Premier unijnego kraju błaga o jak najszybszą pomoc

Premier Grecji Jeorjos Papandreu zaapelował do państw strefy euro i MFW o szybką decyzję w sprawie nowego programu ratunkowego dla jego kraju, aby umożliwić mu wdrożenie głębokich reform.

wróć do artykułu
  • ~Politolog
    (2011-07-14 12:58)
    złamanego centa Grecja nie powinna dostać ! Grecy miliardy zmarnowali i przejedli zamiast przeznaczyć je na rozwój
  • ~ble
    (2011-07-14 13:26)
    To nie Grecy zmarnowali, a politycy. Powinni ich wszystkich powsadzać do więzienia.
  • ~rozwoj
    (2011-07-14 13:28)
    pomijam oszukaństwa greckich rządzących (z pomocą banków - doradców), to zarobki i zyski banków i ich bonzów zawsze rosną - ki diabeł, cud natury ? Oczywiście odliczając nawet wszelkie nawymyślane koszty razem z gigantycznymi odprawami, karaibami, dziełami sztuki itp szkoda gadać.
  • ~Głupota Eurokołchozu
    (2011-07-14 13:36)
    Początek konca?
  • ~starzec
    (2011-07-14 13:40)
    Sytuacja Grecji jest zapowiedzią i (nie)pierwszą oznaką upadku cywilizacji zwanej śródziemnomorską.
  • ~MS
    (2011-07-14 13:40)
    Grecy to lenie obiboki i oszuści.Przez lata pompowano w 10 milionową Grecję takie pieniądze o jakich prawie 40 milionowa Polska może tylko pomażyc.
  • ~gilotyna
    (2011-07-14 13:41)
    Ten co miał się wzbogacić to się wzbogacił, a teraz reszta będzie za to płacić. Nawet w RWPG takiego debilizmu nie było jaki nam Unia serwuje.
  • ~Leon
    (2011-07-14 13:45)
    Nie zastanawia Was dlaczego Niemcy tak usilnie nalegają na zaangażowanie inwestorów prywatnych, jak ja znam życie to już pewnie niemieckie firmy mają upatrzone nieruchomości czy ruchomości na oku i chcą to przejąć po okazyjnej cenie, a potem zarobić - patrz przykład Egiptu, gdzie większość firm usługowych to nie firmy greckie tylko niemieckie.
  • ~rob
    (2011-07-14 13:48)
    Grecja zbankrutowała. Teraz musi wyjść ze strefy euro i pomalutku naprawiać finanse przy pomocy ekspertów międzynarodowych. Wszystko to w ogniu niepokojów społecznych.
  • ~jeremi
    (2011-07-14 13:52)
    .No Donek jest zdolny , a jego minister finansów sir Rostowski to g e n i u s z finansów, nie ma sprawy , problem migiem będzie rozwiazany
  • ~ziuta
    (2011-07-14 13:55)
    Chcialo sie wam euro? to macie dobrobyt..POlskie to samo czeka..tylko tusk szczerzy zeby do Merkel,pewnie jakias POsadka sie najdzie ,,by zylo sie lepiej"
  • ~fakt
    (2011-07-14 14:05)
    A może "DZIENNIK" napisałby coś o skandalu w PO np o MARTWYCH DUSZACH-bo jakoś cicho się zrobiło
  • ~tępy pisior
    (2011-07-14 14:10)
    To wina Tuska !
  • ~afrikanner
    (2011-07-14 14:14)
    A u mnie jest fajnie, słońce, plaża i troche "mulatów".
  • ~eska
    (2011-07-14 14:25)
    Co za kretyński i oszukańczy pomysł Papandreu, niech wreszcie ogłosi upadłość to jedyne wyjście. Jedyny sensowny premier w tym eurolandowy bajzlu to premier Słowacji, która powiedziała, że póki Grecy mają znacznie wyższe emerytury niż Słowacy, nie da złamanego euro na wsparcie utracjuszy.
  • ~WOJ.
    (2011-07-14 14:25)
    Spieprzaj dziadu!!!
  • ~czy ktoś znów nas okłamał?
    (2011-07-14 14:26)
    Nie było żadnego spotkania na którym członkowie komisji przyjmowaliby jakąś finalną wersję raportu. Nie złożyli podpisów na żadnej z wersji materiału.
  • ~chlebuś
    (2011-07-14 14:36)
    Obywatele Grecji ! Chcecie zobaczyć jak wygląda prawdziwy kryzys ?
    przybywajcie na "zieloną wyspę pana Tuska" !!!
  • ~_JaC
    (2011-07-14 14:36)
    Do polskich emerytów i chorych: ŚCIEPA na Grecję, bezrobotny Grek dostaje głodowe 800 Euro, a w kolejce do lekarza czeka aż godzinę.
  • ~re politolog
    (2011-07-14 15:04)
    skoro przejedli to juz jeść nie bedą bo za co? co czeka greków?oni zyją lepiej niz w polsce