Komisja Europejska cenzuruje monety. Święci bez krzyży

| Aktualizacja:

Słowacja chciała upamiętnić przybycie świętych Cyryla i Metodego na Morawy. Bank miał wybić specjalne monety o nominale 2 euro. Komisja Europejska uznała jednak, że świętych trzeba ocenzurować. Z ich wizerunku mają zniknąć krzyże, by monety były "neutralne religijnie".

wróć do artykułu
  • ~sd
    (2012-11-18 20:08)
    Lewackie śmiecie rządzą w europie
  • ~lupo
    (2012-11-18 20:12)
    Nie jestem religijny ale te symbole wcale by mi nie przeszkadzaly...
  • ~SomloP
    (2012-11-18 20:21)
    do dupy
  • ~kicha mycha
    (2012-11-18 20:28)
    Sądząc z głupot popełnianych przez Komisję Europejską siedzą tam sami idioci.
    Cenzurowanie symboli historycznych świadczy o totalnej głupocie.Nie dziwię się konserwatywnym i racjonalnym Brytyjczykom,że mają dosyć finansowania klubu politycznych nieudaczników
  • ~antypopispslonrnopsld
    (2012-11-18 20:28)
    Czy panie panowie odwrocili monety euro ?
    Niech sie przypatrza , Skandynawia wyglada jak genitalia i nie przeszkadza to ?
    Przeciez mozna zrobic dokladniej ale ... , to ma sie kojarzyc i to wszystko .
    Czy to lewackie czy watykanskie malo mnie obchodzi .
    W Kaplicy Sykstynskiej sa malowidla nagich facetow , nagich kobiet nie zauwazylem . Podobnie jak prawie we wszystkich kosciolach rzymsko-katolickich .
    Podobno przedstawiaja Mojzesza i innych partiarchow a przeciez Mojzesz ,
    partiarchowie nigdy nie byli nadzy !!!
    Coz za degrengolada , kasa , kasa i jeszcze raz kasa .
  • ~Ambasada Prusakow
    (2012-11-18 20:29)
    UE ma racje absolutna, gdyz jest swiecka i obojetna czylki neutralna religijnie a religie jakie wyznaja mieszkancy EU ( ok 175 rozmaitych religii) sa sprawa intymna kazdego wyznawcy swojej religii i zadna religia nie moze tu miec roli uprzywilejowanej coby nie wywolac wojny religijnej . Poza tym Europa ma korzenie nie tylko chrzescijanskie ale i Imperium Romanum z ich 800 Bogami i Boginami oraz poganskie z ich wierzeniami a takze komunistyczne, nazistowskie i faszystowskie plus ateistyczne, lewackie, lewicujace, deistyczne.Prusakow wytepiono ogniem i mieczem odbierajac im ich wlasna religie i Bogow a reszte germanizujac a wiec chrzescijanstwo nie moze byc nigdy wspolna i pozytywna wartoscia dla calej Europy.
  • ~tak
    (2012-11-18 20:30)
    to te dwa debile wprowadzily tych darmozjadow do naszych krajow ktorzy okradaja narody przez tusiaclecie.
  • ~Czesław
    (2012-11-18 20:33)
    Ta krzyże natywnej populacji cenzurują a szariat islamskich terrorystów ekhm tzn. najeźdzców, ekhm znaczy imigrantów wprowadzają coraz szerzej ...
  • ~olmaria7
    (2012-11-18 20:38)
    to już przechodzi pojęcie, do czego ta unia sie wtrąca ! I Słowacja tak musi słuchać ? Bo w unii ?
  • ~~ Dawid - brat Cadyka
    (2012-11-18 20:40)
    SŁUSZNA DECYZJA ! niech sobie palną krzyż w Słowacji gdzieś w kościele na pomniku Josefa Tiso - PATRONA FASZYSTÓW !
  • ~olmaria7
    (2012-11-18 20:48)
    re - kicha mycha - pojęcia nie masz, tam nie siedzą jak ;iszesz "sami idioci", tylko "mądrzy" - w swoim rozumieniu ludzie a dzialanie ich jest celowe.
  • ~ateista
    (2012-11-18 20:49)
    Po takich szczegolach widac ze unia europejska to organizacja ktora jak faszyzm i komunizm jest totalitarna tylko w miekim bardziej inteligentnym wydaniu. No coz przestepcy ciagle doskonala swoje metody. Unia to organizacja ktora jest przeciw demokracji. Gdzie wiekszosc musi sie podporzadkowac mniejszosci. Ludzie ktorych nie wybieram , ktorych nie wybieraja polacy decyduja o mnie i moim kraju. To nie ma nic wspolnego z demokracja. Komunizm i faszyzm tez ludzie popierali ta totalitarna organizacja tez sie sama wykonczy . Skoda ze tak duzo ludzi musi cierpiec. Prosze mi udowodnic ze jakby tej przestepczej organizacji nie bylo byloby gorzej w Europie
  • ~piomaj
    (2012-11-18 20:54)
    Spokojnie. To już ostatnie podrygi tej Unii. Jej dni są policzone. Cierpliwości.
  • ~Dorota
    (2012-11-18 20:55)
    to ma być przejaw tolerancji i wolności religijnej. Panie Boże chroń. Przepraszam Cię Ojcze za tych nadgorliwych głupców
  • ~ja i ona
    (2012-11-18 20:59)
    Bolszewicy przenieśli się z Moskwy do Brukseli
  • ~det
    (2012-11-18 21:10)
    te 12 gwiazdek na fladze eurokołchozu to niby miały być wzorowane na aureoli MB , wojtyła dał się na to nabrać
  • ~mecenas
    (2012-11-18 21:18)
    oby tą UE czyli "RWPG" bis - jak najprędzej szlag trafił
  • ~Aculeus
    (2012-11-18 21:26)
    Zabronic symbioe chrzescijanska zwiazane z tradycja narodowa, w miejsce ktorej wprowadzic nihilizm biurokratyczno-eurokratyczny spod znaku Brukseli.
  • ~luk1407
    (2012-11-18 21:36)
    Bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu Miłości, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z cudów Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich wybrani dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi czasów ostatecznych, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, niedźwiedzia i czerwonego smoka. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
  • ~satyr
    (2012-11-18 21:40)
    Kiedy Polska "wybije" na monetach "siusiaka" Palikota (Co powie na to Unia ?).
    U.E. do "d.py" z palcami Waszymi.