda bigos parze królewskiej oraz "kochającym inaczej" gościom.

    Pozdrawiam
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-04-24 22:25)
    POmatołów też nie zaprosili
  • ~znawca tematu
    (2011-04-24 22:24)
    mowia ze vincent rostowski zartobliwie przezywany profesorem ma byc zatrudniony do polerowania galek.
  • ~stwierdzenie
    (2011-04-24 22:26)
    --- powiedział Bismark ... dajcie polakom władzę a sami się wyniszczą...

    tępy i głupi ten polski naród / ale nie wszyscy / .. to jest moje zdanie
    wystarczy poczytać te głupie ... Pomatolskie ...wypowiedzi i ich NIKI na FORUM
    pełne nienawiśći.
  • ~observ
    (2011-04-24 22:58)
    bul-komorowskiego nie zaproszą bo by ich "palem", bigosem i kaszalotami straszył. No i Mr Mistake nie brzmi w Westminster tak dobrze jak w Tuskolandi.
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-04-24 23:29)
    .a kaczusia...hakusia...? tez nie zaprosili..?
    Konfliktowy, mlaska, lubi falsz, nie ma prawo jazdy, nie umie wlaczyc komputera ...bez kobity , zony dzieci...mieszka u mamy...
    wiecie kto to ?

    :-) sa chetni na takiego premiera ?

    ( pisiory falszuja posty...podpisuja Wiesio...hehehe matoly to jedyna radosc w ich marnym zyciu ...w oczekiwaniu na koryto )
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-04-24 23:49)
    Mnie interesuje czemu ...Prezes Tysiąclecia nie dostał zaproszenia na ten ślub :) ...Z polski to pewnie nikogo nie zaproszą, żeby im jakiejś tablicy nie powiesili.
  • ~Wizja
    (2011-04-25 00:54)
    Dobrze, że Bronka nie zaprosili. Zapewne zająłby miejsce zarezerwowane dla przyszłej księżnej.
  • ~jacóś
    (2011-04-25 01:45)
    I popatrzcie tylko,nawet ojca Rydzyka nie zaprosili!
    A to paskudne angole!
  • ~graf von
    (2011-04-25 01:58)
    Zaproszenie przez pałac jest wyróżnieniem,ale brak zaproszenia nie jest afrontem.
  • ~zza miedzy
    (2011-04-25 02:13)
    Nie zaprosili dewianta Niesiolowskiego! Co za afront dla DEMOKRACJI POLSKIEJ!
    Pewnie bali sie ze bedzie plul pierdzial ten stary pedryl!
  • ~angielka
    (2011-04-25 05:20)
    Nikt nie chce sluchac o bigosie ,wiec nie zostal zaproszony.A poza tym to nikt z obecnego rzadu nie dorosl do takich uroczystosci.
  • ~szczesliwy Polak
    (2011-04-25 06:16)
    wloz szczesliwe numrry moze zostaniesz milionerrm pilot 2237
  • ~Szwejk460
    (2011-04-25 07:24)
    - Tak. Zeszmaciłaś się "czwarta władzo" i zajmujesz się bulwarowymi plotkami'
  • ~TETRA
    (2011-04-24 20:47)
    Dla tych pisowskich kanalii nie ma NIC świętego, No ale skoro ich herszt HANDLUJE CIAŁEM BRATA I CHOROBA MATKI SPOWODOWANA WCIAGANIEM DO POLITYKI I Z TEGO POWODU PRZEBYWAJACEJ W STANIE CIEZKIM W SZPITALU,to czemu tu sie dziwić !
  • ~Genitaliusz
    (2011-04-25 07:42)
    Dokładnie ta nędzna "gazeta" to przejaw wielkie zeszmacenia mediów.

    co do ślubu to zaproszenie otrzymała cała rzesza "kochających inaczej" , na czele procesji szedł będzie Elton ze swoim zniewieściałym mężulem.
  • ~(po)ruta
    (2011-04-25 08:45)
    Afrontem jest niezaproszenie "hrabiego" bula analfabety komoruskiego wraz z pierwszą lochą - wręczyli by im w prezencie gar bigosu i wpisali by się nową (po)lszczyzną do księgi pamiątkowej :D