Oprawca z Jersey ma już na koncie próbę samobójczą

| Aktualizacja:

Funkcjonariusze brytyjskiej policji odlecieli we wtorek do Polski, gdzie zamierzają przesłuchać brata 30-letniego Damiana Rz., domniemanego zabójcy sześciu osób, w tym trojga dzieci. Do tragedii doszło w niedzielę w St. Helier na wyspie Jersey.

wróć do artykułu
  • ~dz
    (2011-08-17 20:56)
    Do - oro
    Byłem pijany . . . .
  • ~oro
    (2011-08-17 11:55)
    "miała być w ciąży z dzieckiem innego mężczyzny" -, czy autor czytał co napisał ?
  • ~dz
    (2011-08-17 10:52)
    Do lekogra,
    Dziennikarz dostaje kasę za ilość wejść na stronę !
  • ~soplica
    (2011-08-17 10:50)
    -alepera powiesili- ciebie też powinni powiesic za twoją ortografię.
  • ~@adam
    (2011-08-17 10:47)
    Masz racje - to 'co' zjezdza teraz do Anglii ...to same q...wy!!
  • ~Z.
    (2011-08-17 10:27)
    Mieszkałem z ich rodziną w jednym bloku w Nowym Sączu. Obaj bracia (mieli jeszcze siostrę) byli terroryzowani (bici, poniewierani) przez lata przez swego ojca. Człowiek ten zastraszał pół naszego osiedla. Jestem zdania iż to wszystko pozostało w podświadomości dziecka a teraz w momencie ogromnego stresu dało o sobie znać.
  • ~tiaaak
    (2011-08-17 10:18)
    Heh, jak to miło oceniać innych, widzę że wy nie grzeszycie i jesteście chodzącymi cnotkami albo dewotami co gorsza, ciekaw jestem jakbyście się czuli na miejscu tego "mordercy", myślicie że w jego psychice nic się nie działo? myślicie że chciał śmierdzi swoich dzieci i po to je spłodził?
  • ~???
    (2011-08-17 10:13)
    ZGADZAM SIĘ Z LEKOGRA, TO NIE PIERWSZY RAZ AUTORZY ARTYKUŁÓW NA ŁAMACH TEGO PORTALU SUGERUJĄ W NAGŁÓWKACH NIEPRAWDZIWE HISTORIE, MYŚLE ŻE CHODZI IM PO PROSTU O ZWRÓCENIE UWAGI. W CAŁOŚCI POTĘPIAM TAKIE DZIAŁANIA AUTORÓW.
  • ~adam
    (2011-08-17 10:12)
    Zwykłą polska kur...a, jakich wiele na zachodzie. Moja sąsiadka wyjechała, puszczaa sie z arabami a teraz robiw burdelu.Dzieciaki zostały w Polsce.
  • ~abc
    (2011-08-17 10:10)
    Jeżeli żona się puszcza - spotykają ją różne kary. I nic tu nie pomoże żadna demokracja czy "cywilizacja inaczej". Ale facet zareagował zbyt emocjonalnie.
  • ~lekogra
    (2011-08-17 10:06)
    Obrzydliwy tytuł. Sugerowanie nieprawdziwych faktów pomimo znania ekspertyzy jest zaprzeczeniem rzetelności dziennikarskiej. Wiadomość podana w ostatniej linijce tekstu to jedyny słuszny tekst jaki powinien ukazać się w tym artykule.Czy to wizytówka tego pseudo-informatora.
  • ~Nick
    (2011-08-17 09:40)
    Od niezgodności w małżeństwie są rozwody, a nie morderstwa jak sobie ten chłop- zabójca wymyślił.I nie powinien mieć żadnej taryfy ulgowej, bo to było ordynarne morderstwo.
  • ~a leppera powiesili
    (2011-08-17 09:01)
    kolpoty zonki z namowa kolezanki czytaj plotkara i dotego rozwudka a tesciu ze nie wychowal wiernej az do smierci mezawi curki jednym slowem spisek oni byli od pisrow i radjo z falszywem ryjem rydzyka i balamucenie dzieci przeciw ojcu
  • ~jam
    (2011-08-17 08:58)
    Baba się puszczała, facet zwariował. Jakże wspaniała jest rzeczywistość...
  • ~Bywalec
    (2011-08-17 08:36)
    Bo u nich to norma. A zonka pewnie bujnela sie z jakims oliwkowym...
  • ~G1
    (2011-08-17 08:31)
    bardzo dobrze, ze podaja. Niech wszyscy wiedza jak sie nazywa i jak wyglada ten psychol.
  • ~Damian Rzeszowski
    (2011-08-17 08:13)
    Dlaczego wszystkie brytyjskie media podają nazwisko modrercy oraz fotki jego i rodziny ?