Al-Kaida szykuje zamachy? Poza USA obawy również w Belgii

| Aktualizacja:

Władze Stanów Zjednoczonych poinformowały, że 19 amerykańskich placówek dyplomatycznych pozostanie zamkniętych aż do soboty. Powodem jest utrzymujące się zagrożenie atakami terrorystycznymi Al-Kaidy. Także w Belgii podjęte zostały specjalne środki ostrożności.

wróć do artykułu
  • ~Zgredek
    (2013-08-05 06:51)
    No tak Arabowie najpierw dają się prowokować psom wojny z całego świata. I robią piekło we własnym kraju /nie chronią starej władzy/. A na końcu swoje psy wojny wypuszczają w świat. Tak forumowicze. Tak wygląda wszelka zmiana władzy. Na miejsce obalonego przywódcy chcą się dostać następni. I żrą się między sobą nieprzytomnie, kto będzie ten pierwszy i będzie brał najwięcej z kasy oskubanych poddanych, robotników tfu! teraz się mówi obywateli. Co nam udowodniono w Polsce po roku 1989. Dobrze, że nasz naród nie taki jak ludzie w Jugosławii. Skończył się pax Russia, a zaczął się pax USA, Watykana, Islamu.
  • ~alex jones fan
    (2013-08-05 07:30)
    Tanie klamstwa, Al-Kaida to wymysl CIA,potrzeba istnienia jakies baba-Jagi, nieprzyjaciela. Klasyczna "falszywa flaga";
    http://www.youtube.com/watch?v=PaHdGGDNh7k
  • ~linia kredytowa uruchomiona trzeba płacić.
    (2013-08-05 07:31)
    Spoko to ćwiczenia mosadu. Mosad operuje na calym świecie to i manewry są na całym swiecie. A satelita podgląda jak idzie. Finansuje MFW.
  • ~plum
    (2013-08-05 07:32)
    plum
  • ~marian
    (2013-08-05 07:35)
    Zawrzało na linii: obamek - putinek, a już w podskokach i alkaida się pojawiła, i terroryzm się odnowił. Jeszcze tylko brakuje, ażeby ponownie zaatakowano dwie wierze - tym razem pod samym nosem obamka. Przypominam: tamten atakz 2001r - odbył się z udziałem ówczesnego prezydenta - bo nie mogło być inaczej.
  • ~fakty bez mitow
    (2013-08-05 07:39)
    re ~Zgredek2013-08-05 06:51
    Ile masz lat? I co ty wiesz o "ludziach w Jugoslawii"? Tam zyje 5 narodow i wiele mniejszosci narodowych.POwiem jedno-o tamtej wojnie nie masz pojecia.Bo 1.wszystko co wiesz dowiedziales sie z TV i gazet (czyli spreparowane klamstwa) 2.nie wierze ze znasz chociaz ostatnich 200 lat historii narodow na Balkanach, 3.nawet piszac o wojnach pomiedzy Arabami (Egipt,Syria itd zapominasz ze wywiady sa wszechmocne i oni pisza "scenaria" kazdej wojny. A jesli chodzi o katow/mordercow nich nie trzeba szukac,sami przychodza. Tak to juz jest. Polecam poszperac na te tematy w youtube!
  • ~Zgredek
    (2013-08-05 08:17)
    Do ~fakty bez mitow2013-08-05 07:39 - jakie to ma znacznie ile narodów żyło i żyje w Jugosławii? Był to jeden organizm gospodarczy. Czy doprawdy trzeba znać szczegóły każdego państwa? Gdyby Pan czytał ze zrozumieniem teksty Zgredka, wiedziałby Pan, że dla niego kłamstwo jest rzeczą oczywistą. Wszyscy muszą dostosować się do tego kto im płci, a jak tego nie zrobią, to grozi im wegetacja lub bycie na dnie piramidy społecznej. Wielu jest niewolnikami własnych przekonań lub co gorsze fobii. Drażni Pana wskazywanie we wpisach Zgredka, że mamy tak jak się zachowujemy i mimo wszystko, mamy wpływ na to co się dzieje. I po co robi Pan ze mnie młokosa, który nie zna szczegółowej historii Jugosławii i wierzy w relacje dziennikarskie? Jest się wśród uprzywilejowywanych i nie znosi samodzielnego myślenia, a przede wszystkim przeciwstawiania się tzw. autorytetom? Fakty są jednoznaczne, niech Pan powie dlaczego tylu wierzy w zamach smoleński. Dlaczego z ludzi Solidarności robi się patriotów, z Episkopatu świętych, doskonałych urzędników z posłów, senatorów, sędziów, prokuratorów i umożliwia się im stanie ponad prawem? Przytaczam same fakty. Mity zna całe społeczeństwo. Lubi się deprecjonować i pomniejszać innych? Gdyż jedyny mądry to pan, a dokoła same durnie /lemingi?/
