Czeski film, czyli jak minister finansów dług spłacał

| Aktualizacja:

Nowy minister finansów nagle znalazł 5 mln koron, by spłacić prywatne długi. Czesi pytają: Czy ureguluje też zobowiązania kraju?

wróć do artykułu
  • ~Zgredek
    (2013-07-11 08:47)
    Tak, tak to bywa, gdy się ma władzę. Czesi szybko zareagowali i sprawę nagłośnili.
    Zrobić remont mieszkania i jeszcze długi spłacić - toż mu pożyczyli lub dali, przyszli potrzebujący stosownych decyzji, od ministra finansów. To samo mamy w kraju ale to się zarzuca tylko jednej aktualnej partii u władzy. Pomija zaś, że wszyscy czerpią z naszych podatków bez umiaru /finansowanie partii, posady w państwowych spółkach Sk. Pań, Rady nadzorcze, zarządy i posady/ i jeszcze rozdają agentom Watykanu od rządu po samorządy.
  • ~ministra kultury
    (2013-07-11 08:53)
    Klara Klinger jak nie umiesz napisać imię i nazwisko to się nie bierz za pisaninę. Premier się nazywa Jiří Rusnok!!! w jęz. czeskim są wiernie przepisywane nazwiska polskie.
  • ~ministra kultury
    (2013-07-11 08:54)
    Lidové noviny małe n!!!
  • ~Dociekliwy
    (2013-07-11 08:55)
    Kto kupuje kiecki dla jego żony? Czy syn został zatrudniony poza konkursem w państwowej spółce lotniczej? Jeśli nie to w porządku
  • ~ministra kultury
    (2013-07-11 08:55)
    pisak a długopis są 2 różne rzeczy!!! co za niski poziom!!!
  • ~bąk który kąsa
    (2013-07-11 09:00)
    Polacy mają swojego premiera - więc piszmy i mówmy o nim, no choćby co tam słychać u Józefa Bąka vel Tusk i w AMBER GOLD ? "Pozdrowionka" dla pana premierka i rodziny "Bąków"
  • ~argh
    (2013-07-11 09:18)
    Jako redaktorka/korektorka a także i dziennikarka jestem przerażona poziomem stylistycznym tego artykułu. Koszmar. Czy naprawdę nie stać redakcji na zatrudnienie specjalisty, by poprawił tekst przed jego publikacją?
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatołki
    (2013-07-11 09:23)
    W złodziejstwie, przekrętach i korupcji Czesi są tuż za POlactwem!
  • ~no jak tam tuskowe mendy?
    (2013-07-11 10:17)
    Nasi ministrowie też mają za uszami może naawet jeszcze wiecej.
    Tylko agentura mosadu ich ochrania bo razem z nimi kradnie.
  • ~tt
    (2013-07-11 10:36)
    Co mnie obchodzi co wyrabiają ministrowie w Czechach, to są problemy mieszkańców Czech. Czy przypadkioem nie jest to odwracanie uwagi od tego co wyczynia Platforma ?. Śmiem twierdzić że tak, usłużne media biegną z pomocą na ratunek Platformy byle tylko odwrócić uwage społeczeństwa od tych złodzieji.
  • ~TO MI SIE PODOBA
    (2013-07-11 10:59)
    HONOROWY BYL TEN PREMIER CZECH,JAK MU UDOWODNILI PRZEKRETY,AFERY,KORUPCJE TO POPROSIL PREZYDENTA O PRZYJECIE JEGO DYMISJI.
  • ~kapitan NEMO
    (2013-07-11 11:47)
    no i co podpisy tanim długopisem są mniej ważne, bardzo dobrze ten magnacki blichtr za nasze pieniądze czas skończyć
  • ~kamerdyner