W tym kraju było najwięcej aktów antysemityzmu. Raport

| Aktualizacja:

Do największej liczby antysemickich incydentów doszło w ubiegłym roku we Francji - wynika z raportu Centrum imienia Szymona Wiesenthala. Instytucja zajmuje się zachowywaniem pamięci o Holokauście.

wróć do artykułu
  • ~Tarsus
    (2013-04-15 00:54)
    Po lekturze komentarzy przyznaję rację Grossowi.
  • ~bojkot
    (2013-04-08 18:13)
    bojkot,bojkot ,bojkot
  • ~LOS
    (2013-04-08 09:58)
    mirekny
    GW, TVN... sa czescia socjoinzynieryjnych zabiegow realizowanych dlugofalowo na organizmie spoleczenstwa polskiego z zamiarem wytworzenia poczucia winy, obezwladnienia mysli narodowej...
    Zabiegi te maja wytworzyc filosemityzm jako nowa mode.
    Ostatecznym celem jest przygotowanie podloza do pelnej akceptacji ***** Poloni jako miejsca powrotu miljonow z nowej diaspory, ktora sie zacznie po upadku panstwa Israel. Polski MSZ wydaje codziennie nowe polskie paszporty obywatelom Israela.
  • ~emerytka
    (2013-04-08 09:45)
    Po co Żydzi ortodoksyjni tak się obnoszą z tą swoją wiarą brody, pejsy, ubranie. Przecież nie musieli by tak drażnić ludzi którzy z nimi nie przepadają. Taka sama sytuacja jest u nas z platformą tolerancji. Widocznie są społeczeństw które bez prowokacji ogółu nie mogą istnieć.
  • ~h
    (2013-04-08 09:25)
    może niech żydzi w końcu wyciągną wnioski ze swojego postępowania
  • ~Tofik
    (2013-04-08 09:05)
    re~Zydowka2013-04-08 08:22
    Gdyby nie wasz wyssany z mlekiem matki antypolonizm i antysemityzmu by nie było.
  • ~LOS
    (2013-04-08 09:05)
    Dlaczego wmowiono nam, ze otwarte "NIELubie zydow" i nie chce azeby sie osiedlali w Polsce jest niepoprawne politycznie! nie inteligenckie, nie ladne?!

    Zydzi sa spolecznoscia najbardziej hermetyczna i zamknieta na ziemi.
    Zyczymy im wszystkiegio dobrego - lecz nie zyczymy sobie ich w naszym kraju.
  • ~Zydowka
    (2013-04-08 09:02)
    - Podnieca ogień.
  • ~luk1407
    (2013-04-08 08:53)
    BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
  • ~Zydowka
    (2013-04-08 08:22)
    Polska jest napewno krajem z przerazajacym poziomem antysemityzmu.
    Moze nikt nie profanuje pomnikow czy wypisuje czegos na scianach (chociaz warto popatrzec na osiedla), ale w internecie komentarze mowia same za siebie.
    Tego nie brano pod uwage na liscie. Znam kulture paru krajow, ale Polska jest zdecydowanie w czolowce.
  • ~olek
    (2013-04-08 07:59)
    dzięki żydowi mazowieckiemu (wstretne nazwisko) gruba krecha, żydo -komuna nas gnębi i okrada.
  • ~,,,,
    (2013-04-08 07:42)
    opki
  • ~m
    (2013-04-08 06:46)
    żyd to ZŁO tego świata to pasożyt którego należy wyeliminować to tkanka zcznie się odbudowywać a ludzie będą żyli dostatnie i zapanuje sprawiedliwość
  • ~Jan Bohynski
    (2013-04-08 05:37)
    O tym kto jest zydem, decyduje Ja - powiedzial Herman Gering. O tym kto jest antysemita decyduje Ja - powiedzalo Centrum Szymona Wiesenthala. JB.
  • ~POradnik PO-lityczny Wiesia 13 bicza na PISiory
    (2013-04-08 02:00)
    Najbardziej tolerancyjni są Niemcy u nich obecnie nie ma antysemityzmu
    Żydzi bardzo ich chwalą bo ich dobrze doją Niemcy obecnie przepędzili
    Faszystów do Polski i innych krajów POsowieckich i obecnie są czyści
    od Holokaustu Wszystkiemu winni byli Faszyści i Polscy AKowcy nie
    Niemcy
  • ~mariusz@xsmail.com
    (2013-04-08 00:04)
    ,,,a kto mnie zmusi abym ich lubial ,,,lub nie. Czy do **** nedzy sa oni jacys specjalni ze musza byc kochani??? a czy oni kochaja innych nie sa nic lepsi,,,Popieprzona propaganda
  • ~wiz
    (2013-04-08 00:02)
    Ciekawe, ciekawe, jak tu na ziemi można ścigać zbrodniarzy - nieboszczyków i postawić ich przed ziemskim sądem? Na to jeszcze nikt nie znalazł sposobu. Oni już stanęli przed boskim sądem. Może spece z tego centrum wynaleźli jakiś sposób na to, a może w sąd boski nie wierzą. A w ogóle jak można postawić przed sądem nieboszczyka i go sądzić.
  • ~Severyn Biumsztajn
    (2013-04-07 22:52)
    Aj, waj.. znowu nasz nie lubiom w tej polszcze, co my tera zrobim... wracaj rebbe Ilijicz Ulinanow i ratuj narod wybrany
  • ~rokris
    (2013-04-07 22:36)
    Może ktoś powie dlaczego mamy lubić semitów albo dlaczego tak wielu nie lubi semitów?

    Mam kilku znajomych semitów i traktuję ich jak każdego innego człowieka. Nie wiem czy oni mnie traktują tak samo.
  • ~vbc
    (2013-04-07 22:30)
    wisi mi ten raport

Może zainteresować Cię też: