Koniec świata w 2012 r.? To państwo obawia się fali samobójstw

| Aktualizacja:

We Francji mnożą się przepowiednie rychłego nadejścia końca świata, które mogą spowodować wkrótce zalew nowych sekt, a nawet falę zbiorowych samobójstw - alarmuje w najnowszym raporcie francuski urząd ds. walki z sektami.

wróć do artykułu
 • ~zbigniew jan
  (2011-06-19 12:55)
  a co z sektami w naszym kraju...
 • ~RWB33
  (2011-06-19 11:27)
  Wszystkie religie i sekty mają tylko jeden cel- ogłupić człowieka i dobrać mu się do portfela!
 • ~Giaur
  (2011-06-19 10:33)
  do-lis
  ...nieuku i niedorozwoju kaczy najpierw weź porządne lekcje języka polskiego w tym szczególnie ortografii a potem bazgraj te swoje "oborowe" wypociny!
 • ~Tofik
  (2011-06-19 10:41)
  Czy debilizm i wścieklizna Niesioła są zaraźliwe? Z tego co wypisują wyznawcy Ryżego i jego ferajny (nota bene najzdradliwszej sekty w tysiąc letniej historii Polski), choroby Niesioła zainfekowały ich mózgi na dobre. Do tego dodać faszerowanie GWnem i mieszanka piorunująca gotowa. Nie trzeba nawet końca świata.
 • ~lis
  (2011-06-19 10:49)
  giaur myslalem ze was juz wytepil, ale cuz, bronek moze naginac PISownie POtrafi zmieniac historie a mnie zabraniasz byc analfabeta ,natomiast oni szkoly konczyli w gierkowskim przyspieszonym tempie tak jak wielu magistrow profesorkow jak bartoszewski obozowy kapo no i jest jeszcze troch takich ktorych mozna byloby wyliczyc ,ale szkoda czasu ,nowak cie POdszkoli
 • ~lis
  (2011-06-19 10:12)
  zulu gula i inni kturzy krocza kursem tu POlewa, na sciezce bronka i donka, dajcie POzur bo jak wdupisz nie zostanie ci nic, procz onuc towarzysza putina i stringow pani teflonowej merkel ,a to juz widac slycha i czuc,nooooo chyyyyba ze sekta tuska ZNAJDZIE DLA WAS JAKIES komfortowe WYJSCIE ,moga to byc biale niedzwiedzie POwodzenia
 • ~wacus
  (2011-06-19 11:03)
  Tylko glupki glosuja na pis.
  I kaczor.
 • ~kaszanka-polska
  (2011-06-19 11:01)
  a niech się zabijają ... w świecie przyrody występuje coś takiego jak selekcja naturalna (u gatunku ludzkiego skutecznie przekłamana przez tzw. poprawność polityczną) ... mniej idiotów wierzących w bajki o armageddonie = lepszy świat ...
 • ~hi,hi @WACUŚ
  (2011-06-19 12:00)
  Biedny wacuś ! Takie to małe ,to i głupio myśli !
  Oby wyznawcy nie zrozumieli ciebie opacznie -bo donal-duś też kaczor !!!
 • ~szanta
  (2011-06-19 10:32)
  Przepowiednie,przepowiednie - koniec świata nastąpi wtedy,kiedy chińskie koniki (cherlawe) napiją się wody z Bałtyku ! Jeśli za "koników" uznać chińskich budowniczych A2 to słusznie zerwano z nimi umowę !
 • ~@giaur
  (2011-06-19 12:15)
  giaur ja, ja to widzę ! Żyłka z nienawiści ci pęknie i PO ptokach!!!
  Ale cóż biedaku zaczadzony , ty niewiele możesz , a tak naprawdę to nic !!
 • ~oko
  (2011-06-19 12:39)
  U nas najgrożniejsza sekta która zagraża krajowi jest PEŁO pod wodzą Donalda i BUL-a oraz skarbnika Mira.Kazdy dzień ich bytnosci przy żłobie prowadzi kraj do niechybnego upadku.
 • ~Konrad Wallenrod
  (2011-06-19 13:12)
