Koniec świata w 2012 r.? To państwo obawia się fali samobójstw

| Aktualizacja:

We Francji mnożą się przepowiednie rychłego nadejścia końca świata, które mogą spowodować wkrótce zalew nowych sekt, a nawet falę zbiorowych samobójstw - alarmuje w najnowszym raporcie francuski urząd ds. walki z sektami.

wróć do artykułu
  • ~do ~schizol2011-07-26 14:19
    (2011-08-25 18:30)
    Ja nie wierzę w to co podają naukowcy. Większość z nich to po prostu karierowicze i do tego ludzie z raczej niskim ilorazem inteligencji. Poznałem to środowisko od środka więc wiem co piszę. Bez dokładnego i sceptycznego przeanalizowania tego o czym piszą nigdy nie można im zaufać. W większości są to mali próźni ludzie o ogromnym ego. Oczywiście są też prawdziwi naukowcy, ale jest ich raczej mało, może kilka procent.
  • ~schizol
    (2011-07-26 14:19)
    Ponieważ wroga należy poznać dlatego proponuję poznanie jednego z moim zdaniem sekciarskich straszaków na stronie internetowej
    http://formlinkus.com/news0042.php
    Nie wiem kto jest autorem tej strony a kojarzy mi się ona z jakąś pseudonaukową sektą. Jacy naukowcy. Żeby opinia mogła być traktowana poważnie naukowiec musi podać swoje dane i mieć pozytywną recenzję innych naukowców ze swojej dziedziny, a tam...zresztą sami zobaczcie
  • ~marta
    (2011-06-19 15:22)
    najgorsza sekta to jest PIS na czele z wariatem jarkiem
  • ~wan
    (2011-06-19 15:15)
    Tak to jest,jak ma się niewykształcone społeczeństwo!
  • ~NeoQubit
    (2011-06-19 14:50)
    W Rosji mieszka więcej uczciwych ludzi niż w Polsce. W Chinach mieszka więcej uczciwych ludzi niż w Rosji, a Afryce mieszka więcej uczciwych ludzi niż w Chinach. Kto w to wierzy, sam uczciwy jest. Prawda, czy fałsz?
  • ~Konrad Wallenrod
    (2011-06-19 13:30)
    re;Ewiak Ryszard.Rosja nie lezy za wieka woda !.Zapomnial pan o elektronicznych czipach ktore zastapia pieniadz,dokumenty identyfikacyjne moze nie we wszystkich krajach, ale w rozwinietych ekonomicznie mur beton.Obsesja na temat Rosji to choroba niektorych kosciolow protestanckich.Celowo szerzone jest to przez srodowiska zydowskie.Szatan wyjdzie z za wody czyli z panstwa gdzie stoi najwieksza Statula Wolnosci.Piekny z niej bije ogien oswiecenia.Fajny prezent Francji dla USA maly jego orginal stoi sobie nad wodami Sekwany w Paryzu.Amen !.W Armagedonie walczyc beda wszystkie narody ,ostateczny boj faktycznie rozegra sie miedzy Rosja a Chinami o wladze nad swiatem.To bedzie najwiekszy dramat swiata zgotowany nam przez narod wybrany,zaden inny nie ma tak twardego karku i odwagi, oni odwazyli sie podniesc reke na Syna Bozego,wydali go w rece bezboznych na smierc.Krzyczeli oni krew Jego na nas i nasze dzieci,no to zaplaca cene z to, tylko garska bedzie zbawiona dotyczyc to bedzie tylko tych co powiedza swoimi ustami ze Jezus jest Panem !.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2011-06-19 13:12)
    To juz istna glupota,co do konca swiata to jeszcze daleka droga.Wiele spraw musi sie jeszcze dokonac zgodnie z proroctwami zawartymi w biblii.Swiatem wstrzasna jeszcze wojny ,niepokoje spoleczne,upadek ekonomi i pieniadza,falszywy pokoj,wielki ucisk uchwycenie kosciola chrzescijanskiego tzw.porwanie.Jedna religia swiata falszywy prorok i antychryst,czyli dwie bestie , znakowanie ludzi elementami elektronicznymi.Armagedon, zwiazanie szatana i jego sily ,Tysiacletnie Krolestwo w tym pierwsze zmartwychstanie zmarlych i wojna Gog Magog.I potem dopiero koniec zmartwychstanie cial na sad ostateczny no i wielka obietnica raj niebianski ,a dla drugich jezioro ognia.Czyli nie tak szybko z tym koncem.Co do tego to nawet Syn Bozy Jezus Chrystus tego nie powiedzial po znakach poznacie .Ewangelia sw.Mateusza rozdzial 24 wiersz 3-44 .
  • ~zbigniew jan
    (2011-06-19 12:55)
    a co z sektami w naszym kraju...
  • ~oko
    (2011-06-19 12:39)
    U nas najgrożniejsza sekta która zagraża krajowi jest PEŁO pod wodzą Donalda i BUL-a oraz skarbnika Mira.Kazdy dzień ich bytnosci przy żłobie prowadzi kraj do niechybnego upadku.
  • ~painkiler
    (2011-06-19 12:27)
    re zulu gula

