Rosja wykryła start rakiet na Morzu Śródziemnym. Strzelał Izrael, a nie USA

| Aktualizacja:

Rosja twierdzi, że na Morzu Śródziemnym odpalono dwa balistyczne pociski. Okazało się, że to Izrael odpalił najnowsze wersji pocisków balistycznych, a związane to było testowaniem tarczy antyrakietowej. Izraelski minister obrony poinformował, że test przeprowadzany był we współpracy z USA.

wróć do artykułu
  • ~gn
    (2014-05-08 15:56)
    a może raczej Rosja zestrzeliła srulowe rakiety lecące na biedną Syrię ze śmiercionośnym gazem...

    Wg przepowiedni to srule Israel tez zginą...

    /
  • ~PALEC BOŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2013-09-05 15:07)
    Ojojoj "skandal" swiatowego formatu! Izrael wystrzelił az dwie rakiety które spadly do morza! Tylko duren chciałby to wogole komentować!
    Jak zwykle dostali w ryja i chcą teraz wiedzieć konkretnie za co! Bylo tak: Izrael szykuje się wyeliminować islamistow i przejąć ich terytoria w tym Syrie. Żeby znaleźć wytłumaczenie na inwazje Syrii po cichu zastosował w Syrii broń chemiczna obciazajac rząd syryjski. Żeby ostatecznie Syrię przejąć, dwa dni temu z dwóch amerykańskich baz na biegunie południowym amerykańscy syjoniści o polnocy planowali wystrzelić dwie rakiety ze smiercionosnym gazem które miały uderzyć w obronna bazę w Syrii i ponownie w Damaszek, tak jak to zrobili poprzednio zwalając wine na syryjski rząd! Ten Kacyk i antychryst Obama dobrze wie ze łze niemiłosiernie i to bez mrugniecia kiedy obciaza syryjczykow próbujac zdobyć sojusznikow dla swego bandyctwa. Żeby upokorzyć tego antychrysta za polskie obozy koncentracyjne ARMIA BOGA walnęła na piec minut przed odpaleniem rakiet we wszystko co mieli i na biegunie pld. i na morzu Śródziemnym! Przyszłe "prognozy" dla KACYKA sa takie ze za każdym razem jak wytknie palec a mu go odrabią! Jeśli chodzi o mnie to nie ma człowieka ktorego tak nienawidzę jak jego! Oszukał miliony kolorowych Amerykanow obiecujac im gruszki na wierzbie, żeby na niego głosowali żeby wygrac wybory a kiedy zawladna swiatem kolorowych jako pierwszych wysla z tego swiata bo uwazaja ich za rasowo małowartościowych! W Afryce już przeprowadzali doświadczenia z gołębiami którym przymocowywali zaraze do nog i rozprowadzali po terenie z wyłaczna ludnoscia afrykanska. Wszystkie golęmbie natychmiast padły po wyladowaniu. To planują Afrykanom, a antychryst wmawia im że Raj im szykuje! Moja osobista nienawiść zrodzila się do niego kiedy pogardliwie demonstracyjnie nie przyjechał do Polski na pogrzeb Polskiego Prezydenta i 95 wybitnych polskich oficjeli w tym generała wyznaczonego na szefa NATO Gen. Gagora. Wulkan islandski go "wystraszył" i wybral tenis! Za to rok później w sprawie robienia "wspolnych" z Polakami "interesów" na polskich łupkach przyleciał do Polski z szybkoscia rakiety, choć i wtedy islandski wulkan plul siarka, ogniem i dymem! Nie dość na tym to tak jak i jego żydowscy ziomkowie tak i on dostał zaćmienia umysłu i zapomniał kto w Polsce budował obozy koncentracyjne i z uporem kretyna i on kadzi o polskich obozach koncentracyjnych. Tego, chamowi temu, pajacowi, kacykowi z diabelskiego plemienia w żaden sposób darować nie możemy tylko będziemy sabotować jego wszystkie chwyty poniżej pasa. To jest mój ostatni wpis na tym portalu i pożegnam się tym ze od tego momentu wszystkie chwyty poniżej pasa ARMIA BOGA będzie srogo karac bez ostrzegania i bez komentowania czegokolwiek. To znaczy, chwyt poniżej pasa i albo randevu z diabłem albo wielki łomot po tym co najdroższe, albo i jedno i drugie jednocześnie.
    Spojrzcie tylko na Tuska, zaczyna wygladac jak chory na AIDS albo anoreksje. Wystarczyło kilka wyjazdow i marnieje w oczach. Diabeł upier... mu noge a ARMIA BOGA słabo mu ja wstawila. Zamiast zrzec się złodziejskiej misji premiera woli kuleć i gromic dziennikarzy i kraść dalej. Skończy się dla niego fatalnie. Tak samo jak dla Min Sienkiewicza i SB-kow których planuje napuszczać na niewinnych kibicow. Wszyscy pojada na wielki ŁOMOT do MISTRZA! Tam zaplaca za swoje wszystkie zbrodnie i tak będzie za każdym razem kiedy znowu będą scigac niewinnych albo znowu bełkotać o polskich obozach koncentracyjnych itp! Polskie obozy, winny - niewinny, niewinny - winny ŁUBUDUCH w PAPE ze wszystkimi konsekwencjami które daje wizyta u diabła!To tyle w temacie!
  • ~PALEC BOŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2013-09-05 04:36)
    Ojojoj "skandal" swiatowego formatu! Izrael wystrzelił az dwie rakiety które spadly do morza! Tylko duren chciałby to wogole komentować!
    Jak zwykle dostali w ryja i chcą teraz wiedzieć konkretnie za co! Bylo tak: Izrael szykuje się wyeliminować islamistow i przejąć ich terytoria w tym Syrie. Żeby znaleźć wytłumaczenie na inwazje Syrii po cichu zastosował w Syrii broń chemiczna obciazajac rząd syryjski. Żeby ostatecznie Syrię przejąć, dwa dni temu z dwóch amerykańskich baz na biegunie południowym amerykańscy syjoniści o polnocy planowali wystrzelić dwie rakiety ze smiercionosnym gazem które miały uderzyć w obronna bazę w Syrii i ponownie w Damaszek, tak jak to zrobili poprzednio zwalając wine na syryjski rząd! Ten Kacyk i antychryst Obama dobrze wie ze łze niemiłosiernie i to bez mrugniecia kiedy obciaza syryjczykow próbujac zdobyć sojusznikow dla swego bandyctwa. Żeby upokorzyć tego antychrysta za polskie obozy koncentracyjne ARMIA BOGA walnęła na piec minut przed odpaleniem rakiet we wszystko co mieli i na biegunie pld. i na morzu Śródziemnym! Przyszłe "prognozy" dla KACYKA sa takie ze za każdym razem jak wytknie palec a mu go odrabią! Jeśli chodzi o mnie to nie ma człowieka ktorego tak nienawidzę jak jego! Oszukał miliony kolorowych Amerykanow obiecujac im gruszki na wierzbie, żeby na niego głosowali żeby wygrac wybory a kiedy zawladna swiatem kolorowych jako pierwszych wysla z tego swiata bo uwazaja ich za rasowo małowartościowych! W Afryce już przeprowadzali doświadczenia z gołębiami którym przymocowywali zaraze do nog i rozprowadzali po terenie z wyłaczna ludnoscia afrykanska. Wszystkie golęmbie natychmiast padły po wyladowaniu. To planują Afrykanom, a antychryst wmawia im że Raj im szykuje! Moja osobista nienawiść zrodzila się do niego kiedy pogardliwie demonstracyjnie nie przyjechał do Polski na pogrzeb Polskiego Prezydenta i 95 wybitnych polskich oficjeli w tym generała wyznaczonego na szefa NATO Gen. Gagora. Wulkan islandski go "wystraszył" i wybral tenis! Za to rok później w sprawie robienia "wspolnych" z Polakami "interesów" na polskich łupkach przyleciał do Polski z szybkoscia rakiety, choć i wtedy islandski wulkan plul siarka, ogniem i dymem! Nie dość na tym to tak jak i jego żydowscy ziomkowie tak i on dostał zaćmienia umysłu i zapomniał kto w Polsce budował obozy koncentracyjne i z uporem kretyna i on kadzi o polskich obozach koncentracyjnych. Tego, chamowi temu, pajacowi, kacykowi z diabelskiego plemienia w żaden sposób darować nie możemy tylko będziemy sabotować jego wszystkie chwyty poniżej pasa. To jest mój ostatni wpis na tym portalu i pożegnam się tym ze od tego momentu wszystkie chwyty poniżej pasa ARMIA BOGA będzie srogo karac bez ostrzegania i bez komentowania czegokolwiek. To znaczy, chwyt poniżej pasa i albo randevu z diabłem albo wielki łomot po tym co najdroższe, albo i jedno i drugie jednocześnie.
    Spojrzcie tylko na Tuska, zaczyna wygladac jak chory na AIDS albo anoreksje. Wystarczyło kilka wyjazdow i marnieje w oczach. Diabeł upier... mu noge a ARMIA BOGA słabo mu ja wstawila. Zamiast zrzec się złodziejskiej misji premiera woli kuleć i gromic dziennikarzy i kraść dalej. Skończy się dla niego fatalnie. Tak samo jak dla Min Sienkiewicza i SB-kow których planuje napuszczać na niewinnych kibicow. Wszyscy pojada na wielki ŁOMOT do MISTRZA! Tam zaplaca za swoje wszystkie zbrodnie i tak będzie za każdym razem kiedy znowu będą scigac niewinnych albo znowu bełkotać o polskich obozach koncentracyjnych itp! Polskie obozy, winny - niewinny, niewinny - winny ŁUBUDUCH w PAPE ze wszystkimi konsekwencjami które daje wizyta u diabła!To tyle w temacie!
  • ~-
    (2013-09-04 09:53)
    "skąd ten sarin ?" Dużo czasu zajęła wam odpowiedź na to pytanie , tam jest tylko jeden prowokator ,od wielu lat . W tych czasach takie zachowanie jest dziecinne , a Amerykanie udają ,że wierzą .
  • ~AjWaj
    (2013-09-04 07:45)
    To już wiadomo kto sarin rozpylił i kto za tym stoi.
  • ~Kowalski
    (2013-09-03 21:41)
    ROSJA WYKRYLA I SIE UCIESZYLA. TAK MI TO POTRZEBNE DO ZYCIA JAK ZESZLOROCZNY SNIEG.
  • ~PO
    (2013-09-03 21:33)
    KONFLIKTOWI W SYRII WINNI SA KACZYNSKI I PiS
  • ~cywil
    (2013-09-03 21:27)
    To USA i Izrael kombinują jak podsycić konflikt a Rosja im wszystko popsuła i wypaplała. To oni tyle pieniędzy władowali by się sami bili, tak jak w Iraku a Rosja zaczyna ujawniać jak ten Snowden.
  • ~VVV
    (2013-09-03 21:23)
    CO TO ZA ZAGADKA?
    DWIE KULKI I ARMATKA.
  • ~Gasipies
    (2013-09-03 21:16)
    Israel prowokuje.
    USA uderzą na Syrię i być może do konfliktu włączy się Iran co da pretekst Israelowi do zbombardowania Irańskich instalacji nuklearnych. O to w tym chodzi.

    Skąd ten sarin? To chyba jasne.
  • ~mx
    (2013-09-03 21:04)
    To nie była sprawka wojsk Syryjskich bo niby dlaczego wojsko, dzieci i bracia mieli by zabijać swoje rodziny, a poza tym część ofiar miała wygryzione serca i wątroby, a to specjalność przyjaciół USA.
  • ~cd
    (2013-09-03 20:31)
    no to mamy skąd sarin w Syrii
  • ~pkp
    (2013-09-03 19:40)
    to była tylko jedna z prowokacji USraela
  • ~zosienka
    (2013-09-03 19:37)
    Obama pali się do interwencji. Dobrze jest rozpalić ognisko dalego od domu - nieprawdaż?
  • ~sake
    (2013-09-03 16:19)
    a już myślałam ,że to Kaczyński i PiS są winowajcami.Może zresztą wieczorem w TVN24 pojawi sie Wałęsa lub Niesioł z pianą na pysku oskarżycielsko wymierzając paluchy w Kaczyskiego.
  • ~SYLVEK
    (2013-09-03 15:40)
    Ludzie nie wpadajcie w panike - jest tu jeden na forum ktory sie dobrowolnie przyznal to on -to on --STIOPA POŁNOLITRIN i sprawa wyjasniona
  • ~J-23
    (2013-09-03 15:20)
    żydostwo igra z ogniem jak mówi przepowiednia wkrótce przestanie istnieć jako państwo
  • ~Frycz.
    (2013-09-03 15:13)
    Przeklęci Żydzi, znowu chcą wywołać kolejną wojnę. Jeszcze im mało
  • ~Tofik
    (2013-09-03 15:04)
    re~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-09-03 14:48
    Ależ 13 Obwiesiu, to ty żeś się nawpier.dalał dopalaczy, co to je twój Ryży pan i władca zarekwirował i to do oPOru.
  • ~Tofik
    (2013-09-03 15:01)
    re~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-09-03 14:25
    Jak widać to twoi starozakonni bracia w wierze, dążą znowu za wszelką cenę do wybuchu wojny. A przy okazji znowu kłamią jak Tusk (jak z nut).