Waszyngton wstawił się za Julią Tymoszenko

| Aktualizacja:

Stany Zjednoczone są zaniepokojone piątkowym aresztowaniem byłej premier Ukrainy Julii Tymoszenko i wzywają do jej natychmiastowego uwolnienia - poinformowała w wydanym w sobotę komunikacie ambasada USA w Kijowie.

wróć do artykułu
  • ~Janusz
    (2011-08-08 08:47)
    Niech jankesi zajmą sie swoimi trudnymi sprawami.Ciągłe wpieprzanie sie w nie swoje sprawy jest powodem sytuacja jaka tam jest w tej chwili.
  • ~lambda
    (2011-08-08 00:13)
    Od razu widać, że to CIA rozrabia na Ukrainie. Przecz z interwencją USA w Ukrainie !
  • ~Zorro......
    (2011-08-07 22:03)
    TEN bambus w jameryce pek przed banda putina.
  • ~ormowiec
    (2011-08-07 21:55)
    NO najepiej dajcie Ukraine ruskiej bandzie.bo rus ma zawsze malo i malo.
  • ~seb
    (2011-08-07 18:50)
    ~BM

    BRAK MÓZGU? stąd ten skrót? czy pracownik tajnych służb?
  • ~BM
    (2011-08-07 16:13)
    Może panowie z Waszyngtonu zajma się swoimi sprawami a nie tym oczym nie mają bladego pojęcia.Niech nie bronią cwanej Julji bo jeszcze trche jej rządów i Ukraina cała by była sprzedana a on najbogatszą osobą w państwie oczywiście za przekręty do których ma smykałke jak mało kto
  • ~Radek mysli inaczej
    (2011-08-07 12:54)
    Radkowi sie warga rozszczepila i nie wie co powiedziec.
  • ~klechy to fe kalia
    (2011-08-07 12:44)
    pamietacie histerie antyrosyjska w polsce gdy była wojna rosyjsko gruzinska
  • ~klechy pod kośćiół zebrać
    (2011-08-07 12:34)
    julia i ssakaszwili to agenci usa a polaczki typu kwach to te ż agenci waty papy szmaty
  • ~pomarancza
    (2011-08-07 12:08)
    panie premierze a co pan na to
  • ~zorro
    (2011-08-07 11:58)
    co na to nasz minister radek
  • ~matka propaganda
    (2011-08-07 11:43)
    to amerykanie moga ja oswobodzic proponuje natychmiastowy atak
  • ~matka ziemia
    (2011-08-07 11:41)
    widac jasno kto rzadzi ukraina to samo z gruzja ta pani nie rozumie jezyka swojego narodu dobra aktorka-ale zabawa!
  • ~like
    (2011-08-07 11:17)
    bardzo ją lubię i jej warkoczyk
  • ~Drzazga 101
    (2011-08-07 11:07)
    O Matko, niech się Yankesy nie wcinają, jak nie wiedzą, że piękna Dżulia to babsko kute na cztery nogi, która się nachapała i nassała, jak pijawa, o czym nawet ukraińskie wróble ćwierkają.
    Hej !-
  • ~sok
    (2011-08-07 10:58)
    A Białoruś żąda porządnego śledztwa w sprawie tajemniczej śmierci A. Leppera!!!


    Czy im nie wolno tego robić ???
  • ~monkey99
    (2011-08-07 10:40)
    A srał pies tą "społeczność międzynarodową". To są tacy sami oszuści i kombinatorzy jak ona. Po prostu boją się że może zacząć mówić i bryzgi tego ***** mogą trafić i na nich.
  • ~klechy miliarderzy
    (2011-08-07 09:22)
    usa jak polska maja pecha do prezydentów co wybiora to pudło
  • ~mmm