Wielka gwiazda Hollywood o Benedykcie XVI: Ten nazista

| Aktualizacja:

Te słowa słynnej hollywoodzkiej aktorki wywołały prawdziwą konsternację i ostre protesty ze strony organizacji katolickich. Na festiwalu filmowym w amerykańskim Hamptons Susan Sarandon nazwała papieża Benedykta XVI nazistą.

wróć do artykułu
  • ~+++
    (2011-10-18 11:44)
    Do pierdla powinna isc za ta wypowiedz. Szmata!
    Ciekawe, jakby ona sie zachowala, zyjac w tamtych czasach w Niemczech?
    Kazdemu sie dobrze pieprzy, 60 lat po wojnie.
    Ale lapy po kase, to wszyscy wyciagaja, prawda?
    Wtedy obojetnie, ze od SZWABA.
  • ~pol
    (2011-10-18 11:48)
    brawo
  • ~wawiak
    (2011-10-18 11:57)
    Do Hitlerjugend nikogo nie wcielano siłą. To po pierwsze ,po drugie jakie to dziwne,że jak ktoś był w ZSMP to Pisuary nie mówią że był wtedy młody nie wiedział jaki naprawdę jest świat itd ale jak był faszystą ,młodym faszytą to opowiada sie stek bzdur o wcielaniu siła o niewiedzy idt.Powiem tak obecnego papieża szanuje i to bardzo .walczy z lewactwem walczy pedofilią i o tych rzeczach mówi wprost bez zachowania tzw poprawności politycznej. Jeżeli chodzi o ten epizod to powiem tak.Był dzieciakiem słyszał wszedzie o furerze jako o zbawcy Niemiec ,który zdobył całą Europę i to działalo na jego wyobraźnię.Krzyczał w amoku i uniesieniu hail Hitler,hail hail hail,bo tak działa socjotechnika w każdym systemie politycznym,nie ważne czy to naziżm czy komunizm.Takie sa reguły tego świata.
  • ~+++
    (2011-10-18 11:57)
    Dodam jeszcze, ze mnie tez na sile do harcerstwa zapisali.
  • ~do:kler papa wata szmata
    (2011-10-18 12:00)
    Staralem sie zrozumiec, ale nie zdolalem- skonczyles podstawowke?
    Uwazasz kazdego Niemca za faszyste?
    Dla mnie strasznie ograniczonym czlowiekiem jestes!
  • ~Beniowski
    (2011-10-18 12:02)
    Ta kobieta wie co mowi,jest ona jeszcze normalna.
  • ~Bronek
    (2011-10-18 12:11)
    pomarszczona gnida,wydziałem ja w jakims rozbieranym filmie ,obrzydzenie jak taka stara lufa może sie jeszcze rozbierać!
  • ~Waldemar
    (2011-10-18 12:16)
    Idiotow, ktorzy cos mowia sami nie pojmujac sensu wlasnych wypowiedzi jest na tym swiecie multum. Do nich - jak widac na zalaczonym obrazku - nalezy takze niejaka (ktoz ja zna i z czego? Pokazywania golego tylka?) Sarandon. Z tym musimy zyc, bo media sa takie jakie sa: szukaja KAZDEJ, najglupszej nawet sensacji. Wazne, ze chociaz na chwile zbulwersuje chociaz czesc widzow badz czytelnikow, a "przy okazji" wcisnie sie im jakas reklame, np. podpasek, czopkow lub srodkow odchudzajacych ect. Inaczej mowiac wypowiedzi idiotow dla jeszcze wiekszych idiotow, ktorzy to "kupia".
  • ~Mirmas
    (2011-10-18 12:17)
    Kolega Waiak widzę że jedyny rozsądny i wykształcony.Nie obraża nikogo a tylko ukazuje gów..no które rządzi światem i ludźmi,czyli emocje na których się wygrywa coś lub przegrywa wszystko.
  • ~zcvb
    (2011-10-18 12:20)
    ciekawe czy dzienikarze beda bronic papieza jak merkel przed kaczynskim
  • ~helmud z hamburga
    (2011-10-18 12:24)
    do *+++
    masz racie po szmal to do nans
  • ~sojuznik
    (2011-10-18 12:34)
    Zdecydowana większość Niemców to naziści lub ich potomkowie, nadzieja Tysiącletniej Rzeszy.
  • ~dziemba
    (2011-10-18 12:35)
    Oj mentalność niemiecką i także nazisstowską Benedykt łyknął za młodu i to wnim tkwi.Niemcy sie odżegnują od nazizmu ale ta mentalność narodu z wyższej półki im została.
  • ~nn
    (2011-10-18 12:37)
    B XVI = Palpatine
  • ~Celtic
    (2011-10-18 12:38)
    Ile kosztuje u Niemców życie dziecka zabitego na ulicy Warszawy, choćby polskiego?
  • ~re:~sojuznik
    (2011-10-18 12:43)
    Pewnie, ze mam racje: Niemcy i ich potomkowie na wieki wiekow faszystami zostana, a Polacy na wieki wiekow niewolnikami. Tak sie urodzili, tak zostana.
  • ~re:helmut
    (2011-10-18 12:43)
    Ja z Lübeck
  • ~Henryk
    (2011-10-18 12:44)
    to było obowiązkowe.Chyba.
  • ~kera
    (2011-10-18 12:45)
    Susan Sarandon ma rację! Popieram ją i jeszcze dodam od siebie,że to jest stary łobuz!
  • ~re:kera
    (2011-10-18 12:49)
    Bo Niemiec? A ile ty wiosen juz przezylas, niewiniatko?