Ludzie uciekają z Hiszpanii. Wypędzają ich bieda i kryzys

| Aktualizacja:

Kryzys gospodarczy negatywnie odbija się na populacji Hiszpanii. Po raz pierwszy odkąd prowadzone są statystyki, liczba ludności tego kraju spadła.

wróć do artykułu
  • ~inż.
    (2013-09-29 07:41)
    ~hehe
    ~jklj
    ~Roman

    Jesteście gimbusami albo wasza matematyka kuleje. xD 2000 tyś to 2 miliony, głąby po podstawówce.
  • ~KRYSKA NAPISZ
    (2013-04-28 12:56)
    KRYSKA CZY TA ROBOTA W AGENCJI TOWARZYSKIEJ POD MADRYTEM CO MI MOWILAS NA WIELKANOC JESZCZE JEST? BO WIESZ JAK ZE MNA JEST, ROBOTY W POLSCE NIE MA WIELE I CHLOPOM SMIERDZI Z GEBY. CZY HISZPANIE IDA NA DARMOCHE CZY PLACA? KRYSKA WYSLIJ MI EMELA. BO NIE WIEM CO ROBIC. MOWIA ZE W MOSKWIE JUZ LEPIEJ PLACA NIZ W WARSZAWCE. TU U NAS KAZDY POLITYK ZA DARMO CHCE ZAMOCZYC.
  • ~szwagier Stefana
    (2013-04-23 17:43)
    Stefan ty tez wyemigrowałeś? Jakby co to daj cynk na +48 791 912 324. Całuski dla Bożenki
  • ~a Lach jabłka r
    (2013-04-23 17:42)
    No wreszcie. teraz unia będzie mogła sprowadzić tam 60 mln afrykańskich muzułmanów i będzie tak, jak od początku planowano
  • ~emeryt
    (2013-04-23 16:51)
    Jeżeli w Polsce jest bieda to dlaczego ludzie wyrzucają tyle chleba? Mam sąsiada w wieku ponad 40 lat który siedzi na garnuszku matki emerytki! Nigdy nie pracował!Stąd wynika że procent bezrobocia nie uwzględnia sporą ilości leni którzy nie chcą i nie będą pracować.
  • ~Slazak emeryt.
    (2013-04-23 16:01)
    Sprzedac Hiszpanje Rydzykowi i Jarusiowi ;Zrobia ,z niej < EDEN >||||
  • ~jeszcze nie
    (2013-04-23 14:31)
    Morze w Hiszpanii Polacy w tamtejszym kryzysie maja sie lepie niz siedzacy w kasie markietu , co Wy na to?
  • ~patritka
    (2013-04-23 14:27)
    Najlepszy jest wlasny kraj ,Ojczyzna ukochana jaka by nie byla, ale moja, Tu nikt mnie nie zwyzywa, ze jem cudzy chleb. Nalezy zadbac o dobrobyt Polski ukochanej i nikt nie bedzie szukal szczescia na obczyznie!!!
  • ~JÓZEK z Turkowic k/Turku
    (2013-04-23 14:18)
    Hiszpanie uciekają - nygusy jedne; Polacy tam mieszkajacy całkiem dobrze się majają
    Myślą,żę będą jak dotąd brac forsę unijną za nic albo za każde tankowanie benzyny do samochodu!
  • ~tatuś
    (2013-04-23 13:07)
    Niemam wielu znajomych ,ale z mojej małej ulicy wyjechało około 50 osób i szykują się następni
  • ~obywatel MJ
    (2013-04-23 13:05)
    a nie rządzi tam tusk ze swoją złodziejską bandą?bo tutaj sytuacja wygląda tak samo...
  • ~Normalny
    (2013-04-23 12:53)
    Ciekawe jak to się dzieje-u nas 14%bezrobocie i wielki wrzask dlaczego"?-w Hiszpanii 26% i jeszcze to państwo egzystuje?A w jaki to niby sposób ich politycy utrzymują się przy władzy i nikt ich nie ma zamiaru wywozić na taczkach.
  • ~gran.
    (2013-04-23 12:22)
    Piłkarzy Realu i Barcelony przyjmą GKS Bełchatów i Podbeskidzie.
  • ~ojciec
    (2013-04-23 11:34)
    Moje dzieci wyemigrowaly na Zachod z trojgiem dzieci w tym jedno niepelnosprawne co nie przeszkadzalo torunskim wladzom, biznesmenom oraz sadom na pozbawienie ich mieszkania i doprowadzenia do wyjazdu z kraju.
  • ~miczurin
    (2013-04-23 11:29)
    Najlepiej do Federacji Rosyjskiej. Nowe Brygady Międzynarodowe.
  • ~Donek
    (2013-04-23 11:10)
    Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca będzie tu się opłacać.
  • ~ADAM
    (2013-04-23 11:03)
    LUDZIE HISZPANIE SOBIE PORADZĄ A CO Z 2MILIONAMI POLAKÓW KTÓRZY WYJECHALI Z ŻIELONEJ WYSPY TUSKA TO SIE NIC NIE MÓWI BANDA MARTWI SIE O INNYCH A W PO POLSCE SMRÓD BEZROBOCIE
  • ~oliwier
    (2013-04-23 10:51)
    2 NAJBOGATSZY CZLOWIEK WLASCICIEL BIEDRONEK HISZPAN HAHAha
  • ~obserwator
    (2013-04-23 10:42)
    I znow bez sensu artykuly.Zapraszamy do polskiego RAJU .Nie martwcie sie o Hiszpanie i tak jest zatloczona obcokrajowcami miedzy innymi Polakami.A na zielona wyspe nie ma inwazji.KOMPLEKSY.
  • ~wieloszczet
    (2013-04-23 10:16)
    Zabrakło w artykule statystyki o Polakach. Ilu tam mieszka, ilu wraca. Bo z moich znajomych nikt nie wraca. Polsce taki najazd nie grozi, ciągle statystycznie na ogonie Europy. A emigranci najpierw czytają...