Chcieli ściąć piosenkarkę samurajskim mieczem

| Aktualizacja:

W sądzie w Exeter w zachodniej Anglii zakończył się proces przeciwko dwóm niedoszłym porywaczom i mordercom znanej piosenkarki Joss Stone. Jeden z nich otrzymał dziś wyrok dożywotniego więzienia, drugi usłyszy werdykt w najbliższych dniach.

wróć do artykułu
 • ~CIRRUS
  (2013-04-07 12:13)
  Panowie spokojnie, na pewno u nas takie porywacze i zabójce
  niedoszłe dostałyby nagany za złe przygotowanie akcji - z wpisaniem do aktów w IPN.
 • ~bydlęta chcieli pozbawić normalny
  (2013-04-04 17:05)
  świat pięknego głosu i talentu wokalnego,aktorskiego... Dożywocie to za mało,szczególnie,że to szmaty regijne wykonania islamskiego.
 • ~ddd
  (2013-04-04 15:31)
  ~prg palnij się w głowę i zacznij myśleć
 • ~prg
  (2013-04-04 13:02)
  Nie rozumiem. Nikogo nie porwali i nikogo nie zamordowali wiec za co to dozywocie?? Przypomina to troche film Raport Mniejszosci
 • ~luk1407
  (2013-04-04 10:09)
  fragment orędzi Ostrzeżenie ---666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w CHIP'IE, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś SZCZEPIONKĘ.--- Orędzie nr 451 z serii Ostrzeżenie--- Piątek, 01.06.2012, godz.20.15--- Moja droga, umiłowana córko, ANTYCHRYST przygotowuje już swój pokojowy plan, który przedstawi wkrótce po tym, gdy wojny rozprzestrzenią się na Środkowym WSCHODZIE, i kiedy ból i straszna trwoga oznaczać będą brak jakichkolwiek oznak nadziei. Wtedy NAGLE pojawi się on i ogłosi się światu jako człowiek pokoju, jasny klejnot, który lśni w środku ciemności. Kiedy ukaże się, będzie postrzegany jako jeden z najbardziej CHARYZMATYCZNYCH przywódców politycznych wszechczasów. Jego pociągająca, atrakcyjna i opiekuńcza osobowość oszuka większość LUDZI. Będzie emanować MIŁOŚCIĄ i współczuciem, i będzie postrzegany jako Chrześcijanin. Z czasem przyciągnie wielu zwolenników, którzy tak wzrosną liczebnie, że stanie się podobny do Mnie, Mesjasza. Będzie postrzegany, jako promujący jedność między wszystkimi narodami i będzie kochany w prawie każdym kraju na ŚWIECIE. Następnie postrzegany będzie jako ten, który posiada nadprzyrodzone umiejętności. Wielu uwierzy, że został wysłany przez Mojego Ojca, i że on jest Mną, JEZUSEM CHRYSTUSEM, Zbawicielem Świata. Będą się modlić do niego, kochać go, oddawać dla niego swoje życie, a on ich wyśmieje i WYSZYDZI, kiedy nie będą mogli go widzieć. To będzie największe OSZUSTWO wszech czasów, a planem jest kradzież waszych dusz, aby zabrać was ode Mnie. On i fałszywy prorok, który zasiądzie jak KRÓL w Siedzibie PIOTROWEJ, będą potajemnie kreślić intrygę jednej światowej religii. Wydawać się ona będzie religią chrześcijańskiego typu, która propaguje miłość. Jednak nie będzie ona krzewić wzajemnej miłości, która pochodzi od BOGA. Zamiast tego promować będzie miłość i przywiązanie do ANTYCHRYSTA, i miłość do samego siebie. Odraza ta nie zatrzyma się, bo kiedy oni uwiodą Boże dzieci, rozpocznie się atak. Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego ZNAKU Wierności. Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć. Kontrolować on będzie wasze PIENIĄDZE, wasz dostęp do ŻYWNOŚCI i to, jak żyjecie. Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej CELI, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie ZNAK BESTII. 666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w CHIPIE, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś SZCZEPIONKĘ. Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata. Nie wolno wam przyjąć ZNAKU. Zamiast tego poinstruuję was, co zrobić. Wielu przyjmie Znak, ponieważ będą się czuli bezradni(...)Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus
 • ~Andi
  (2013-04-04 08:06)
  A w Polsce piosenkarka i POlicja musieliby tych bandytów jeszcze przeprosić za aresztowanie. Stokłosa jest tego żywym przykładem.
 • ~Zgredek
  (2013-04-04 07:45)
  Nasze dzielne sądy, umorzyły by postępowanie. Wszak nic się nie stało. Znikoma społeczna szkodliwość czynu. A co to Panom nie wolno głupot opowiadać? A zagrożenie wywoła sama gwiazda - taka młoda d i podaje swój adres.
  Taki jest stosunek naszych mężczyzn w wymiarze sprawiedliwości do kobiet i prób dokonania przestępstw, a nawet zbrodni przez mężczyzn.
 • ~opinia x
  (2013-04-03 23:05)
  Nie tylko POlak POtrafi...