Rosja wykryła start rakiet na Morzu Śródziemnym. Strzelał Izrael, a nie USA

| Aktualizacja:

Rosja twierdzi, że na Morzu Śródziemnym odpalono dwa balistyczne pociski. Okazało się, że to Izrael odpalił najnowsze wersji pocisków balistycznych, a związane to było testowaniem tarczy antyrakietowej. Izraelski minister obrony poinformował, że test przeprowadzany był we współpracy z USA.

wróć do artykułu
  • ~juz czas
    (2013-09-03 12:00)
    panika w Damaszku
  • ~miras
    (2013-09-03 13:37)
    Jak zwykle kompromitacja wydawców dziennik.pl.
    Nie mają nikogo wystarczająco inteligentnego, żeby dobrał do tekstu odpowiednie zdjęcie.
    Tomahawki to nie są pociski balistyczne.
    Nawet "googlować" nie umieją...
  • ~oko
    (2013-09-03 13:49)
    Ciekawa jest ta demonstracja siły przez rząd "miłujący pokój" i brzydzący się intrygami wobec sąsiadów. Jasno widać że za ta zadymą wobec Syrii stoi rząd Izraela chcący obcymi rękami załatwić swój problem. Tylko idiota tego nie widzi. Jak tak dalej pójdzie, możemy doczekać się konfliktu o większym zasięgu. Obama jest pod wielką presją Tel Avivu i jego stronników i dlatego prowokuje aby Obama zmienił zdanie.
  • ~żart
    (2013-09-03 13:57)
    Już nie wystarczy lądu,- należy "niszczyć" morza PO(srańce).
    Amarykanie "won" uciekać do domu MA(tołki).
    Zrobić "porządek" w Swoim "ogródku"- głąby "kapyściane".
    "krakowiaczek jeden, miał koników siedem,itd..."- piosenka.
  • ~kibuc
    (2013-09-03 14:11)
    "~oko2013-09-03 13:49
    Ciekawa jest ta demonstracja siły przez rząd "miłujący pokój" i brzydzący się intrygami wobec sąsiadów. Jasno widać że za ta zadymą wobec Syrii stoi rząd Izraela chcący obcymi rękami załatwić swój problem. Tylko idiota tego nie widzi. Jak tak dalej pójdzie, możemy doczekać się konfliktu o większym zasięgu. Obama jest pod wielką presją Tel Avivu i jego stronników i dlatego prowokuje aby Obama zmienił zdanie."

    Nic dodać, nic ująć. Święta prawda!
  • ~spiskowy
    (2013-09-03 14:16)
    to tera przynajmniej wiadomo -Rosjanie kontroluja tam wszystko, dobrze ze sami nie odplili rakiet na arabie saudyjska - bo tak sie niestety zacznie wojna swiatowa. Swoja droga ile jak dlugo mozna prowokowac ? niektorzy bardzo chca tej wojny, ale jak cala opinia swiatowa mowi - to moze byc dla izraela smutny koniec. Naprawde przykro.
  • ~Rakiety się grzeją
    (2013-09-03 14:18)
    Chemiczny Donek powinien zobaczyć co czeka zbrodniarzy.
  • ~Tadzik z Torunia
    (2013-09-03 14:19)
    Żydki chcą pobudować trzecią świątynię w Jerozolimie na miejscu meczetu ze złotą kopułą. Wtedy ma przyjść ich jakiś mesjasz, ale aby to zrobić, muszą najpierw zburzyć ten meczet. Do tego potrzebna jest wojna z muzułmanami. Inaczej się nie da spełnić jakiegoś chorego proroctwa. Stąd ta wojna od lat na bliskim wschodzie. Syria, to zapalnik do III wojny światowej - tym razem - nuklearnej!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-03 14:25)
    Tzn to nie byl HEL ?
    Tylko w POLSCE i w PIS ..mozliwe

    Jak ustalili dziennikarze sledczy tygodnika Newsweek amerykanski uniwersytet Akron NIE finansowal badan profesora Wieslawa Biniendy dotyczacych katastrofy Tu 154 w Smolensku. Tymczasem jeszcze nie tak dawno Antoni Macierewicz mówil cos zupelnie innego.

    - Te badania kosztowaly Uniwersytet w Akron blisko dwa miliony dolarów. Za to nie placi polski podatnik, za to nie placi polski rzad, za to placi podatnik amerykanski (...) Polski rzad uwaza, ze wkladanie w to pieniedzy nie ma zadnego znaczenia. Ale Amerykanie uwazaja inaczej i dlatego oni na to pieniadze asygnuja. - mówil Antoni Macierewicz.

    Dziennikarze Newsweeka powiedzieli: sprawdzam i okazalo sie, ze uniwersytet w Akron za badania nie placil. - Na to konkretne badania nie przeznaczylismy zadnych funduszy - podala Newsweekowi Eileen Korey odpowiedzialna za kontakty uczelni z mediami.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-03 14:48)
    MAM PYTANIE DLACZEGO ,,,KACZOR ,,, NADAL JEST na ,,,prochach ,,,???
    kto mu daje ,,,trawke,,???
  • ~Tofik
    (2013-09-03 15:01)
    re~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-09-03 14:25
    Jak widać to twoi starozakonni bracia w wierze, dążą znowu za wszelką cenę do wybuchu wojny. A przy okazji znowu kłamią jak Tusk (jak z nut).
  • ~Tofik
    (2013-09-03 15:04)
    re~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-09-03 14:48
    Ależ 13 Obwiesiu, to ty żeś się nawpier.dalał dopalaczy, co to je twój Ryży pan i władca zarekwirował i to do oPOru.
  • ~J-23
    (2013-09-03 15:20)
    żydostwo igra z ogniem jak mówi przepowiednia wkrótce przestanie istnieć jako państwo
  • ~SYLVEK
    (2013-09-03 15:40)
    Ludzie nie wpadajcie w panike - jest tu jeden na forum ktory sie dobrowolnie przyznal to on -to on --STIOPA POŁNOLITRIN i sprawa wyjasniona
  • ~sake
    (2013-09-03 16:19)
    a już myślałam ,że to Kaczyński i PiS są winowajcami.Może zresztą wieczorem w TVN24 pojawi sie Wałęsa lub Niesioł z pianą na pysku oskarżycielsko wymierzając paluchy w Kaczyskiego.
  • ~Obserwator
    (2013-09-03 14:31)
    A na portalu interia.pl podali, ze tu cytat:Izrael nie zarejestrował wystrzelenia rakiet. Izraelskiej armii nic nie wiadomo o wystrzeleniu jakichkolwiek obiektów balistycznych w stronę wschodniej części Morza Śródziemnego - poinformowała we wtorek rzeczniczka sił zbrojnych.

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/news-resort-obrony-cele-balistyczne-odpalono-na-morzu-srodziemnym,nId,1020783?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  • ~zosienka
    (2013-09-03 19:37)
    Obama pali się do interwencji. Dobrze jest rozpalić ognisko dalego od domu - nieprawdaż?
  • ~LAS
    (2013-09-03 13:46)
    Takie male panstwo z ultra faszystowskim rzadem z arsenalem jadrowym i technologia najleprza na swiecie i z kontrola nad Bambo i stadem bydla ludzkiegop w kraju, ktory sie mieni nazwieksza demokracja na swiecie.
    A ktozto kontroluje to male panstwo?! No bo przeciez nie ONZ, ktorego zadnej rezolujcji w tym panstwie nie brano powaznie. bambo siedzin codziennie przy stole w gronie z jarmulkami na glowach.
  • ~pkp
    (2013-09-03 19:40)
    to była tylko jedna z prowokacji USraela
  • ~cd