Brytyjka dowodzi atakiem terrorystów. Obcinają ręce i palą twarze ofiar

| Aktualizacja:

To Samantha Lewthwaite, żona zamachowca, który wysadził się w londyńskim autobusie dowodzi atakiem terrorystów na centrum handlowe w Nairobi. Islamiści palą twarze zastrzelonych i obcinają trupom dłonie, by utrudnić identyfikację zabitych.

wróć do artykułu
  • ~wq
    (2013-09-23 15:34)
    Lewactwo = islam.
  • ~Maks
    (2013-09-23 16:32)
    Samobojca ali-baba dostaje dziewice w nagrodzie a co dostaje baba-ali?
    Facetow z 20cm -minimum.
  • ~zwykły katolik
    (2013-09-23 14:43)
    do wszystkich ,,zapezrzonyc"
    10 przykazan...
    1.nie b edziesz mial cudzych bogow-bozkow(władza,pieniadze)
    2.nie bedziesz uzywał imienia mojego bez potrzeby(pełno tego w mediach)
    3.dzien swiety swięc (odpoczywaj,poswięc rodzinie i Bogu)
    4.czcij ojca i matkięswoją(domy opieki pełne)
    5.nie zabijaj !!!w zadnej postaci (aborcja,eutanazja)
    6.nie cudzołoz (celebryci i aktorzy,oraz reszta swiata)
    7.nie kradnij !!!
    !8.nie mow flszywego swiadectwa(oczernianie w mediach,polityce, i nietylko,to u nas ,,norma)
    9.nie poządaj zony blizniego- patrz wyzej
    10...ani zadnej jego zeczy...(
    chciwosc,oszustwa,afery)
  • ~Czytelnik
    (2013-09-23 15:33)
    Ciekawe, kiedy odwołacie te bzdury i kiedy przeprosicie czytelników za brukowy styl.
  • ~JURGEN Z BERLINA
    (2013-09-23 15:54)
    WSZYSTKIM MUZUŁMANOM NALEŻY WRĘCZYĆ BILET W JEDNĄ STRONĘ Z EUROPY. DOŚĆ BANDYTYZMU W IMIĘ ALLAHA.
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-09-23 15:57)
    ~warszawiak2013-09-23 14:01

    ZASRAŃCU WYP... NA KAMCZATKĘ
  • ~Gnać ,
    (2013-09-23 16:13)
    , jak to pokazał Jan III Sobieski na Kalenberg-u !
  • ~zsat
    (2013-09-23 16:24)
    co jeszcze propaganda wymyśli ?
  • ~xxx45
    (2013-09-23 17:31)
    a politycy w europie dalej niech włażą w dupę muzułmanom zabronić propagowania islamu w europie (nie wyznawania )
  • ~Matwij Szauk
    (2013-09-23 14:29)
    BEZ CENZURY !!!~m~wyciąć wszystkich Chrześcijan to Oni w imię Jezusa wprowadzili Inkwizycje ,Rasizm,mordowali Indian,to w imię Jezusa były Krucjaty dalej wybić wszystkich Ludzi Wiary,DALEJ. ~m~Myśl bo nie boli .A może zwalczać Fanatyków religijnych.A może zwalczać Ludzi i Kraje które opłacają Fanatyków Islamu do walk z LEGALNYMI władzami Syrii.Kto sieje wiatr ten zbiera burze..Czy tzw.Zachód plus USA nić nie nauczył Bila den? Kto stworzył Al-Kajdę?
  • ~lewiatan
    (2013-09-23 18:14)
    Robia z wami co chcą,a tu pokój cza jak najdłużej zachować,jak sobie wielcy pobzykaja,to my maluchy popadamy od ich wyziewów,notabene 39 i tez modernizacja armii dopiero zaczęta...
    Ta znowu angole wojnę prowokują,tym razem religijna,a jeszcze nie skończy;i z Syria i Iranem,agentka przeszkolona ,bywały takie już.
  • ~amelia
    (2013-09-23 18:24)
    Ludzie opanujcie sie co wy wygadujecie, wszyscy ludzie na świecie maja prawo do godnego zycia, nie dajcie manipulowac swoimi emocjami, ktoś bardzo chce abyśmy sie nienawidzili.Lewactwo samo zapraszało muzułmanów do swoich krajów aby pracowali tam gdzie tubylcy nie chcieli to niesprawiedliwośc jest przyczyna terroryzmu
  • ~Tofik
    (2013-09-23 19:27)
    do~bodzio2013-09-23 12:32

    "Polska powinna sobie zapraszac wiecej Islamistow I budowac im meczety"

    ...i powołać jeszcze z 10 zastepów "nłukofcuf-ekspertów-paranoików" opętańca PIsalamisty Antka Świra. Dżihad we mgle gotowy!
  • ~POLAN
    (2013-09-23 19:27)
    TE BZDURNE KOMENTARZE NIE MAJ Ą NIC WSPOLNEGO Z TRAGEDIĄ W NAIROBI
    W KOMENTARZACH TYLKO HAMSTWO HAMSTWO I JESZCZE RAZ HAMSTWO
  • ~JANEK
    (2013-09-23 19:31)
    JA BYM TAM WYSŁAŁ GRUPE PISOWCOW NA CZELE GORU RYDZYKA
  • ~Bool-dog
    (2013-09-23 19:52)
    W pewnych , konkretnych miejscach na świecie powinno się wywołać
    przyspieszenie Neutronów. Stało by się trochę spokojniej i byłoby mniej "newsów" tego typu.
  • ~baba jaga
    (2013-09-24 07:45)
    Znalezc sposob na wyslanie gdzies daleko i bez powrotu wszystkich idiotow. Cale zlo na swiecie bierze sie stad, ze 90 % ludzi to czystej krwi debilo- przyglupo- imbecyle. Takim wmawia sie wszystko, tacy kieruja sie nie rozukmem i logika, tylko impulsem . Dopadnie taki debil komputera i wypisuje co mu slina na jezyk przyniesie. Wyciac takich to a takich, wymordowac tylu i tylu, itp. Terroryzm nie ma nic wspolnego z zadna religia, bo terroryzm sie tylko zaslania religiami, albo raczej ktos inny probuje przylatac religie do swojego kryminogennego rodowodu. Temat jest rozlegly, szkoda czasu. Wniosek jest taki: uzywajcie swojego mozgu, bo po to wam pan bog dal szare komorki . Jesli jestescie zbyt leniwi na to, czeka was wieczne potepienie. Wieczne potepienie z powodu niechlujstwa i lenistwa, ktore sa grzechem .
  • ~@warszawiak
    (2013-09-23 14:33)
    A tobie co POmatolska ZARAZO???
  • ~m
    (2013-09-23 14:14)
    zlikwidoważ islam ogniem i żelazem ,wyczyścić świat z tego ***** nie cackać się z cywilami to zrudlo zla tak jak Judaizm
  • ~Chyba Ty !
    (2013-09-23 12:38)
    Poprawność polityczna - NIE !