Waszyngton wstawił się za Julią Tymoszenko

| Aktualizacja:

Stany Zjednoczone są zaniepokojone piątkowym aresztowaniem byłej premier Ukrainy Julii Tymoszenko i wzywają do jej natychmiastowego uwolnienia - poinformowała w wydanym w sobotę komunikacie ambasada USA w Kijowie.

wróć do artykułu
  • ~OBIEKTYW
    (2011-08-06 21:30)
    NASI POLOWALI NA KACZYNSKIEGO I ZIOBRE,CHCAC TEZ ICH SKAZAC,BY ZAMKNAC IM DROGE DO WYBOROW PARLAMENTARNYCH.MOZE WASZYNGTON NARESZCIE PRZEKONA SIE ZA KIM TRZEBA SIE WSTAWIAC
  • ~Juror
    (2011-08-06 22:12)
    re-Abigail Mokrosiński-Nie czas zmienić pieluchę na łbie,uryna zalewa ci pozostałości mózgu.Latasz z tym jednym durnowatym wpisem po wszystkich wątkach ,widać że ci go ktoś podyktował.Dołączasz do grona idiotów współzawodniczących o mino Największego Kretyna w PO.Masz "godnych" przeciwników--motek,ex Ja,Wiesio 13 -,Kazlk-,Oko Jara,tomadero.
  • ~Juror
    (2011-08-06 23:50)
    Skoro już tak chcesz!BMW prokuratura(określenie prokuratora Olejnika)"o dzisiejszej prokuraturze"nagrzane"sądy określenie Komorowskiego,wystarczy?
  • ~Adamson
    (2011-08-07 00:54)
    Juror - Abigail to imie kobiety, a w Ameryce nazwisko meza i zony brzmi i jest napisane tak samo. Abigail Mokrosinski to jest - babka - a nie facet. Ucz sie troche chlopie. Adams.
  • ~re Juror
    (2011-08-07 01:36)
    a dlaczego mowisz ze Palikot belkocze,
    Palikot to jedyny polityk ktory nie musi sie zadnemu klaniac,
    on jest niezalezny i mowi to co mysli i to szczerze,
    albo sie jego popiera to co mowi albo morda wkubel bo jestes lemingiem jakiegos innego polityka ktory ciebie za nos prowadz.
  • ~MARK UFO
    (2011-08-07 05:00)
    aresztowanie aferzystki zaniepokoiło zbankrutowane prawie USA i oburzyło międzynarodową mafię aferzystów politycznych. ja nic a nic z tego oburzenia nie rozumiem. Miejsce aferzystów jest w więzieniu i mnie to nie obchodzi że on(a) pochodzi z (waszego) układu politycznego koalicji USA., gdyby aferzystą okazał(a) się z układu Jakunowicza to USA by nie protestowało. A u Tymoszenko to jest recydywa Rosjanie do tej pory pamiętają jej przekręty sprzed "rewolucji pomarańczowej". nara systemie korupcyjny USA nie dziwią mnie problemy tego systemu finansowe czy gospodarcze USA=bankrut. Unia Europejska=prawie bankrut. ' Ruch Paluch" po zwycięskich wyborach w 2015r zapowiada bezwzględną walkę z korupcją na szczytach władzy z obcinaniem "łap" włącznie.
  • ~Anfisa Dołgoruka
    (2011-08-07 05:13)
    Promotor Julii również b. premier Paweł Łazarenko wraz z ukradzionymi milionami uciekł do USA i tam odsiaduje 15 letni wyrok. Jak wyjdzie to i tak mu wystarczy. Jak krasc to tylko na Ukrainie.
    Julia juz dawno swoje ukradła pracujac w sektorze paliwowym ale zawsze nie zaszkodzi dokraśc. Jej córka brała ślub w jakimś angielskim zamku.Trzeba życ bo nigdy nie wiadomo kiedy cie złapia...
  • ~klechy pod kośćiół zebrać
    (2011-08-07 05:14)
    baba ma szczęście i tak bardzo grzecznie ja traktują ukraina i armenia pisali niedawno o najgorszym zarzdzaniu na świecie to baba to kryminalistka ukraina jest na dnie
  • ~Juror
    (2011-08-07 06:51)
    re-Adamson-Zakuty łbie POsowiecki,całując się z głupotą przeżywasz rozkosz? "Mokrosiński"to jest forma męska .DEBILU tu nie "Hameryka" to po pierwsze,na tym forum imie kobiece nie NIC nie oznacza o oponencie gdyż takich nicków używają kobiety jak i faceci.Jak chcesz czymś zaimponować to najpierw pomyśl wypierdku Neandertalczyka.
  • ~nollet
    (2011-08-07 07:01)
    USA niech naprzod zwolnią niewinnych ludzi , mordowanych i torturowanych w vbazie guantenamo i w tzw krajach sojusznich w tym w Polsce. Nie ma nic gorszego jak ludobojca upomina się o przestrzeganie praw ludzi których nie on morduje.
  • ~Juror
    (2011-08-07 07:05)
    Palikot jest na tyle niezależny na ile może być złodziej od swego wspólnika"słupołaz"POwykręcany w taki sposób że wejście na "słup"może się dla niego skończyć skręceniem oślego karku.
  • ~julcia nie daruje tej nocy
    (2011-08-07 07:59)
    swój swojaka ratuje moze kwach ruszy z odsieczą on przeciez rrewolucjonista za 2300 klechm pomógł to i julcinie daruje
  • ~mmm
    (2011-08-07 08:30)
    Tymoszenko dośc się nakradła a teraz próbuje zrobić świętą z siebie a oni tam na Ukrainie okradają naród bezkarnie z w szystkich opcji, a wiadomo że robi to pewna grupa etniczna wyspecjalizowana
  • ~klechy miliarderzy
    (2011-08-07 09:22)
    usa jak polska maja pecha do prezydentów co wybiora to pudło
  • ~monkey99
    (2011-08-07 10:40)
    A srał pies tą "społeczność międzynarodową". To są tacy sami oszuści i kombinatorzy jak ona. Po prostu boją się że może zacząć mówić i bryzgi tego ***** mogą trafić i na nich.
  • ~sok
    (2011-08-07 10:58)
    A Białoruś żąda porządnego śledztwa w sprawie tajemniczej śmierci A. Leppera!!!


    Czy im nie wolno tego robić ???
  • ~Drzazga 101
    (2011-08-07 11:07)
    O Matko, niech się Yankesy nie wcinają, jak nie wiedzą, że piękna Dżulia to babsko kute na cztery nogi, która się nachapała i nassała, jak pijawa, o czym nawet ukraińskie wróble ćwierkają.
    Hej !-
  • ~like
    (2011-08-07 11:17)
    bardzo ją lubię i jej warkoczyk
  • ~matka ziemia
    (2011-08-07 11:41)
    widac jasno kto rzadzi ukraina to samo z gruzja ta pani nie rozumie jezyka swojego narodu dobra aktorka-ale zabawa!
  • ~matka propaganda
    (2011-08-07 11:43)
    to amerykanie moga ja oswobodzic proponuje natychmiastowy atak

Może zainteresować Cię też: