W Smoleńsku nie ma już brzozy. Budują tam salon samochodowy

Na lotnisku w Smoleńsku nie ma już brzozy, o którą skrzydłem zawadził prezydencki tupolew. Część terenu bezpośrednio przylegającego do miejsca, gdzie rozbił się polski samolot to dziś plac budowy.

wróć do artykułu
  • ~Edyta
    (2013-10-25 21:29)
    To tylko świadczy o tym, że zacieraja ślady
  • ~AK
    (2013-10-25 15:20)
    Biedna ta brzoza nie dość, że ją złamali to jeszcze nawbijali w nią starych blach z okolicznego smietniska
  • ~janek86
    (2013-10-25 15:10)
    ruskie i Der Tuskie wija sie jak kobra. Abra Kadabra. cuda niewida. nie ma brzozy to dla nich - nie ma sprawy.
    biedna ta brzoza
    i to jedyna ofiara po tamtej stronie, bo po naszej to czekamy na kolejneo samobojce.


    szyja i gotuja na wymiar, juz zapomnieli ze tutkabyla naprowadzana przez wirze kontrolna- pulkownika wyslanego specjalnie na ten wyjatkowy samolot- z Moskwy.. toz to chlopcy regularni truchneli gdy on wyrwal im mikrofon i celowo naprowadzal na przeszkody a nie na pas startowy..
    Nawet podstawiono z Moskwy swiadkow, ktorzy czekali na ten widok by w gestej mgle ujrzec samolot i koziolujkaca tutke.
    mieli oni ubaw, pomysleli- ale to koziolek matolek.
    Ma Moskwa ubaw --Prigranica kloci sie wewnetrznie, a my potichonku robimy swoje. Wot pricina.Palaczki duraki , tak bylo u budet wcegda.
  • ~aquila
    (2013-10-25 13:16)
    Bez potrzeby nie działa się wbrew prawu, nie niszczy dowodów, nie zaciera śladów świadczących na niekorzyść oficjalnej polsko-rosyjskiej wersji smoleńskiej "katastrofy".

    Najpierw pospiesznie rozebrano salon samochodowy (po wschodniej stronie ul. Kutuzowa) nad którym leciał niesterowalny Tu-154M nr 101. Rozlatujący się w powietrzu tupolew gubił elementy które znaleziono na dachach i okolicznych drzewach. Odłamki samolotu utkwiły w ścianach budynku salonu, oraz w murze parkanu od strony wschodniej.

    Po uprzednim wycięciu drzew (odpowiednio przyciętych zaraz po masakrze przez rosyjskich "ogrodników", aby amator Amielin mógł trzeciego dnia wykonać propagandowe zdjęcia wykorzystane później w charakterze dowodu przez komisję Millera), na trasie przelotu tupolewa, przyszła ostatecznie pora na zniszczenie ostatniego dowodu, świadczącego o sfałszowaniu raportów MAK i rządowej komisji Millera.

    Taka wręcz sabotażowa działalność (lokalizacja i budowa salonu samochodowego w miejscu pancernej brzozy), przed oficjalnym zamknięciem śledztwa przez śledczych w Rosji i Polsce, szczególnie po ostatnich kluczowych dla smoleńskiej sprawy ustaleniach biegłych zespołu prof. Chrisa Cieszewskiego, świadczy o politycznej woli celowego zniszczenia ostatnich dowodów świadczących o prawdziwości wniosków niezależnych ekspertów parlamentarnego zespołu.
  • ~DAV
    (2013-10-25 09:12)
    Ruscy będą w tym salonie sprzedwac pancerne samochody z drewna brzozowego - he , he ,. he .
  • ~jacek
    (2013-10-24 22:01)
    hańba rudego-hańba żyrandola -zdratka -i każdego platfusa i niestety NPW
  • ~arrtur
    (2013-10-24 19:08)
    szkoda mi tej biednej brzozy gdzie ekolodzy
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-10-24 16:30)
    No to poważny błąd śledczych! Powinni ogrodzić cały teren na trasie przelotu feralnego samolotu od granicy aż do lotniska pasem o szerokości 1 km, bo wszędzie może byc jakis arcywazny dowód na zamach.
  • ~emeryt po PRL.
    (2013-10-24 16:30)
    No cóż wszystko składa sie w jedną całość Ruskim nikt nic nie zrobi/przykład ze Strasburga gdzie zamknięto sprawę Katynia przez między narodową organizację sądową/ Tak samo będzie ze Sprawą Smoleńską ,już negowane są dochodzenia Anodyny i Milera teraz zaciera się definitywnie teren wypadku i resztki samolotu a na konieć będzie sie powielać pytanie :: udowodnijcie swoje wywody gdy dowodów już nie będzie.;;. Ale historia nie lubi zakłamań prawda wyjdzie na powierzchnię nie za pięć ,dziesięć lat ale za pięćdziesiąt napewno.
  • ~o włos !
    (2013-10-24 16:29)
    było o włos i PiS zdążyłby zgłosić profesora Glińskiego na trenera kadry siatkarzy.
    (oczywiście technicznego trenera). spóźnili się o włos !
    no dosłownie 5 minut i zarząd PZPS rozpatrzyłby również jego kandydaturę.
    co za pech !
    nie zdążyliśmy ...
  • ~pułkownik Kwiatkowski
    (2013-10-24 16:27)
    Przede wszystkim brzoza (ta brzoza) nie znajdowała się na terenie lotniska !
  • ~zdrada, zdrada, zdrada ...
    (2013-10-24 16:27)
    niby zespół parlamentarny wyjaśniał przyczyny ale musiał odkryć coś tak niesamowicie porażającego, że teraz wykupił teren (przez podstawione osoby) i zlecił budowę infrastruktury handlowo-usługowej.
    a więc, szanowni Państwo, musieli wykryć że ktoś z NICH jest winny katastrofy ...
    to jest dla mnie szok !
    a co na to dyr. Rydzyk ?
  • ~moherowy ninja
    (2013-10-24 16:24)
    a jak dług waszym zdaniem powinni odczekać waszym pisowskim zdaniem?
    ile lat was zadowoli? a może powinni zbudować tam mauzoleum ku czci ?
  • ~UWAGA, UWAGA !!!
    (2013-10-24 16:23)
    Maciorewicz zaciera ślady.
    nie chce aby udowodniono kłamstwa jego zespołu !
  • ~Stiff
    (2013-10-24 16:22)
    Przed zakonczeniem śledztwa wycieli brzozę,coś tu nie gra
  • ~stary goral
    (2013-10-24 15:57)
    Trwa zacieranie sladów PO katastrofie!!! Ten ważacy ponad 85 samolot powinien zrobić krater gdy rzekomo zawadzil o pancerna brzoze a zadnego dolka w tym miejscu nie ma ito błoto!!!>>>??? Jest tak wiele matactw o tej katastrofie , ze ci "eksperci" od Laska musza się dwoić i troić by wPOić Polakom , ze to brzoza pancerna rozerwała samolot na tysiace częśći!!! Co za brednie POdaja te media na usługach winowajców katastrofy!!!???
  • ~Gabor
    (2013-10-24 15:49)
    Ciekaw jestem jak ten temat POtraktują zaprzyjaźnione telewizje . Znając życie przemilczą , a w najlepszym przypadku się po nim "prześlizgną" przykrywając go nieśmiertelnymi wrzutkami że Kaczyński dzieli Polaków , posługuje się mową nienawiści , tańczy na grobach ofiar razem z Macierewiczem i że wszyscy księża to pedofile a kościół musi się zreformować według życzliwych wskazówek ludzi POkroju Jurka Owsiaka, i że każdy profesor który ma wątpliwości co do oficjalnych ustaleń na temat katastrofy smoleńskiej to wątpliwy profesor , i że matka Madzi... Nie zdziwię jak ona POwróci .
  • ~efendi
    (2013-10-24 15:30)
    Na tym forum to szaleją jacyś POtomkowie armii czerwonej. Niby przejazdem ale coś "zasadzili". Urban z Michnikiem was dowartościuje... same esbeckie POpierdy... w tej POlszy. Kurica nie ptica... homo sovieticusy... a wieniec w mauzoleum u waszego boga złożony?
  • ~wrak III RP !!! UWAGA na CENZORA !!!
    (2013-10-24 15:28)
    Ten czas zbliża się szybkimi krokami. Kiedy PRAWDZIWI NIEMCY zedrą nazistoska kiecke z Merkel. PRAWDZIWI ROSJANIE utopią Putina w tym brzozowym dole pod Smoleńskiem, a PRAWDZIWI ŻZYYDZI przepedzą sprzedajne zyyydziostrwo z Czerskiej na Dominikanę, do swych braci po mafijjnym fachu. Bo historia nie tylko, że lubi się powtarzac, ONA ZAWSZE się POWTARZA !!
  • ~informacja to potęga
    (2013-10-24 15:24)
    MaciOrewicz przekupił rosyjskich urzędników, żeby wydali pozwolenie na budowę.
    podobno budowa salonu samochodowego jest finansowana ze składek członków PiSiej partii. jedynym celem jest topograficzna zmiana danych terenowych i uniemożliwienie pierwotnej lokalizacji felernej brzozy. wszystko po to aby ukryć błędy w analizie zdjęć satelitarnych.