Komisja Europejska cenzuruje monety. Święci bez krzyży

| Aktualizacja:

Słowacja chciała upamiętnić przybycie świętych Cyryla i Metodego na Morawy. Bank miał wybić specjalne monety o nominale 2 euro. Komisja Europejska uznała jednak, że świętych trzeba ocenzurować. Z ich wizerunku mają zniknąć krzyże, by monety były "neutralne religijnie".

wróć do artykułu
  • ~Jerry
    (2012-11-18 22:58)
    Gdyby mieli sierp i młot albo chociaż półksiężyc to wszystko byłoby OK. Trzeba uciekać z tego kołchozu...
  • ~dla mnie
    (2012-11-18 22:58)
    EU to europejski oddzial NWO. I wszystko jasne! Dla mnie...
  • ~A mieli nie wtrącać się do religii
    (2012-11-18 22:53)
    Komisja Eurpejska to 27 Komisarzy (skąd my to słowo znamy) z byłym sympatykiem maoizmu Barosso na czele
    Do tej grupy samozwańców (nikt ich nie wybierał w demokratycznych wyborach) doliczyć trzeba 25 tysięcy urzędników którzy napierają na podwyżki dla siebie za "swoją ciężką pracę"
    Ci ludzie bez zgody państw członkowskich przyjęli zgodną z lewicową opcję w sprawach religijnych którą narzucają wszystkim z racji urzędów jakie sobie wzięli w posiadanie dobierając się we własnym gronie.
    Mówią że są neutralni sprzyjając opcji lewicowej co jest sprzeczne z tym co głoszą.
    Wiedzieć trzeba że na ich poziomie tępione będą wszystkie formy i przejawy religijności.
    Wyręczają nawet Papieża pozbawiając atrybutów świętości Cyryla i Metodego
    których działalność okazała się niezwykle ważna dla kultury Słowian, zapoczątkowując rozwój języka i piśmiennictwa
    Tego nie ma nawet w byłym ZSRR a obecnie Rosyjskiej Federacji
    Taki model pozostaje w użyciu w dzisiejszych Chinach których ojcem jest Mao
    ulubiony przywódca Barroso
    MiRy
  • ~rada radka radkowskiego
    (2012-11-18 22:47)
    Do luk1407
    Babilonem w Objawieniu Jana to Ogol religii falszywych,m.innym KrK/Watykanu oraz Cerkwi prawoslawnej.Islam tez falszem,jasne! Ale koscioly przede wszystkim udajacy chrzescijan a sa raczej Faryzeusze.I zamiast pieprzyc,"luk",..poczytaj sobie Biblie ale tak na spokojnie,bez tabletek... i NIE podpisuj sie jako "Jezus" bo to grzech i glupota...Na prawde,bo mysl wtedy mija sie z celem!
  • ~voiceinthedesert
    (2012-11-18 22:34)
    Europa jest "tworem świeckim", ale nie "potworem"! Nie pozwolimy zrobić z niej "potwora świeckiego" bez moralności religijnej!
  • ~orion
    (2012-11-18 22:28)
    Boją się krzyża katolickiego jak diabeł święconej wody.
  • ~yo
    (2012-11-18 22:28)
    Brawo, brawo, brawo, tak trzymac. EU jest tworem swieckim i tego musimy przestrzegac.
  • ~i tyle
    (2012-11-18 22:26)
    Paranoja. Tatalniactwo i buractwo.
  • ~luki
    (2012-11-18 22:06)
    szokować mnie to nie bardzo bo wiem ze tam lewica rządzi i ich zwichrowany światopogląd!!
  • ~-
    (2012-11-18 22:05)
    Monety nie mogą być z Krzyżem ,za to mogą być z sierpem i młotem.
  • ~pytanko
    (2012-11-18 22:03)
    A jak to się skończy? W pewnym duńskim miasteczku muzułmanie przejęli władzę w radzie miejskiej, ponieważ jest ich więcej niż rdzennych Duńczyków. I zabronili ustawienia choinki na głównym placu na Boże Narodzenie. Gdy przyjechała ekipa telewizyjna żeby zrobić program, przywitał ją grad kamieni z rąk "miłujących pokój". Zapewniam, że czeka to całą Europę. Sytą, ociężałą, egoistyczną, pozbawioną wiary. Kierowaną przez ludzi, z których część tak nienawidzi chrześcijaństwa, że woli zobaczyć ją zalaną islamem - byle nie było śladu po Chrystusie. Może jeszcze jest czas żeby się zastanowić, czy tego chcemy?
  • ~złośliwy
    (2012-11-18 21:43)
    I najlepiej w maskach Guya Fawkesa
  • ~satyr
    (2012-11-18 21:40)
    Kiedy Polska "wybije" na monetach "siusiaka" Palikota (Co powie na to Unia ?).
    U.E. do "d.py" z palcami Waszymi.
  • ~luk1407
    (2012-11-18 21:36)
    Bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu Miłości, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z cudów Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich wybrani dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi czasów ostatecznych, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, niedźwiedzia i czerwonego smoka. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
  • ~Aculeus
    (2012-11-18 21:26)
    Zabronic symbioe chrzescijanska zwiazane z tradycja narodowa, w miejsce ktorej wprowadzic nihilizm biurokratyczno-eurokratyczny spod znaku Brukseli.
  • ~mecenas
    (2012-11-18 21:18)
    oby tą UE czyli "RWPG" bis - jak najprędzej szlag trafił
  • ~det
    (2012-11-18 21:10)
    te 12 gwiazdek na fladze eurokołchozu to niby miały być wzorowane na aureoli MB , wojtyła dał się na to nabrać
  • ~ja i ona
    (2012-11-18 20:59)
    Bolszewicy przenieśli się z Moskwy do Brukseli
  • ~Dorota
    (2012-11-18 20:55)
    to ma być przejaw tolerancji i wolności religijnej. Panie Boże chroń. Przepraszam Cię Ojcze za tych nadgorliwych głupców
  • ~piomaj
    (2012-11-18 20:54)
    Spokojnie. To już ostatnie podrygi tej Unii. Jej dni są policzone. Cierpliwości.