Szukali w Internecie szybkowaru i plecaka. Zapukała policja

Kobieta w wyszukiwarce wpisała słowo "szybkowar", a mężczyzna w sieci szukał plecaka. Wszystko działo się mniej więcej w tym samym czasie. Po kilku dniach do ich drzwi zapukała policja.

wróć do artykułu
  • ~Nomad
    (2013-08-02 14:57)
    Z wiadra też można zrobić bombę, nie specjaliści z efbiaj ścigają każdego, kto kupuje wiadr
  • ~dociekliwy
    (2013-08-02 15:08)
    a ja mam pytanko ,już zużyty pampers z pewną zawartością,oczywiście bez jakichkolwiek wystających lontów ,drutów itp to jest bomba?wprawdzie ekologiczna ,ale bomba,zdaje się że granice śmieszności zostały przekroczone
  • ~Karol z Hamburga
    (2013-08-02 15:08)
    No to producenci szybkowaru moga zamknac.
  • ~dfsgsd
    (2013-08-02 15:10)
    Dlatego ludzie używajcie TOR. Ta przeglądarka nie pozwala nikomu Was śledzić.
  • ~observ
    (2013-08-02 15:34)
    matołki do potęgi !
  • ~Paweł
    (2013-08-02 16:16)
    USA! I to jest jeden z 4 najbardziej cywilizowanych i demokratycznych krajów świata?
  • ~Przypis nie Redakcji
    (2013-08-02 16:27)
    >>quinoa (rodzaj potrawy z ryżu – przypis red.).
    Gdzie to znalezliscie redaktorzy patrzacy w sufit - nie szukajacy w internecie.
    Od lat jem quinoa i nie jest ona spokrewniona z ryzem.
    Z ryzem laczy ja tylko nazwa w jezyku polskim: Komosa Ryzowa.
    Quinoa to nie nazwa potrawy lecz rosliny lub jej ziaren - mozna ja oczywiscie ugotowac w garku od ryzu ale przez to ryzem sie nie stanie.
  • ~ii
    (2013-08-02 16:41)
    Szybko-war.War-wojna.U nas też służby powinny być czujne i pozamykać szukających podejrzanych garnków i nawołujących do wojny.
  • ~endstone
    (2013-08-02 16:44)
    "mozna ja oczywiscie ugotowac w garku od ryzu" - w garNku jak już, wieśniaku internetowy :)
  • ~exprt
    (2013-08-02 16:50)
    Nomad wpisales wlasnie slowo klucz, szykuj sie na nalot...
  • ~colin
    (2013-08-02 17:08)
    Orwell by nie wymyślił,a właściwie wszystko co wymyślił już się stało.
  • ~-
    (2013-08-02 17:27)
    Tylko pozazdrościć jakie tam mają inteligentne "służby " i co one myślą o swoich obywatelach.
  • ~rydzio
    (2013-08-02 18:14)
    Policja i służby są od tego by prześwietlać obywateli. Entuzjaści mają dowody, że pracuja. Malkontenci maja powód do narzekań. Normalka.
  • ~paraparaparanoja
    (2013-08-02 18:22)
    nie daj bóg wpisać piwo WARZONE. dożywocie pewne. nieprawdaż małpy z FBI?
  • ~Spektakularna ucieczka członka z majtek
    (2013-08-02 18:53)
    Szybkowar = Tusk, plecak = Niesioł, kuciapa = Kopacz (albo Gronkowiec)
  • ~Barbarossa
    (2013-08-02 19:00)
    K...a, a miałem kupić na allegro saturator. Jak żyć panie premierze?
  • ~szyderca
    (2013-08-02 19:18)
    nieprzypadkowo najwięcej dowcipów jest o blondynkach i policjantach
  • ~orestes