Koniec świata w 2012 r.? To państwo obawia się fali samobójstw

| Aktualizacja:

We Francji mnożą się przepowiednie rychłego nadejścia końca świata, które mogą spowodować wkrótce zalew nowych sekt, a nawet falę zbiorowych samobójstw - alarmuje w najnowszym raporcie francuski urząd ds. walki z sektami.

wróć do artykułu
  • ~szanta
    (2011-06-19 10:32)
    Przepowiednie,przepowiednie - koniec świata nastąpi wtedy,kiedy chińskie koniki (cherlawe) napiją się wody z Bałtyku ! Jeśli za "koników" uznać chińskich budowniczych A2 to słusznie zerwano z nimi umowę !
  • ~@LECH I ZULU
    (2011-06-19 10:19)
    Lech i Zulu-gula a wam donalduś obiecał cuda , choć wszystko się sypie i wali wy z sekty donaldusia nadal jak ślepcy i głusi czekacie na spełnienie cudów przez waszego guru ! Pijecie czy palicie jakieś specjały, bo nie uwierzę że można z przeciętnych ludzi tak błyskawicznie zrobić GŁUPCÓW !!!
  • ~lis
    (2011-06-19 10:12)
    zulu gula i inni kturzy krocza kursem tu POlewa, na sciezce bronka i donka, dajcie POzur bo jak wdupisz nie zostanie ci nic, procz onuc towarzysza putina i stringow pani teflonowej merkel ,a to juz widac slycha i czuc,nooooo chyyyyba ze sekta tuska ZNAJDZIE DLA WAS JAKIES komfortowe WYJSCIE ,moga to byc biale niedzwiedzie POwodzenia
  • ~Optymista1
    (2011-06-19 10:10)
    ...w dobie "upadku ideologii i kryzysu ekonomicznego ...
    Toz pisze sie tak od conajmniej stu lat! A jeszcze dodajmy stale utykiwanie na upadek obyczjow.
    To zaczyna juz byc nudne. Nie sluchajcie mamrotania frustratow chocby przywdziali nie wiem jakie sukienki.
  • ~stefa
    (2011-06-19 10:09)
    Zygmuncie Kamienski

    Może by tak jakieś korepetycje z j. polskieg,o bo tego bełkotu nie da się czytać.
  • ~Zygmunt Kamienski
    (2011-06-19 10:01)
    1OOO TAK TYSIAC SPOSOBOW NA KONIEC -GLUPIEJ NIE LUDZKIEJ CYWILIZACJI,;KONIEC-MORZE SPOWOD0WAC-- A/ UDERZENIE KOMETY-W SLONCE LUB ZIEMIE--2/ WYBUCH WULKANOW- O GROZNYM ZASIEGU DO-50 KM/SREDNICY- TRZESIENIA GLEBINOWE-- I FALE SUNAMI DO60--100M WYSOKOSCI+ JEJ SZYBKOSC==1000KM/ G 3 / A ZGROMADZONE BABY I ELEKTROWNIE ATOMOWE- I4- / JEST W KOSMOSIE SWOBODNIE- PRZE-MIESZCZAJACA -SIE T/Z CZARNA DZIURA- MOZE ZASAC- UKLAD SLONECNY LUB JEGO CZESC- I I WIELE INNYCH NIE ZNANYCH POWODOW - BLIZEJ PRAWDOPODOBNYCH-- 6 -POWODZIE--I 7/ T/Z ZIMA WULKANICZNA---
  • ~..
    (2011-06-19 09:47)
    dla thuska koniec swiata bedzie za 4 miesiace
    ciekawe co naganiacze z pojugend powiedza lemingom kiedy zostanie ujawniony stan jego konta w szwajcarii
  • ~eryk
    (2011-06-19 09:44)
    Najbardziej uderza to,ze niektorzy mysla,ze tzw.politycy chca zwyklemu czlowiekowi w czyms pomoc.
    Oni mysla tylko o sobie.
    Takie to proste,nieefektowne i prawdziwe.
    Dotyczy to wszystkich,i tych przy korycie i tych co przy nim beda.
  • ~zulu gula
    (2011-06-19 09:34)
    re: Lech

    Aż tak bym tego oszołomstwa nie przeceniał. Może nawet przydałoby się im jakieś otrzeźwienie. Tepak nie zrozumie, że nie ma żadnych św. Mikołajów, dopóki nie doświadczy tego na własnym garbie. Inaczej będzie święcie wierzył, że Jaruś całymi dniami rozmyśla jak z sierot po komunie zrobić milionerów. Nawet im do głowy nie przyjdzie, że są tylko podnóżkiem dla dorwania się do władzy i zaspokojenia chorych ambicji małego bufona, a rzekoma "troska" o nieudaczników. to tylko mamienie prostaczków (czyli jak wyrwało się Kurskiemu: "ciemny kud wszystko kupi").
  • ~papa was uratuje
    (2011-06-19 09:17)
    ale katole rocznice 1700 lecia maja w 2013 spokojnie jeszcze maja 2lata a wiec koniec świata za dwa lata tyle co za brata jaro za lecha tez dwa lata
  • ~stefa
    (2011-06-19 09:17)
    A co z toruńską sektą? Też popełni zbiorowe sepuku?
  • ~Lech
    (2011-06-19 09:16)
    Koniec świata będzie jak PiS dojdzie do władzy !
  • ~Ewiak Ryszard
    (2011-06-19 09:08)
    Nie grozi nam koniec świata. Przed nami natomiast - powrót, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). W związku z tym rozpadnie się UE i NATO. Potem, gdy Rosjanie kolejny raz wejdą do Gruzji, rozpocznie się trzecia wojna światowa (Daniela 11:29b,30a). Według Księgi Objawienia, podczas konfrontacji z Zachodem, zostanie użyta na masową skalę broń jądrowa (6:4). Nie będzie to jednak koniec świata, lecz, jak zapowiedział Jezus - "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7, 8). Dalekowzroczni Szwajcarzy przygotowali się na taki scenariusz już u schyłku XX wieku. Na marginesie dodam, że w samej tylko Moskwie buduje się obecnie w pośpiechu 5.000 dodatkowych schronów przeciwatomowych. Niefrasobliwość będzie naprawdę drogo kosztować.
  • ~oops
    (2011-06-19 09:04)
    Trzeba sie modlic do wyrwanego zeba i fiolki z krwia - wybawienie zapewnione!
  • ~afrikanner
    (2011-06-19 08:57)
    To dobrze, nie bedzie wreszcie Dziennika i pisanych w nim tekstów przez niedouczonych redaktorków.