Breivik niczego nie żałuje i chce uniewinnienia

"Przeprowadziłem najbardziej wyrafinowany i spektakularny atak polityczny", powiedział podczas procesu w Oslo Anders Breivik. Oskarżony o zabójstwo 77 osób niczego nie żałuje i jak twierdzi,  jego czyn miał zapobiec wojnie domowej.

wróć do artykułu
  • ~Guciek
    (2012-04-17 15:11)
    Ha! Nie pozwolili na wyświetlenie zeznań oskarżonego, ot wolność słowa.
  • ~Luzik
    (2012-04-17 15:38)
    Spoko, za 21 lat dostanie drugą szansę.
  • ~Domwe
    (2012-04-17 15:39)
    Chciałbyś,żeby dego dekla cytowały wszystkie szmatławce na świecie ?
  • ~szkoda czasu
    (2012-04-17 16:12)
    No i mówią że nie istnieją "prawa człowieka", choć tu w Europie...bo w Chinach zapoznałby się już z rurą Kałasza...i bum!!!
  • ~drf
    (2012-04-17 16:35)
    Dlaczego te kanalie nie zastrzelono na miejscu ?
  • ~lisa
    (2012-04-17 19:02)
    Nie rozumiem, czemu osoba, która zabiła 77 osób zostanie skazana MAX tylko na 21 lat. Powinien dostać dożywocie. Ciekawe ile sie dostaje za pojedyncze zabójstwo. Pół roku?
  • ~POmyleniec
    (2012-04-17 19:49)
    Skoro juz wszyscy w obiegowej opinii uznaja go za wariata, to czego boja sie europejskie media? Przeciez ten szaleniec nie ma nic normalnego do powiedzania, co najwyzej moze sie jeszcze bardziej pograzyc, skoro jest niezrownowazonym psychopata.Ale, ale. On mowi wprost o systemie POlitycznym europy i slusznie przyrownuje go do marksizmu. Przeciez wiek emerytalny jest obecnie podnoszony w calej europie, nie tylko w POlsce. Poczytajcie o tym co nieco. Tusck wykonuje tylko dyrektywy z Brukseli. To co zrobil Breivik jest oczywiscie niedopuszczalne, ale jego swiadomosc POlityczna idzie duz dalej, niz przecietnego wariata, albo nawet sporej wiekszosci kolkow na tym forum.
  • ~Powiadam wam
    (2012-04-17 20:04)
    ta sprawa ma drugie dno. pomyślcie tylko jakiego bata na prawicowców maja teraz komuszki. W normalnym państwie prawa już dawno bydlak by dyndał,a oni teraz się będą zastanawiac czy on poczytalny. Co to za różnica? Masowy morderca powinien szybko odejsc z tego świata, a nie życ na koszt podatników wśród których są rodziny ofiar. No chyba że odwalił dla władzy kawał dobrej roboty...
  • ~MOHER
    (2012-04-17 20:20)
    DLACZEGO LEWACKI DZIENNIK KAUJE NIEWYGODNE WĄTKI???
  • ~bolek
    (2012-04-18 00:59)
    No i Breivik ma to co chciał i śmieje się z nas wszystkich.
    Chciał medialnego szumu o czym sam mówił, chciał by o nim mówili wszyscy i media robią to co chce, media tłumacza by o takich mówić jak najwięcej.
    W tym sek że tego są tylko złe strony.
    Po 1-sze media powinny wziąć fakt że sam ten głupek właśnie tego chciał a nie powinni dawać takiemu czubowi to o co mu chodziło, druga zła strona tego to to że jakiś inny czub pomyśli kurde ale niezła jazda, też bym chciał być taki znany na całym świecie (nawet piszą o mnie w wikipedii) to zrobię to co on ale hmm muszę pobić jego rekord, zabiję nie 69 osób w jednym zamachu a 70 by mówiono o mnie więcej niż o breivicku czy jak mu tam.
    Dobrych stron takiego szumu nie widzę.
    Wszyscy się dowiedzieli o nim i ok z tydzień czasu jak o nim gadano to rozumiem bo każdy nie tylko media był zaciekawiony, rządny wiadomości o tym gościu ale tydzień starczy a tu już mija ileś miesięcy a o nim non stop, a w norwegii to już masakra bo podobno wszystkie gazety i tv mają na czołówce tego gościa od tamtego dnia z czego on jest dumny i jeszcze bardziej media mu namieszały w głowie że było warto.
    Ale cóż media to kasa, nikt tu nie patrzy że coś przez to może wydarzyć się gorszego albo przynajmniej na podobę tego wybryku czuba norweskiego.

Może zainteresować Cię też: