W Niemczech zakazano obrzezania dzieci. Żydzi i Muzułmanie protestują

Sąd w Kolonii uznał, że obrzezanie dzieci jest nielegalne. Sędziowie podkreślili, że takie zabiegi powodują " trwałe i nieodwracalne " zmiany i podlegają karze uszkodzenia ciała. Żydzi i Muzułmanie uważają, że to "naruszenie wolności religijnej ".

wróć do artykułu
  • ~mm
    (2012-06-27 10:37)
    Brawo Niemcy. Szkoda, że u nas dalej Średniowiecze - indoktrynacja dzieci od przedszkola.
  • ~zielon001
    (2012-06-27 10:52)
    Chcecie wolność religijną - proszę bardzo, granice otwarte, jedźcie do siebie. Co u jednego jest dozwolone u innego nie musi.
  • ~Urb@
    (2012-06-27 11:02)
    Wprowadzić zakaz chsztu niemowlaków
  • ~dfadfad2222
    (2012-06-27 11:11)
    Brawoooo a tych co łamią to prawo najlepiej deportować niech się tam obrzezują u siebie!
  • ~meg
    (2012-06-27 11:15)
    Tak trzymać Niemcy!
  • ~re ~Urb@2012-06-27 11:02
    (2012-06-27 11:19)
    Stuknij się w głowę! Co ma piernik do wiatraka? Kto ci podczas chrztu coś obciął?
  • ~Antek
    (2012-06-27 11:25)
    Brawo Niemcy!
  • ~I SEE
    (2012-06-27 11:26)
    BRAWO!
  • ~Tarantula
    (2012-06-27 11:40)
    NAJCIEKAWSZE,ŻE NIEMCY SIĘ NIE BOJĄ. A MY ZAWSZE ROBIMY W SPODNIE
    NA ZAPAS, ŻEBY NAS NIE POSĄDZILI O RASIZM I ANTYSEMITYZM.
    TAKI PAN LIS PRZODUJE W STRASZENIU NAS.
    Z DRUGIEJ STRONY JESTEM ZDZIWIONY RADOŚCIĄ "ANTYSEMITÓW".
    PRZECIEŻ LEPIEJ, ŻEBY SEMICI (ŻYDZI I ARABOWIE) BYLI OBRZEZANI.
    ŁATWIEJ ICH ROZPOZNAĆ.
  • ~wassermann
    (2012-06-27 11:42)
    jak musi to bolec malego chlopczyka? czy urzywajom rzyletek jak w dzikich krajach afrykanskich?
  • ~arma
    (2012-06-27 11:44)
    brawo Niemcy
  • ~manaba
    (2012-06-27 11:57)
    religie,to zacofanie umysłowe i nie tylko.Wspaniała wiadomość z Niemiec.Czas najwyższy uwolnić przynajmniej dzieci od znęcania się nad nimi w imię religii.
  • ~JN
    (2012-06-27 11:57)
    Niemcy zrobili to, co powinni zrobic tez Polacy!
  • ~edek
    (2012-06-27 12:15)
    Chcą być obrzezani? Proszę bardzo, niech jadą do siebie i wycinają sobie co chcą
  • ~rzad moherowy kopacz
    (2012-06-27 12:22)
    religia po smierci a tutaj nauka kler brudne łapaska od dziecitusk to ciemny katol
  • ~gosc
    (2012-06-27 12:29)
    Znowu się zaczyna...
  • ~Mark Twain
    (2012-06-27 12:31)
    Niemcy wola dmuchac ...na zimne.
    W razie jakich sytuacji jak te sprzed wojny nie tak latwo bedzie poznac po fujarce who ist who.
  • ~Wes
    (2012-06-27 12:38)
    Prawda jest taka że do tej pory wszystko związane z religijnością społeczeństwa było naturalne.Ale znależli się na tej ziemi kosmici z planety XYZ,i zaczeli zmieniać ludzkość w zwierzęta człekopodobne bez hamulców,bez wiary,bez integracji społecznej.
  • ~FED UP
    (2012-06-27 13:52)
    BARDZO DOBRZE, DLACZEGO EUROPA MA SIE DO NICH DOSTOSOWAC? KOBIETA EUROPEJSKA W ARABI NIE MA ZADNYCH PRAW, NIE RELIGYJNE TYLKO ZADNE !! CZAS NA STOP Z TYM ZNECANIEM NAD DZIECI i ZRZWIEZRAT CO TESZ CIERPA PRZEZ TE BARBARIANS RELIGIE
  • ~kupa
    (2012-06-27 13:53)
    Chrzanić święte rytuały! Obrzezanie to niepotrzebne ryzyko. Dorośli niech się na nie wystawiają, ja chcą. Przecież fujarkę długości 1,5 cm rabin łatwo może uszkodzić. Dzieci rzezać tylko z przyczyn medycznych.