Takie rzeczy tylko w USA. 30 dni więzienia za... zbyt głośny śmiech

| Aktualizacja:

500 dolarów grzywny lub 30 dni aresztu grozi mieszkańcowi Nowego Yorku za… zbyt głośny śmiech. "Kiedy sprawdzałem ostatni raz, to śmiech nie był przestępstwem" - tłumaczy oskarżony.

wróć do artykułu
  • ~precz z nwo
    (2013-03-07 12:06)
    No i macie diabelski land zwany klamliwie "hAmerican Dream"...Precz z NWO!
  • ~Cobra
    (2013-03-07 12:58)
    Ameryka to wolny kraj, jeżeli robisz to na co rząd pozwoli :D
  • ~OMEN
    (2013-03-07 13:27)
    Taa... Bo źle się śmiał. Nie koszernie...
  • ~klapek
    (2013-03-07 13:40)
    W Rzeczpospolitej Polskiej Wysoki Sąd skazał chorą na SM kobietę za to, że słychać stuk laski. Byliśmy pierwsi...
  • ~obywatel MJ
    (2013-03-07 13:46)
    takie artykuły służą do tego,by w polandii przygotować ludzi na to co ich czeka,powoli oswajać,by w przyszłości móc powiedzieć"w hameryce to dawno za takie rzeczy zamykali"...no cóż,jakoś sobie trzeba radzić z niesubordynowanymi obywatelami...
  • ~gastrolog
    (2013-03-07 14:22)
    Brawo. Wspaniały kraj. A co z głośnym puszczaniem wiatrów ?
  • ~sondor
    (2013-03-07 14:51)
    Małpujemy wszystko, co w Ameryce to i w Polsce, niedługo więc i u nas takie wyroki zaczną zapadać. Za śmiech - grzywna bądź więzienie, za głośne
    "wydalanie gazów" - więzienie z jednym posiłkiem dzięnnie, za złe spojrzenie
    pręgierz bądź dyby przed ratuszem. Jak demokracja to demokracja.
  • ~balbina
    (2013-03-07 15:00)
    No kochani! Ciekawe ile dostałby Tusk za ten drwiąco-kpiący uśmieszek??? Jak dla mnie to dożywocie!!!
  • ~Janek
    (2013-03-07 15:20)
    a ile miesiy więzienia za zbyt głośne pierdzienie???
  • ~La Bamba
    (2013-03-07 19:57)
    USA - ostoja wolności - wolno ci tyle, ile rząd zarządzi. To przecież najbardziej zakłamany, policyjny i zniewolony kraj na świecie. W Korei Płn przynajmniej jest uczciwie - jest dyktatura i wszyscy o tym wiedzą. W USA też jest dyktatura, tylko wszyscy udają, że to demokracja i udają, że nie ma dyktatury
  • ~Ela
    (2013-03-08 13:10)
    Przeciez to dyskryminacja niepełnosprawnego lub chorego człowieka, co ten prawnik kończył i gdzie???
    Prześmiwca powinien dostać grzywnę i karę pozbawienbia wolności za obraże!
    Co to za sędziowie, co za barbażyństwo tam się toczy!!!
  • ~Ela
    (2013-03-08 13:12)
    precz z nwo,
    dream, to sen, prawda???
    A śnić im wolno!!!
  • ~Ela
    (2013-03-08 13:17)
    Kraje zachodnie nie znają jeszcze komunizmu w swojej wersji, więc nieświadomie do niej zmierzają dlatego takie głupie prawo obowiązuje od lat wojny secesyjnej!
    Po co mają coś w prawie zmieniać, jak mozna wrócić do tych czasów bez wydawania kasy!
  • ~pis -toys
    (2013-03-12 03:10)
    Klapek nie ob. s. rywaj Polski. Możesz znaleźć sobie właściwe + kwom miejsce.