Al-Kaida szykuje zamachy? Poza USA obawy również w Belgii

| Aktualizacja:

Władze Stanów Zjednoczonych poinformowały, że 19 amerykańskich placówek dyplomatycznych pozostanie zamkniętych aż do soboty. Powodem jest utrzymujące się zagrożenie atakami terrorystycznymi Al-Kaidy. Także w Belgii podjęte zostały specjalne środki ostrożności.

wróć do artykułu
  • ~Mar
    (2013-08-05 12:08)
    Oho, nudno zaczęło się robić, więc towarzystwo trzeba rozruszać, postraszyć...
  • ~linia kredytowa uruchomiona trzeba płacić.
    (2013-08-05 07:31)
    Spoko to ćwiczenia mosadu. Mosad operuje na calym świecie to i manewry są na całym swiecie. A satelita podgląda jak idzie. Finansuje MFW.
  • ~do szkoly i ogolic ...co bądź
    (2013-08-05 10:51)
    Marian. Wieże przez "ż", a nie "rz". Litości chłopie. Powiem inaczej, to tak jak byś napisał "dópa".
  • ~fascio
    (2013-08-05 10:47)
    Europa, a także Polska nie dała się wmanewrować. Tylko zostały "dyplomatycznie przekonane" przez US. Mam nadzieję, że w końcu wy____ w powietrze jakąś elektrownię i wtedy świat nauczy się, że nie wolno łamać praw innych w imię wyższego dobra - TOJEST PRAWDZIWY FASZYZM PANOWIE OBAMA, HERR TUSKEN, itd. itd. a nie opozycja. Z drugiej strony, mam nadzieję, że Chiny w końcu wykupią stany i wreszcie coś się zmieni na świecie. Może ktoś dwa razy się zastanowi, zanim podejmie głupią decyzję. Podbój świata przez US musi się skończyć.
  • ~alex jones fan
    (2013-08-05 07:30)
    Tanie klamstwa, Al-Kaida to wymysl CIA,potrzeba istnienia jakies baba-Jagi, nieprzyjaciela. Klasyczna "falszywa flaga";
    http://www.youtube.com/watch?v=PaHdGGDNh7k
  • ~po co?>
    (2013-08-05 10:10)
    a po co Europa się miesz ciągle w sprawy arabskie? niech amerykanie zbierają zniwo za swoje wieczne napady na niewinnych ludzi np. kiedyś Wietnam, a potem Iran...
    po co Europa się w to dała wmanewrować?
  • ~Zgredek
    (2013-08-05 10:09)
    Do ~Ożeszku2013-08-05 09:07 chrześcijanie i białasy to taka sam dzicz jak Arabowie i islamiści. Tylko wśród białasów kobiety są trochę wolniejsze i mamy za sobą obalanie władzy urzędników pana Boga. I to cała różnica. Tam, gdzie rządzą faceci a z kobiet zrobiono maszyny rozpłodowe i lalki do użytku seksualnego, życie toczy się od wymordowania facetów koło siebie. Za dużo testosteronu. A ego świętych mężów wielkie - co nam asb Hoser. T Rydzyk i wielu w Episkopacie udawania.
  • ~hanka
    (2013-08-05 08:47)
    A czy to nie przypadkiem nie jest akcja odwracajaca uwage swiata od informacji podanych przez Snowden'a? Przeciez to jest zupelnie naiwna gra. Proboja udowodnic, ze ich sluzby i ich strategia maja racje bytu--a na koncu jeszcze zoraganizuja mala katastrofe aby to udowodnic. To sie nazywa "public relations."
  • ~Zgredek
    (2013-08-05 08:17)
    Do ~fakty bez mitow2013-08-05 07:39 - jakie to ma znacznie ile narodów żyło i żyje w Jugosławii? Był to jeden organizm gospodarczy. Czy doprawdy trzeba znać szczegóły każdego państwa? Gdyby Pan czytał ze zrozumieniem teksty Zgredka, wiedziałby Pan, że dla niego kłamstwo jest rzeczą oczywistą. Wszyscy muszą dostosować się do tego kto im płci, a jak tego nie zrobią, to grozi im wegetacja lub bycie na dnie piramidy społecznej. Wielu jest niewolnikami własnych przekonań lub co gorsze fobii. Drażni Pana wskazywanie we wpisach Zgredka, że mamy tak jak się zachowujemy i mimo wszystko, mamy wpływ na to co się dzieje. I po co robi Pan ze mnie młokosa, który nie zna szczegółowej historii Jugosławii i wierzy w relacje dziennikarskie? Jest się wśród uprzywilejowywanych i nie znosi samodzielnego myślenia, a przede wszystkim przeciwstawiania się tzw. autorytetom? Fakty są jednoznaczne, niech Pan powie dlaczego tylu wierzy w zamach smoleński. Dlaczego z ludzi Solidarności robi się patriotów, z Episkopatu świętych, doskonałych urzędników z posłów, senatorów, sędziów, prokuratorów i umożliwia się im stanie ponad prawem? Przytaczam same fakty. Mity zna całe społeczeństwo. Lubi się deprecjonować i pomniejszać innych? Gdyż jedyny mądry to pan, a dokoła same durnie /lemingi?/
  • ~fakty bez mitow
    (2013-08-05 07:39)
    re ~Zgredek2013-08-05 06:51
    Ile masz lat? I co ty wiesz o "ludziach w Jugoslawii"? Tam zyje 5 narodow i wiele mniejszosci narodowych.POwiem jedno-o tamtej wojnie nie masz pojecia.Bo 1.wszystko co wiesz dowiedziales sie z TV i gazet (czyli spreparowane klamstwa) 2.nie wierze ze znasz chociaz ostatnich 200 lat historii narodow na Balkanach, 3.nawet piszac o wojnach pomiedzy Arabami (Egipt,Syria itd zapominasz ze wywiady sa wszechmocne i oni pisza "scenaria" kazdej wojny. A jesli chodzi o katow/mordercow nich nie trzeba szukac,sami przychodza. Tak to juz jest. Polecam poszperac na te tematy w youtube!
  • ~marian
    (2013-08-05 07:35)
    Zawrzało na linii: obamek - putinek, a już w podskokach i alkaida się pojawiła, i terroryzm się odnowił. Jeszcze tylko brakuje, ażeby ponownie zaatakowano dwie wierze - tym razem pod samym nosem obamka. Przypominam: tamten atakz 2001r - odbył się z udziałem ówczesnego prezydenta - bo nie mogło być inaczej.
  • ~plum
    (2013-08-05 07:32)
    plum
  • ~Allah akbar
    (2013-08-05 12:41)
    Wiara czyni cuda.
  • ~Zgredek
    (2013-08-05 06:51)
    No tak Arabowie najpierw dają się prowokować psom wojny z całego świata. I robią piekło we własnym kraju /nie chronią starej władzy/. A na końcu swoje psy wojny wypuszczają w świat. Tak forumowicze. Tak wygląda wszelka zmiana władzy. Na miejsce obalonego przywódcy chcą się dostać następni. I żrą się między sobą nieprzytomnie, kto będzie ten pierwszy i będzie brał najwięcej z kasy oskubanych poddanych, robotników tfu! teraz się mówi obywateli. Co nam udowodniono w Polsce po roku 1989. Dobrze, że nasz naród nie taki jak ludzie w Jugosławii. Skończył się pax Russia, a zaczął się pax USA, Watykana, Islamu.
  • ~Ożeszku
    (2013-08-05 09:07)
    Ma kto obserwować: nawpuszczali tej islamskiej dziczy w swoje granice, to teraz będą płakać. Niedługo zrehabilitują Brejvika.
