Rosja buduje bazę wojskową na Białorusi

| Aktualizacja:

Rosja chce jasno pokazać, że Białoruś to jej strefa wpływów. Dlatego też, za zgodą Mińska buduje w tym kraju bazę wojskową. Do tego na Białoruś trafi kilka dywizjonów jednych z najlepszych przeciwlotniczych rakiet świata - S300.

wróć do artykułu
  • ~hanka
    (2013-04-23 14:46)
    Nic dziwnego. Polska pod wplywem USA prowokuje jak moze.
    Bardzo rozsadna decyzja. I po co to wszystko?
  • ~TARANTULA
    (2013-04-23 15:11)
    DZIĘKI SZYBKIEJ I EFEKTYWNEJ DECYZJI ROSJI MAMY POD BOKIEM
    BAZĘ LEPSZYCH RAKIET NIŻ AMERYKAŃSKIE. A TE BĘDĄ ODŁOŻONE
    DO ZAKOŃCZENIA NASTĘPNEJ WOJNY.
  • ~makumba
    (2013-04-23 15:15)
    I, Hankę popieram!
  • ~normalny obywatel
    (2013-04-23 15:18)
    Tak to jest jak Kuba Bogu tak...Wielki brat nakazał nękać Polsce Białoruś - poprzez Biełsat i tym podobne Wolne Europy , no i mamy konkretny odzew Białorusi, a na tym nie koniec. Zasada jest prosta nękany się "odgryza"
  • ~XP
    (2013-04-23 15:47)
    Widzę że hanka ma 'kochanka' :) Moim zdaniem byłaby to prawda gdyby u nas był zainstalowany system obrony przeciwrakietowej USA..
  • ~franc
    (2013-04-23 16:20)
    IRosja zbroi,Niemcy tajną umowe szykóją, a Tusk odpowiednią kolumne
    szyóje i armije rozbraja i białą flage szyje.
  • ~ziemmisty
    (2013-04-23 16:44)
    Tak trzymaj Wołodia ! Powodzenia !
  • ~herkules
    (2013-04-23 17:11)
    heh niech kacapy zajmą sie chinami a dupy nie zawracaja kawałkiem lasu bez wartości :)
  • ~punkt skupu złomu
    (2013-04-23 17:45)
    S300? Nie kupowaliśmy jeszcze tego.
  • ~Proca
    (2013-04-23 18:18)
    Nie chcieliśmy brata czerwonego mamy niebieskiego.Rozwalili nasze wojski,część wojska pracuje aby terroryści nagnali nam rozumu.
    Co nie zrobimy mamy przesrane pracować jako goje i cicho siedzieć !
  • ~EMIGRANT
    (2013-04-23 18:27)
    OD WIEKÓW WIADOMO E RUSCY TO FAŁSZYWY PRZYJACIEL.MOZNA ZAWSZE LICZYC...TYLKO NA SIEBIE.
  • ~korina
    (2013-04-23 20:48)
    a my jak barany sami i bez niczego.
  • ~świrszcz
    (2013-04-23 23:51)
    Ble ble ble kle kle kle gadu gadu ładu ładu kij do zadu.
  • ~kolo777
    (2013-04-24 01:36)
    tak czy tak do wojny dojdzie poniewaz jest kryzys wywolany przez wieksze panstwa takie jak ...?
  • ~bum-bum
    (2013-04-24 06:18)
    A co na to NATO?
  • ~heniek
    (2013-04-24 07:27)
    Państwa nie mają przyjaciół. Państwa mają interesy, więc pilnujmy naszych interesów, a nie bełtajmy w głowach ludziom różnymi romantycznymi głupotami.
  • ~J.M.
    (2013-04-24 08:46)
    Wcześniej,czy pózniej ta wroga wobec nas rosyjska polityka,obróci się
    przeciwko nim.Jeszcze trochę,a Chiny ich "połaskoczą" z drugiej strony
    i wtedy Rosja nie będzie miała na świecie przyjaciół.A ich wielki przyjaciel
    Donek nie będzie już w Polsce rządził.
  • ~radoslaw grotowski
    (2013-04-24 08:54)
    Cały bajzel w III RP wynika nie z tego ze rządzi PO /komplet kabotynów/ lecz indolencja narodowa /70%/ polaków ,którzy nie korzystają z daru rozumowania. To ci ostatni wybrali Tuska i jego kompanię ku przerazeniu tych Polaków którzy dokładnie wiedzieli PO co ta "kompania" zgarniaczy kasy publicznej się pcha!!!
    Nie pierwszy raz w naszej historii tzw większość topi Państwo przez swoją głupotę.
    Rosjanie dokładnie wiedza m.innymi z faktów historycznych jakie zagrożenie stanowi sprawne Państwo- RZECZPOSPOLITA. Oczywiście w stosunku do mojego komentarza znajdza sie całe tabuny "zdrowo myślących" nawet z tytułami.
  • ~Strateg
    (2013-04-24 10:34)
    Rosja przygotowuje się do Unii, czyli związku, z Eurosojuzem, czyli UE; niepotrzebny będzie Sowiet Europy, czyli Rada Europy, bo zostanie zastąpiony przez Sowiet Europejski, czyli Radę Europejską. Nie ma zatem powodów do niepokoju, bo rakiety można zawsze przekierować... Na marginesie, Polskę uratował Aleksander I na Kongresie Wiedeńskim nie pozwalając, wbrew ustalonym zasadom, na zachowanie przez Prusy zdobyczy po trzecim rozbiorze; nie byłoby żadnych powstań, a język nasz by wymarł; chwała Rosji...
  • ~VI
    (2013-05-10 17:27)
    Najgorszy wróg taktowany jako przyjaciel.USA to przykład!.