  To juz istna glupota,co do konca swiata to jeszcze daleka droga.Wiele spraw musi sie jeszcze dokonac zgodnie z proroctwami zawartymi w biblii.Swiatem wstrzasna jeszcze wojny ,niepokoje spoleczne,upadek ekonomi i pieniadza,falszywy pokoj,wielki ucisk uchwycenie kosciola chrzescijanskiego tzw.porwanie.Jedna religia swiata falszywy prorok i antychryst,czyli dwie bestie , znakowanie ludzi elementami elektronicznymi.Armagedon, zwiazanie szatana i jego sily ,Tysiacletnie Krolestwo w tym pierwsze zmartwychstanie zmarlych i wojna Gog Magog.I potem dopiero koniec zmartwychstanie cial na sad ostateczny no i wielka obietnica raj niebianski ,a dla drugich jezioro ognia.Czyli nie tak szybko z tym koncem.Co do tego to nawet Syn Bozy Jezus Chrystus tego nie powiedzial po znakach poznacie .Ewangelia sw.Mateusza rozdzial 24 wiersz 3-44 .
 • ~Konrad Wallenrod
  (2011-06-19 13:30)
  re;Ewiak Ryszard.Rosja nie lezy za wieka woda !.Zapomnial pan o elektronicznych czipach ktore zastapia pieniadz,dokumenty identyfikacyjne moze nie we wszystkich krajach, ale w rozwinietych ekonomicznie mur beton.Obsesja na temat Rosji to choroba niektorych kosciolow protestanckich.Celowo szerzone jest to przez srodowiska zydowskie.Szatan wyjdzie z za wody czyli z panstwa gdzie stoi najwieksza Statula Wolnosci.Piekny z niej bije ogien oswiecenia.Fajny prezent Francji dla USA maly jego orginal stoi sobie nad wodami Sekwany w Paryzu.Amen !.W Armagedonie walczyc beda wszystkie narody ,ostateczny boj faktycznie rozegra sie miedzy Rosja a Chinami o wladze nad swiatem.To bedzie najwiekszy dramat swiata zgotowany nam przez narod wybrany,zaden inny nie ma tak twardego karku i odwagi, oni odwazyli sie podniesc reke na Syna Bozego,wydali go w rece bezboznych na smierc.Krzyczeli oni krew Jego na nas i nasze dzieci,no to zaplaca cene z to, tylko garska bedzie zbawiona dotyczyc to bedzie tylko tych co powiedza swoimi ustami ze Jezus jest Panem !.
 • ~NeoQubit
  (2011-06-19 14:50)
  W Rosji mieszka więcej uczciwych ludzi niż w Polsce. W Chinach mieszka więcej uczciwych ludzi niż w Rosji, a Afryce mieszka więcej uczciwych ludzi niż w Chinach. Kto w to wierzy, sam uczciwy jest. Prawda, czy fałsz?
 • ~schizol
  (2011-07-26 14:19)
  Ponieważ wroga należy poznać dlatego proponuję poznanie jednego z moim zdaniem sekciarskich straszaków na stronie internetowej
  http://formlinkus.com/news0042.php
  Nie wiem kto jest autorem tej strony a kojarzy mi się ona z jakąś pseudonaukową sektą. Jacy naukowcy. Żeby opinia mogła być traktowana poważnie naukowiec musi podać swoje dane i mieć pozytywną recenzję innych naukowców ze swojej dziedziny, a tam...zresztą sami zobaczcie
 • ~@LECH I ZULU
  (2011-06-19 10:19)
  Lech i Zulu-gula a wam donalduś obiecał cuda , choć wszystko się sypie i wali wy z sekty donaldusia nadal jak ślepcy i głusi czekacie na spełnienie cudów przez waszego guru ! Pijecie czy palicie jakieś specjały, bo nie uwierzę że można z przeciętnych ludzi tak błyskawicznie zrobić GŁUPCÓW !!!
 • ~Optymista1
  (2011-06-19 10:10)
  ...w dobie "upadku ideologii i kryzysu ekonomicznego ...
  Toz pisze sie tak od conajmniej stu lat! A jeszcze dodajmy stale utykiwanie na upadek obyczjow.
  To zaczyna juz byc nudne. Nie sluchajcie mamrotania frustratow chocby przywdziali nie wiem jakie sukienki.
 • ~wan
  (2011-06-19 15:15)
  Tak to jest,jak ma się niewykształcone społeczeństwo!
 • ~lis
  (2011-06-19 10:52)
  OOOO!!! , afrikaner z rodu POtomatol herbu zzielona glowka

Może zainteresować Cię też: