Szukali w Internecie szybkowaru i plecaka. Zapukała policja

Kobieta w wyszukiwarce wpisała słowo "szybkowar", a mężczyzna w sieci szukał plecaka. Wszystko działo się mniej więcej w tym samym czasie. Po kilku dniach do ich drzwi zapukała policja.

wróć do artykułu
  • ~wołodia iz sajuza
    (2013-08-02 20:06)
    Chore towarzystwo ci amerykańce
  • ~Barbarossa
    (2013-08-02 19:00)
    K...a, a miałem kupić na allegro saturator. Jak żyć panie premierze?
  • ~kowalska-kowalska
    (2013-08-03 15:03)
    Gdyby amerykańskie extra służby profesjonalnie potraktowały ostrzeżenia rosyjskich służb dotyczące braci Carnajewów to nie doszłoby do zamachu w Bostonie i nie dostawaliby teraz szmergla na punkcie szybkowaru.
  • ~Goscioo
    (2013-08-03 00:19)
    faszyzm w rozkwicie o jakim Hitler nie mógł nawet pomarzyć..
  • ~dfsgsd
    (2013-08-02 15:10)
    Dlatego ludzie używajcie TOR. Ta przeglądarka nie pozwala nikomu Was śledzić.
  • ~wwwwwww
    (2013-08-03 07:48)
    A jakbym chciał kupić duży słoik z zakrętką?
  • ~gosik
    (2013-08-03 10:39)
    to przed wrześniem będzie trzeba wpisywac tornister hahahaha
  • ~New Yorczyk
    (2013-08-03 08:36)
    USA to kraina założona przez MASONÓW i organizacje masońskie w których NIE ma "hrabstw" lecz POWIATY które w terminologii amerykańskiej nazywają się "County" czy POWIAT !

    Hrabstwa są jedynie w Wielkiej Brytanii, a masońskim republikańskim zbankrutowanym USA są jedynie POWIATY !
  • ~Gienek
    (2013-08-03 08:34)
    Edek, nie dziw się... Przecież połowa ludzi w tym kraju nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
  • ~edek60
    (2013-08-03 08:18)
    Do barbarossy-durniu nie tykaj premiera R, to się dzieje w ameryce.!!!
  • ~m
    (2013-08-03 07:36)
    żydostwo wszystkiego już sie boi wiedzą że kradną i idzie kara
  • ~samowar
    (2013-08-03 05:17)
    A zwykly garnek sie nie nada? Jeszcze troche, a kupienie w USA garnka bedzie przestepstwem. Cala reszta EU bedzie musiala poprzec to dzialanie antyterrorystyczne. Ale spoko, powstanie masa koszernych barow, gdzie bedzie mozna kupic gotowe zarcie, nie trzeba miec garnka i gotowac samemu. Te bary, naturalnie, beda mialy specjalne, antyterrorystyczne garnki. Mozemy spac spokojnie.
  • ~agent
    (2013-08-03 01:45)
    Czy te durnie z fbi nie wiedzą, że quinoa to jest nowy rodzaj bomby ryżowo-nuklearnej w zalewie słodko kwaśnej, z zapalnikiem kurczakowym.
  • ~orestes
    (2013-08-02 19:41)
    99 procent kończy się fiaskiem
    ale ten jeden procent gdy już znajdą szybkowar
    to dopiero mają radochę
  • ~szyderca
    (2013-08-02 19:18)
    nieprzypadkowo najwięcej dowcipów jest o blondynkach i policjantach
  • ~Spektakularna ucieczka członka z majtek
    (2013-08-02 18:53)
    Szybkowar = Tusk, plecak = Niesioł, kuciapa = Kopacz (albo Gronkowiec)
  • ~endstone
    (2013-08-02 16:44)
    "mozna ja oczywiscie ugotowac w garku od ryzu" - w garNku jak już, wieśniaku internetowy :)
  • ~paraparaparanoja
    (2013-08-02 18:22)
    nie daj bóg wpisać piwo WARZONE. dożywocie pewne. nieprawdaż małpy z FBI?
  • ~rydzio
    (2013-08-02 18:14)
    Policja i służby są od tego by prześwietlać obywateli. Entuzjaści mają dowody, że pracuja. Malkontenci maja powód do narzekań. Normalka.
  • ~-
    (2013-08-02 17:27)
    Tylko pozazdrościć jakie tam mają inteligentne "służby " i co one myślą o swoich obywatelach.