  • ~hanka
    (2013-08-05 08:47)
    A czy to nie przypadkiem nie jest akcja odwracajaca uwage swiata od informacji podanych przez Snowden'a? Przeciez to jest zupelnie naiwna gra. Proboja udowodnic, ze ich sluzby i ich strategia maja racje bytu--a na koncu jeszcze zoraganizuja mala katastrofe aby to udowodnic. To sie nazywa "public relations."
  • ~Ożeszku
    (2013-08-05 09:07)
    Ma kto obserwować: nawpuszczali tej islamskiej dziczy w swoje granice, to teraz będą płakać. Niedługo zrehabilitują Brejvika.
  • ~Zgredek
    (2013-08-05 10:09)
    Do ~Ożeszku2013-08-05 09:07 chrześcijanie i białasy to taka sam dzicz jak Arabowie i islamiści. Tylko wśród białasów kobiety są trochę wolniejsze i mamy za sobą obalanie władzy urzędników pana Boga. I to cała różnica. Tam, gdzie rządzą faceci a z kobiet zrobiono maszyny rozpłodowe i lalki do użytku seksualnego, życie toczy się od wymordowania facetów koło siebie. Za dużo testosteronu. A ego świętych mężów wielkie - co nam asb Hoser. T Rydzyk i wielu w Episkopacie udawania.
  • ~po co?>
    (2013-08-05 10:10)
    a po co Europa się miesz ciągle w sprawy arabskie? niech amerykanie zbierają zniwo za swoje wieczne napady na niewinnych ludzi np. kiedyś Wietnam, a potem Iran...
    po co Europa się w to dała wmanewrować?
  • ~fascio
    (2013-08-05 10:47)
    Europa, a także Polska nie dała się wmanewrować. Tylko zostały "dyplomatycznie przekonane" przez US. Mam nadzieję, że w końcu wy____ w powietrze jakąś elektrownię i wtedy świat nauczy się, że nie wolno łamać praw innych w imię wyższego dobra - TOJEST PRAWDZIWY FASZYZM PANOWIE OBAMA, HERR TUSKEN, itd. itd. a nie opozycja. Z drugiej strony, mam nadzieję, że Chiny w końcu wykupią stany i wreszcie coś się zmieni na świecie. Może ktoś dwa razy się zastanowi, zanim podejmie głupią decyzję. Podbój świata przez US musi się skończyć.
  • ~do szkoly i ogolic ...co bądź
    (2013-08-05 10:51)
    Marian. Wieże przez "ż", a nie "rz". Litości chłopie. Powiem inaczej, to tak jak byś napisał "dópa".
  • ~AK
    (2013-08-05 11:00)
    A gdzie murzinek O'Bamba, pod spódnicą O'Bambowej, a może debatuje ze swoim przyjacielem Putinem ?
  • ~Mar
    (2013-08-05 12:08)
    Oho, nudno zaczęło się robić, więc towarzystwo trzeba rozruszać, postraszyć...
  • ~Allah akbar
    (2013-08-05 12:41)
    Wiara czyni cuda.
  • ~emerytka
    (2013-08-05 12:42)
    Złodzieja ,zamachowca i samobójcy nikt nie upilnuje nie ma takiej opcji.
  • ~Obywatel Najjaśniejszej RP
    (2013-08-05 13:02)
    a może by tak Sylwester na Wiejskiej?!
  • ~lesny dziadek
    (2013-08-05 13:08)
    Nastepna bujda mocarstwa o zagrozeniach terrorystycznych,brednie jak dwie wieze w N.Jorku.Wszystko po to aby tam udezyc skontrolowac ,zniszczyc ,Wprowadzac swoje rzady ,Jedna wielka polityka doprowadzania do kontroli calego swiata i kazdego obywatela .Oszusci i gracze ludzkim zyciem.POd pretekstem antyteroryzmu moga kontrolowac wszystko .Wmawiaja ludziom brednie .Glowne banki kontroluja wszystko .Doprowadzaja do upadku co chca.Drkuja pieniadze .WStrzymuja inwestycje .Tworza bezrobocie .PO to ,aby zniewolic czlowieka.Robia to ludzie ,ktorzy sa nienasycenia wladza ,bezlitosni obojetni na ludzkie zycie .Mysla ,ze beda zyli wiecznie ,ale ich koniec bedzie straszny.Ludzie kochajcie i czytajcie slowa Pana Jezusa a nie bedziecie sie niczego bali .Wszystkie ich plany opisane sa w ostatniej ksiedze BIBLII .Niesamowitw .Czytajcie a bedziecie wolni od i ihc straszenia,
  • ~precz z nwo
    (2013-08-05 15:54)
    Pozdrawiam "lesnego dziadka". Widze ze moje linki sie przydaly...Precz z NWO!!!

Może zainteresować Cię też: