"Oburzeni" protestuą w kilkuset miastach świata

| Aktualizacja:

Protesty "oburzonych" przeciwko bankierom, finansistom i politykom, oskarżanym o zrujnowanie światowej gospodarki przetoczyły się przez ponad 900 miast świata. Podczas manifestacji włoskich "oburzonych" doszło w sobotę po południu do aktów wandalizmu w centrum Rzymu, którego ulicami przeszły tysiące demonstrantów. Manifestanci podpalili samochody, wybuchły starcia z policją.

wróć do artykułu
  • ~LAS
    (2011-10-15 17:25)
    Dlaczego policja nie reaguje gdy mega-złodzieje okradają podatników z bilonów dolarów ??? Natomiast policja, sądy, prasa wścieka się gdy zwykły podatnik w swej frustracji rozbije szybę banku ??? Systemy prawne na świecie są tak zaprogramowane przez bankierów, że wszystkie ich kradzieże odbywają się w sposób legalny. Kiedy banki okradły Islandię, Grecję, Irlandię, Portugalię, Hiszpanię, Włochy, i Stany Zjednoczone to wszystko było cacy, a teraz gdy podatnicy się buntują to nagle policja, prasa się oburza i mówi o uczciwych ludziach, że to są chuligani...
  • ~beta
    (2011-10-15 17:56)
    Ludzie naprawdę protestują. U nas to zabawa z Kaliszem na czele. Polacy zaczna protestować dopiero wtedy, jak jak im nie na przysłowiowy ale na prawdziwy chleb i ziemniaki zabraknie. Teraz na razie grillują po wyborach, przecież zagłosowali,że jest ok.
  • ~czarodziej
    (2011-10-15 18:03)
    Popieram Oburzonych i pozdrawiam Was !!!
  • ~jan m
    (2011-10-15 18:12)
    co ciekawe dla mnie to wygląda na kontrolowane rozruby,komuś zalezy na zamieszaniu w kotle,w polsce ci wypasieni POdpinają sie pod "oburzonych"
  • ~antysystem
    (2011-10-15 18:12)
    Precz z kapitalizmem. Precz z PO.
  • ~zenekWWW
    (2011-10-15 18:23)
    Grecja zniszczona przez socjalizm nie kapitalizm
  • ~Genitaliusz
    (2011-10-15 18:34)
    Gdzie jest mój wpis ?
  • ~Bibilijny
    (2011-10-15 18:35)
    odp. do LAS 2011-10-15 17:25

    Odpowiedz na twoje pytanie grzesznikujest bardzo prosta. Ten kto już ukradł biliony, a oczywistym jest, że nie jest to możliwe samemu opędzlować taką kwotę lecz robi to zorganizowana grupa ludzi, wtedy taka grupa ludzi przy takiej kasie ustawia sobie juz polityków, dziennikarzy poprzez tzw. lobbying (w Polsce fukncjonawał nijaki Dochnal Marek) lub też jako dola do łapy zwaną często wtórną akumulacja kapitału. Taka grupa ludzi zatem tworzy sobie prawo i staje sie nie tykalną. Mielismy w Polsce m.in. Art-B tami grupami ludzi , nie jedni chcieli sie rozprawić,m.in. Adolf H.
  • ~EKOnomista
    (2011-10-15 18:36)
    ŻĄDAM POWROTU SOCJALIZMU SZWECKIEGO - jedyny ratunek dla kapitalistów /czyt.przekrętasów/
  • ~Genitaliusz
    (2011-10-15 18:38)
    Rządam powrotu komuny.
  • ~polaczek nieboraczek
    (2011-10-15 18:39)
    A u nas zawsze wyjdzie garstka pajaców. ATRAPA manifestacji, ATRAPA rządu, ATRAPA państwa
  • ~XYZ
    (2011-10-15 18:41)
    ~LAS : dobrze piszesz. Nami rządzą kolporacje i banki. Kapitalizm był Ok, ale w dzisiejszym wydaniu to wyzysk. Rynek powinie sam się rządzić, ale "oni " sterują całym światem i doszło do załamania rynku. Bankierzy na kryzysie jeszcze więcej zarabiają. Jakoś cicho w POlsce???
  • ~zenekWWW
    (2011-10-15 18:43)
    Grecy mieli socjalizm grecki i co
  • ~re
    (2011-10-15 18:43)
    Kalisz , posiadacz m.in.Jaguara próbuje się podłączyć :)))
  • ~Gosc
    (2011-10-15 18:53)
    Kalisz niepotrzebnie bierze udzial w takich demonstracjach, wcale bym sie nie zdziwila gdyby pojawily sie hasla "precz z Kalisze" bo o n swoja osoba deprecjonuje te marsze w koncu hest to osoba , ktora nie po to idzie do swiatla by lepiej widzie ale by lepiej byc widzianym a ile spraw sadowych w ztciu poprowadzil Kalisz- zero
  • ~gerry5
    (2011-10-15 18:54)
    Kiedy u nas rozniesiemy towarzystwo PO PSL SLD Palikota i ich sponsorów oraz skorumpowaną policję media i sądy
  • ~jan m
    (2011-10-15 18:58)
    u nas rząd wprowadza miłość (grecką) i tam nas ma
  • ~ja ja
    (2011-10-15 18:59)
    Najfajniej będzie jak w POlsce Palikot z JKBieleckim i Niezgodą wraz Kaliszem będą protestować. Ocymbalone POmatołki będą sikać z zachwytu !
  • ~wściekli klienci banków
    (2011-10-15 19:06)
    Albo bankowi złodzieje tzw. bankierzy się opamiętają i wyhamują z niebotyczną pazernością , albo my szarzy ludzie odetniemy im brutalnie spasione ryje od koryt napełnionych naszymi ciężko wypracowanymi pieniędzmi.
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2011-10-15 19:07)
    MIESZKAM poza krajem juz pare ladnych lat i z czystym sumieniem moge powiedziec ze takiej durnoty jak Polacy to trzeba szukac ze swieca. Wszystkie brudne roboty to domena wylacznie Polakow i zaden murzyn,arab czy inny nawet na to nie spojrzy co robia Polacy. Ludzie w kraju sa tak bezczelnie manipulowani ze az nie do wiary jak mozna dalej popierac to bagno ...tu zadne protesty nic nie zmienia bo manipulatorzy podpuszcza jedna grupe na druga a sprzedajne media to zaklepia do wierzenia. DLATEGO jest olbrzymia praca do wykonania bysmy reagowali jak inne ,madre narody i nie dali sie robic w balona. Zobaczcie co za numer wykrecili z tym palikotem.. SBcja wsadzila do sejmu swojego czlowieka,maciciela o niejasnym majatku i powiazaniach a 10% kretynow dalo sie naciagnac na ten blef z antykatolicyzmem i poszloby niszczyc koscioly ktore co by nie mowic krytycznego o klerze zawsze byly ostoja polskosci. TAKI numer i bezmiar glupoty i nieodpowiedzialnosci nigdy nie bylyby mozliwe w spoleczenstwie madrym.

Może zainteresować Cię też: