Strzały przed mszą Benedykta XVI. Mężczyzna stał w tłumie wiernych!

| Aktualizacja:

Niedaleko miejsca, w którym odbyła się msza papieża Benedykta XVI, padły strzały. Niemieckie media donoszą, że mężczyzna miał strzelać z broni pneumatycznej w tłumie wiernych.

wróć do artykułu
  • ~mysliwy
    (2011-09-26 13:58)
    To wiatrowkowy kratynek.
  • ~Zbyszek
    (2011-09-24 14:55)
    Odczepcie sie od papieza! A jak ubieral sie wasz JPII? W worek po kartoflach?
    Ten przede mna to juz prawie swiety. Tak na pamiec znal- albo odPISal?
  • ~Cyrkowiec
    (2011-09-24 14:30)
    Facet w mlodosci biegal w innym mundurku.Czy wyobrazacie sobie jego w cywilnych ciuchach siedzacego na tronie ?.Oni bez tych szmat i mycek faraonskich na glowach sa pusci i ducha nie maja .Zadnych znakow,cudow a lud stoi i podziwia co tylko ich kostiumy klaunow.Be,beee,be-16
  • ~LAS
    (2011-09-24 14:25)
    Przeraża mnie niemiecki ateizm. Dostojnicy niemieccy zachowują się sztucznie. Robią wrażenie zimnych i obojętnych. Witają papieża Benedykta XVI bez emocji. Ubierają się na czarno i mają smętne miny jak na pogrzebie. Papież wyróżnia się nie tylko ubiorem, ale swoją pogodą ducha i życzliwością. Dobrze by było, żeby Niemcy naśladowali papieża.Może wtedy byliby szczęśliwszym narodem...
  • ~papa to szmata warta bul lalala
    (2011-09-24 14:15)
    papa napada na wiernych zhoojem w reku
  • ~Tad R
    (2011-09-24 13:43)
    Jak wiadomo, Artur Gorski chcial mianowac Chrystusa krolem Polski. NIe byl to glupi pomysl, poniewaz w ten sposob papiez Benio i caly Watykan stalby sie podwladnym krola Polski. Ale Benio dogagal sie w Erfurcie z protestantami i zamierza przejsc na luteranizm. W ten sposob nici z planow Gorskiego, bo Chrystus nienawidzil Lutra. Gorski nie bedzie kanclerzem w krolestwie Chrysusa Krola POlski, wiec nie glosujcie na niego (6te miejsce na liscie PiS).
  • ~ABC-chrzescijanstwa
    (2011-09-24 12:33)
    No, no,patrzac na zdiecie i kreacje ubioru Benedykta VI ,to Jezus wygladalby przy nim jak zebrak.Ciekawe jak chodzil odziany sw.Piotr.Patrze wyobraznia cofajac sie do czasow kiedy Jezus zyl na swiecie.Jaka by byla reakcja Rzymian okupujacych Palestyne gdyby zobaczyli ubranego sw.Piotra w ciuchy B-16.Mur beton dlugo by w tym nie poparadowal.A jeszcze wiekszy szok bylby w domu sw.Piotra ,tesciowa jego by padla widzac takiego przebieranca. Ew.Sw Mateusza rozdzial 8 wiersz 14.Gdy Jezus przyszedl do domu Piotra ,ujrzal jego tesciowa ,lezaca w goroczace.Ujal ja za reke,a goraczka ja opuscila .Wstala i uslugiwala Mu.Skoro B-16 ma byc nastepca sw.Piotra no to tam w Niemczech musialy dziac sie cuda,paralitycy wstawali ,chorzy odzyskiwali zdrowie i tylko jeden wariat zaczal strzelac do faraona.Dobrze gdzie u B-16 sa te dary jakimi dysponowal sw.Piotr ,Apostolowie i uczniowie apostolow.Dzieje Apostolskie rozdzial 5 wiersz 12.Wiele znakow i cudow dzialo sie przez rece Apostolow wsrod ludu.Dalej wiersz 15-16.Wynoszono tez chorych na ulice i kladziono na lozach i noszach,aby choc cien przechodzacego Piotra padl na ktoregos z nich.Takze z miast sasiednich zbieglo sie mnostwo ludu do Jerozolimy,znoszac chorych i dreczonych przez duchy nieczyste,a wszyscy doznawali uzdrowienia.Ew sw Marka rozdzial 9 wiersz 38-40.Wtedy Jan rzekl do Niego;Nauczycielu,widzielismy kogos kto nie chodzil z nami ,jak w Twoje imie wyrzucal zle duchy,i zabranialismy mu ,bo nie chodzil z nami.Lecz Jezus odrzekl;Nie zabraniajcie mu,bo nikt,kto czyni cuda w imie moje ,nie bedzie mogl zaraz zle mowic o Mnie.Kto bowiem nie jest przeciwko nam,ten jest z nami.Uzdrowienie chromego od urodzenia - Dzieje Apostolskie rozdzial 3 wiersz 4-8.Lecz Piotr wraz z Janem przypatrzywszy sie mu powiedzial;Spojrz na nas !.A on patrzyl na nich,oczekujac od nich jalmuzny.Nie mam srebra ani zlota- powiedzial Piotr- ale co mam to ci daje ;w imie Jezusa Chrystusa Nazarejczyka,chodz !.I ujawszy go za prawa reke ,podniosl go.A on natychmiast odzyskal wladze w nogach i stopach.Zerwal sie i stanal na nogach i chodzil i wszedl z nimi do swiatyni,chodzac,skaczac i wielbiac Boga.Samo zycie !.
  • ~kler to mordercy zwierzat
    (2011-09-24 11:46)
    wsza swinta a co to take klechy wymyslaja rózne bzdury i bzdeyty jka to klechy na kotlety
  • ~vvv
    (2011-09-24 11:40)
    he he...
  • ~kaz
    (2011-09-24 11:39)
    Żeby przypadkiem ta uciążliwość nie doprowadziła ich do obłędu.
  • ~Z REALU
    (2011-09-24 11:28)
    A gdzie wiesio-13 pic na pisiory..
    Czyżby mu do reszty odbiło.