    Krótko i w sedno sprawy. Szacun.
  • ~@giaur
    (2011-06-19 12:15)
    giaur ja, ja to widzę ! Żyłka z nienawiści ci pęknie i PO ptokach!!!
    Ale cóż biedaku zaczadzony , ty niewiele możesz , a tak naprawdę to nic !!
  • ~sekta wolna europa
    (2011-06-19 12:01)
    katole to tez sekta a za co sie uwazaja za lepszych? szaman z bushu równy papiezowi
  • ~hi,hi @WACUŚ
    (2011-06-19 12:00)
    Biedny wacuś ! Takie to małe ,to i głupio myśli !
    Oby wyznawcy nie zrozumieli ciebie opacznie -bo donal-duś też kaczor !!!
  • ~RWB33
    (2011-06-19 11:27)
    Wszystkie religie i sekty mają tylko jeden cel- ogłupić człowieka i dobrać mu się do portfela!
  • ~wacus
    (2011-06-19 11:03)
    Tylko glupki glosuja na pis.
    I kaczor.
  • ~kaszanka-polska
    (2011-06-19 11:01)
    a niech się zabijają ... w świecie przyrody występuje coś takiego jak selekcja naturalna (u gatunku ludzkiego skutecznie przekłamana przez tzw. poprawność polityczną) ... mniej idiotów wierzących w bajki o armageddonie = lepszy świat ...
  • ~lis
    (2011-06-19 10:52)
    OOOO!!! , afrikaner z rodu POtomatol herbu zzielona glowka
  • ~lis
    (2011-06-19 10:49)
    giaur myslalem ze was juz wytepil, ale cuz, bronek moze naginac PISownie POtrafi zmieniac historie a mnie zabraniasz byc analfabeta ,natomiast oni szkoly konczyli w gierkowskim przyspieszonym tempie tak jak wielu magistrow profesorkow jak bartoszewski obozowy kapo no i jest jeszcze troch takich ktorych mozna byloby wyliczyc ,ale szkoda czasu ,nowak cie POdszkoli
  • ~Tofik
    (2011-06-19 10:41)
    Czy debilizm i wścieklizna Niesioła są zaraźliwe? Z tego co wypisują wyznawcy Ryżego i jego ferajny (nota bene najzdradliwszej sekty w tysiąc letniej historii Polski), choroby Niesioła zainfekowały ich mózgi na dobre. Do tego dodać faszerowanie GWnem i mieszanka piorunująca gotowa. Nie trzeba nawet końca świata.
  • ~Giaur
    (2011-06-19 10:33)
    do-lis
    ...nieuku i niedorozwoju kaczy najpierw weź porządne lekcje języka polskiego w tym szczególnie ortografii a potem bazgraj te swoje "oborowe" wypociny!