W tym kraju było najwięcej aktów antysemityzmu. Raport

| Aktualizacja:

Do największej liczby antysemickich incydentów doszło w ubiegłym roku we Francji - wynika z raportu Centrum imienia Szymona Wiesenthala. Instytucja zajmuje się zachowywaniem pamięci o Holokauście.

wróć do artykułu
  • ~Lucy
    (2013-04-07 16:07)
    Naprawdę! Jak to??? Przecież wg. powszechnie obowiązującej nowomowy to Polacy są,UPS!, byli , są i będą największymi antysemitami na świecie. A tu co? Proponuję napisać protest do CSW.
  • ~Robnad
    (2013-04-07 16:09)
    w Israelu. 99% antysemitów.
  • ~MOsiek
    (2013-04-07 16:11)
    Nie rozumiem ? To jestem zobligowany do lubienia ludzi których nie tylko nie lubię ale śmiem twierdzić że ich nie nienawidzę. Nienawiść moja jest spowodowana tym,że mnie każe się ich kochać.Każde zmuszanie czy wymuszanie miłości prowadzi do odwrotnej sytuacji.Po drugie Żydzi nie dają się lubić ponieważ uważają się za kogoś lepszego.
  • ~feliks dz
    (2013-04-07 16:25)
    Najwięcej rasistów mieszka w izraelu
  • ~slimak
    (2013-04-07 16:34)
    hahaha izrael zajmuje 1 miejsce to najbardziej antysemicki narod
  • ~m
    (2013-04-07 16:41)
    a co mnie to obchodzi . Mamy w Polsce więcej ważniejszych spraw do obgadania i załatwienia. Ciekawe czy w Izraelu z taką atencją podchodzi się to antypolonizmu ?. Może niech ktoś w końcu pokaże stopień antypolonizmu wśród żydów - to może byc ciekawe doświadczenie .
  • ~kik
    (2013-04-07 16:53)
    To co oni tam jeszcze robia w tych krajach? Niech sie przeniosa do Izraela, miedzy swoich i problemu nie bedzie
  • ~Kazimiera Dudek
    (2013-04-07 16:58)
    No to może wreszcie skończy się to szczucie opinii międzynarodowej na Polaków za antysemityzm.
  • ~hugo
    (2013-04-07 16:59)
    K0mpletnie mam to w tyle ! Czy ktos liczy antypolonizmy ? !
  • ~Darek
    (2013-04-07 17:08)
    A co do wolnosci slowa w naszym "suwerennym" panstwie - to niech najlpszym komentarzem bedzie to co sie dzialo po artykule jednego profesora co to osmieli sie napisac to jakie ma zdanie na temat historii Zydow. Jaki podniosl sie szum i jazgot , odsadzono od czci i wiery , zagrozono sadami, opluto i niemalze odebrano tytul profesorski. Tak wlasnie w Polsce mozna miec swoje zdanie i swobodnie je wypowiadac. Taka mamy suwerennosc. Takie mamy media i politykow. Ale co najgorsze taka mamy "elyte" intelektualna ...
  • ~Polak
    (2013-04-07 17:12)
    Żydzi muszą pamiętać, że nie ma miłości bez wzajemności. Nas szkalują gdzie popadnie, chociaż przygarnęliśmy ich, gdy cała zachodnia Europa ich wyrzucała.
  • ~oso12
    (2013-04-07 17:13)
    Sami są sobie winni że świat ich tak kocha
  • ~IRON
    (2013-04-07 17:15)
    Efekt ustawicznego grania roli męczennika. Podobnie będzie z partią smoleńską. Współczucie przeradza się w nienawiść.
  • ~podatnik
    (2013-04-07 17:28)
    Prawda niestety jest prozaiczna - Antysemita to ten, którego nie lubią Żydzi !
  • ~EO
    (2013-04-07 17:32)
    Najwięcej antysemitów jest wśród samych Żydów, ostatnio mówił o tym jeden profesor z PAN i się zrobiła wielka draka.
  • ~emeryt sb 4 departamnet
    (2013-04-07 17:38)
    jak to jest ze ich tak wszedzie nienawidza ? w sumie to ich jest tylko 14 milonow, tylec co kalkuta.
    Podzielam zdanie prof.Jasinskiego -zapracowali sobie na antysemitzym, czy w Izraleu jest tez antysemityzm ? po co dalismy im po wojnie swoje panstwo ? nie wystarczy za wszystkie odszkodowania ?

    z tymi swoimi listami, instytutami sa smieszni. Od dzsiaj jestem antysemtom, mnie to wisi jak kilo kitu - nie mam u nich zadnych dlugow, pracy juz mi nie zabiorom, bom emeryt z milicji :-)))))))))))
  • ~a moze raport
    (2013-04-07 17:42)
    W ktorym kraju jest najwiecej antypolskosci (no oczywiscie po za pPolska)
  • ~juz starszy obywatel
    (2013-04-07 17:46)
    Polacy przed wojna kochali żydów bo żydzi dawali im prace w w swoich zakładach i sklepach ..po wojnie jak im wszystko zabrali to trochę już ich mniej kochali, ale teraz ich nadal ich uwielbiają i kochają i cierpią z nimi .
  • ~historyk PAN
    (2013-04-07 17:54)
    wlasnie byl w Izraelu -demkracji bliskowschdniej - nasz prezydnet z usa pan Obama , co tam zobaczl - to sie za glowe zlapal - Palestyna zamknieta za drutami jak treblince -Izrael w dobrowolnym gettcie - ogrodzony 9m murami od reszty swiata.

    Nic dziwnego ze pan Obama wyglosil odezwe do mlodych Zydow - nie kradnijcie ziemii Palestynie i zburzcie ten mur !!! Cale szczescie ze w Izraelu w wyborach na 2 miejscu jest nowa partia liberalna, dazaca do pokoju z reszta swiata.

    Zydzi powinni troche sie opamietac, poparcie usa sie konczy -interesy usa przesuwaja sie na pacyfik - niech szukaja przyjaciol bo sam atom schowany w izraelu przyjazni nie zapewni. Wyjdzcie z getta -bedzicie lojalni wobec gosci !!
  • ~Polska
    (2013-04-07 18:09)
    JESTEM KRYTYKIEM IZRAELA I NAZYWAJCIE MNIE JAK SIE WAM POdoba. WYPOWIADAM SIE KRYTYCZNIE JAK MAM POwody.

Może zainteresować Cię też: