Z homofobią w Polsce będzie walczyło.... Google

| Aktualizacja:

Google rozpoczyna kampanię, która ma walczyć z homofobią. Koncern uznał, że najbardziej homoseksualiści są dyskryminowani w Polsce i Singapurze, więc szykuje inicjatywę o nazwie "Legalizacja Miłości".

wróć do artykułu
  • ~Normalny
    (2012-07-11 07:47)
    To ja w takim razie w ramach walki z homopropagandą będę bojkotował google.
  • ~666
    (2012-07-11 09:38)
    literówka: chorzy zboczeńcy, a nie chodzy ;)
  • ~KM
    (2012-07-11 09:52)
    Hymm, jeśli homoseksualiści mają się leczyć, to od razu przed nimi w kolejce powinni ustawić się homofobi i wszyscy, którzy uważają, że bycie gejem/lesbijką to choroba. LOVE IS LOVE, nie wolno nikomu zabraniać miłości i bycia kochanym! Obejrzyjcie sobie "Modlitwy za Bobiego" - jest na YouTube, to może coś zrozumiecie. Szkoda mi Was ludzie! Mam nadzieję, że kiedyś naród polski przestanie być tak nietolerancyjny!
  • ~vh
    (2012-07-11 10:11)
    nie jestem homofobem - nie mam leku przed szwulami - po prostu uwazam ze sposob w jaki i z kim uprawaimy seks to prywatna sprawa kazdego czlowieka.
  • ~nosił dzban wodę...
    (2012-07-11 10:48)
    Jak ktoś ma problem ze sobą niech się wybierze do lekarza... i nie zawraca innym głowy swoją de... to lobbowanie jest żenujące... na prawdę nie ma innych problemów na tym świecie? Sami ten problem wywołują i dziwią się, że ludzie zaczynają reagować alergicznie na ich dewiacje... znowu przykryją swoje liberalne zapędy... dzisiejszy njus z działkami... w zanadrzu katastralny... zawsze można wyjąć z kapelusza Kaczyńskiego w celu neutralizacji klimatu... DZIEL i RZĄDŹ... i co by wam Tusek nie wmawiał dokładnie o to tu chodzi... a teraz zrzutka na Ziutka (Tusek+ferajna) bo wiecznie nie nażarty... i pamiętajcie im więcej wyjmie tym więcej będzie chciał... tak działa chciwość/pychę... POmyślunku życzę... szczególnie lemingom...
  • ~query
    (2012-07-11 13:53)
    Spora część nadal żyje w zamknięciu, wśród własnych kompleksów. Chcielibyście układać życie innym ludziom, decydujac o ich szczęściu? Czy wy chcielibyście, żeby ktoś mówił wam jak macie żyć? Musicie zrozumieć zakute łby, że wszysto się odwraca i zmierzamy w kierunku cywilizacji, w której najprawdopodobniej będziecie mieli problemy, by sie odnaleźć. Śmieszą mnie komentarze przeciwników, którzy piszą o legalizacji pedofilii, zoofilii, itp. Niepodważalny argumentem na nie zestawianie homoseksualizmu w jednym szeregu jest fakt, że związek jednopłciowy jest oparty na świadomości i wzajemnej akceptacji dwójki go tworzących, którzy nie krzywdzą przy tym innym osób. Skarżycie się na brak pracy, trudną sytuację w kraju i konieczność opuszczania ojczyzny za chlebem. Czy tam, za granicą jest wam lepiej widząc cieszące się życiem osoby nieheteroseksualne? Są to osoby często z wyższym wykształceniem, dobrze zarabiające, które osiągają coś w życiu. Nigdy nie dorównamy pozycją ekonomiczną krajom Zachodu, bo w parze za wysokimi zarobkami idzie też zmiana myślenia, społecznej mentalności. Wy śmiejecie się że świata, myśląc o sobie jak o enklawie tradycji i braku zepsucia, a prawda jest taka, że to cały świat śmieje się z nas, bo ciągle zastanawiamy się czy jesteśmy na tyle silni, by stanąć ramię w ramię z Niemcami czy Francją. Ludzie, obudźcie się, bo gdy wasi reprezentanci z Kaczyńskimi, Zbiorą i telewizyjnym kaznodzieją Rydzykiem odejdą, do głosu dojdzie młode pokolenie, a wtedy wy nie będziecie mieli nic do posiedzenia w tej sprawie.
  • ~krytyk
    (2012-07-11 10:46)
    A może łaskawe Google zamiast o czyjąś du..., zatroszczyło by się o to aby ludzie nie musieli pracować za niewolnicze pensje ???
  • ~hanka
    (2012-07-11 10:01)
    Czy warto sie tym przejmowac? Niech sobie ludzie zyja jak chca, byle by nie rozrabiali. i zachowywali sie jak holota. A z kim mieszkaja i jak zyja, to ich sprawa.
    Zostawcie ich w spokoju. Tolerancja dla wszystkich jest obowiazkiem kulturalnych ludzi--tolerancja, ale z wyjatkiem chamstwa, ordynarnosci, pijackich burd, i lamania prawa.
  • ~~hhhh
    (2012-07-11 10:35)
    Należy zacząć promować inne wyszukiwarki i przeglądarki. Od tego powinny zacząć Singapur i Polska. A następnie inne kraje.
  • ~Qwertus
    (2012-07-11 07:51)
    i bardzo dobrze, ktoś się weźmie za ten zaściankowy ciemnogród w Polsce..

    jest XXI wiek nie XIX
  • ~ojciec
    (2012-07-11 08:36)
    Acóż wspólnego mają pedały do legalizacji miłości.To szambo powinno być tępione jak karaluchy.Jużw polsce biedronie stają się ważniejsi niż noralni ludzie.A teraz okazuje się że poseł biedroń urodził synka.Chyba będzie dobrze.Nie będziemy pracować do 80-tki.
  • ~Belmondo
    (2012-07-11 08:26)
    Może Google zacznie walczyć z przypadkami nienawiści do chrześcijan w Europie czyli z chrystianofobią. To jest obecnie plaga europejska, polska i skala nienawiści, mowy nienawiści w stosunku do wyznawców Chrystusa jest ogromna. Nawet najwazniejsi politycy kpią z chrześcjan nazywająć ich pogardliwie moherami, ciemnogrodem. Niestety przodują w tym środowiska gejowskie również.
    Co więcej aktywisci walczący o tolerancję (gejow) sami sieją ogromną nienawiść w stosunku do chrześcijan... Moralnośc Kalego.
  • ~chłopek roztropek
    (2012-07-11 08:18)
    A czemu nie iść dalej! Taki Rzym to był naprawdę postępowy. Faceci nosili więcej pereł i złota na sobie niż kobiety. Akceptowany był nie tylko homeseksualizm, ale również zoofilia, nekrofilia, kazirodztwo, dopuszczone było uśmiercanie dzieci, szczególnie dziewczynek. Nam jeszcze do tego daleko, ale jesteśmy na dobrej drodze do tej wyższej cywilizacji.
    I jak skończyła ta wielka cywilizacja rzymska?
  • ~Stop promocji dewiacji i zboczen
    (2012-07-11 08:10)
    Stop promocji dewiacji i zboczeń.!!!
    Stop cenurze w DZIENNIKU.!!!
    Stop promocji dewiacji i zboczeń.!!!
    Stop cenurze w DZIENNIKU.!!!
    Stop promocji dewiacji i zboczeń.!!!
    Stop cenurze w DZIENNIKU.!!!
    Stop promocji dewiacji i zboczeń.!!!
    Stop cenurze w DZIENNIKU.!!!

    Przestańcie cenzurować nasze komy kacapy z Dzeinnika!!!

    Stoop promowaniu zboczeńców i dewiantów sekualnych.
    Tych ludzi trzeba LECZYĆ!!!

    Zmienię przegladrkę jeśli google będzie promować zoboczeńców.
  • ~NN
    (2012-07-11 07:55)
    Bardzo fajny pomysł. Trzeba piętnować głupote i zaściankowość. A nienawiść do wszystkiego co inne to taka właśnie cecha polaczków.
  • ~Polon
    (2012-07-11 07:52)
    Google pewnie zostalo zmuszone przez lobby homoseksualne w USA do utworzenia stanowiska "przewodniczacego do spraw roznorodnosci".

    Dlatego pisiaki maja racje gdy mowia o nachalnej promocji homoseksualizmu na swiecie.

    Nienawidze pisiorow ale tu akurat maja racje!

    Homosie krzycza jacy to sa biedni a jak juz swoje ugraja to walcza o to aby reszta spoleczenstwa traktowala ich jak bostwa.

    Przykladem jest tu wlasnie google i wiele innych firm, ktore musza wydawac kase na promocje homoseksualizmu.
  • ~BETON
    (2012-07-11 20:56)
    Nie jestem tolerancyjny.Nie uznaję praw "gejów".Ja tez mam prawo do szacunku i prosze mnie szanować.Urodziłem sie w czasach,gdy ludzie dobierali sie w pary wg porządku naturalnego.Tez mam swoje prawa.