  • ~Goscioo
    (2013-08-05 23:28)
    histeria białych ciot.
  • ~jacek43
    (2013-08-05 21:10)
    ARABSKIE powstanie wznieci globalne niepokoje – WŁOCHY wywołają negatywne konsekwencje--Orędzie nr 75 z serii Ostrzeżenie.--Otrzymano wtorek, 26 kwiecień 2011, godz.20.10---Moja ukochana córko, nie mają końca łzy, które wylewam za wszystkie Moje ukochane, dręczone Dzieci, ofiary przemocy i nadużyć. Moje biedne, drogie Dzieci cierpią wszędzie na całym świecie, a szczególnie w krajach arabskich. Tak bardzo zwracam uwagę na ich CIERPIENIE. Biedne bezradne dusze. Proszę, módl się za nie Moja córko, ofiarując za nie swe własne cierpienie. Zbrodnie, które popełniane będą w świecie arabskim, będą niestety nadal kontynuowane, ponieważ w szereg konfliktów uwikłanych zostanie więcej państw arabskich. Zbliża się czas pierwszego skrytobójstwa, o których mówiłem do was w lutym. POWSTANIE W KRAJACH ARABSKICH wznieci pośrednio niepokoje w każdym zakątku świata. Znaczący udział w konsekwencjach BĘDĄ MIAŁY WŁOCHY, co z kolei wywoła udział w wojnie potęg światowych – wszystkie te wydarzenia są NIEUNIKNIONE, ale modlitwa może złagodzić cierpienia. Módl się Moja córko, aby ludzie zwracali się do Mnie i prosili o pomoc oraz prowadzenie przez ten czas NIEPOKOJÓW. Nie chcę, aby Moje Dzieci cierpiały, ale niestety będzie tak, aż do momentu, gdy Prawda wyjdzie na jaw przy Ostrzeżeniu. Módlcie się teraz za tych błędnie kierowanych dyktatorów, którzy mordują niewinne dusze. Apeluję do Moich wyświęconych sług Bożych na całym świecie, aby zaakceptowali, że teraz realizują się proroctwa, które zostały przepowiedziane w Księdze Objawienia. Rozpowszechniajcie PRAWDĘ MOJEJ NAUKI i ratujcie wasze Stada, zanim upłynie czas. IDŹCIE TERAZ i czyńcie waszą powinność WOBEC MNIE. Apeluję do tych z was, którzy relatywizują Moje Nauki, aby zaprzestali tego. Spójrzcie w swoje serca i powiedzcie Moim Ludziom prawdę, że nie będą mogli być uratowani i nie będą uratowani, jeżeli sami nie będą szukać przebaczenia dla swoich grzechów. Muszą okazać Mi swoją pokorę i prosić Mnie, aby dany im był dar Zbawienia. Wy, Moi wyświęceni słudzy Boży, musicie wypełniać teraz rolę, do której zostaliście powołani. Bądźcie odważni. Głoście Prawdę. Wasz kochający Zbawiciel, Jezus Chrystus
  • ~Mantan
    (2013-08-05 19:04)
    Zapanuje pokój kiedy rządzący zaczną służyć ludziom do czego zostali powołani.
  • ~fakty bez mitow
    (2013-08-05 16:01)
    Zdredku,jest bardzo istotne ile narodow zylo w bylej Jugoslawii i co zdarzylo sie w czasie 1. i 2.wojny swiatowej! Nie robie z nikogo "mlokosa" ale nie wystarcza tylko twoje "dobre intencje" w ktore nie watpie! Radze jednak poszperac o lagrze Jasenovac 1941-1945 oraz po prostu zobacz film "Terror Storm" (pl lektor/napisy na youtube). Pozdrawiam!
  • ~precz z nwo
    (2013-08-05 15:54)
    Pozdrawiam "lesnego dziadka". Widze ze moje linki sie przydaly...Precz z NWO!!!

Może zainteresować Cię też: