W Smoleńsku nie ma już brzozy. Budują tam salon samochodowy

Na lotnisku w Smoleńsku nie ma już brzozy, o którą skrzydłem zawadził prezydencki tupolew. Część terenu bezpośrednio przylegającego do miejsca, gdzie rozbił się polski samolot to dziś plac budowy.

wróć do artykułu
  • ~ardus
    (2013-10-24 11:12)
    ~z sieci do sieci2013-10-24 03:30

    To nie debata, tylko front
    Niesłychany atak na naukowców próbujących niezależnie od władzy ustalić prawdę o katastrofie smoleńskiej jeszcze raz przypomniał nam, z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Po pierwsze, istniejące dowody wskazują na to, że 10 kwietnia 2010 r. doszło do zamachu, czyli morderstwa z premedytacją osób znajdujących się na pokładzie rządowego samolotu. Do dowodów, które mnie przekonują, zaliczam: brak krateru po uderzeniu w miękki grunt osiemdziesięciotonowego tupolewa, skala zniszczeń, jakich nie dokonałoby zderzenie z ziemią przy znanej prędkości, rozmieszczenie szczątków samolotu charakterystyczne dla wybuchu, a także wiele innych dowodów dużo bardziej szczegółowych przedstawionych przez naukowców.

    Przeciwko rządowej wersji świadczy przede wszystkim fakt sfałszowania zapisu ostatnich sekund lotu, ukrycie sygnału TAWS 38, konsekwentne pomawianie o spowodowanie tragedii bez jakichkolwiek podstaw merytorycznych prezydenta, gen. Błasika i pilotów, co świadczy o z góry przyjętej tezie.

    Kosmiczne historie z mierzeniem długości pancernej brzozy już dawno odebrały władzom jakąkolwiek wiarygodność. Jeżeli mamy pewność, że brzoza została złamana przed katastrofą, to wersja Anodiny–Millera po prostu nie istnieje.

    Skąd więc taka zajadłość w atakowaniu wszystkich i wszystkiego, co może podważyć raporty rządowe? Bo walka nie toczy się tylko o prawdę, ale dla wielu uwikłanych w smoleńskie kłamstwo także o kariery, wolność osobistą, a nawet życie. Jeżeli prezydent został zamordowany, to zaatakowano nasz kraj, państwo należące do NATO i wszyscy za to odpowiedzialni muszą ponieść daleko idące konsekwencje. Nie wierzę w to, żeby Rosjanie z powodu oskarżeń wobec Putina chcieli rozpętać awanturę w Europie.
  • ~józwa butrym
    (2013-10-24 13:37)
    A ja wam mówię Ruscy wzięli i przenieśli w czsie jednej pochmórnej nocy lotnisko winne miejscę idlatego Chris jakiś tam nie może dosukać się brzozy ,ateraz jeszcze jaj brakło . Niestety Rosjanie robia na złośc panu Antoniemu .
  • ~gość
    (2013-10-24 14:43)
    I teraz nikt już nic nie udowodni, była ścięta czy też nie była 5 dni wcześniej złamana, a śćciętą część ułożona prostopadle do kierunku przelatującego Tu154 M. Sprawa załatwiona jak węzeł gordyjski przez Aleksandra Wielkiego
  • ~sliski
    (2013-10-24 14:38)
    Prof. Cieszewski zapytany o brak zgodności współrzędnych, wskazywanej przez niego brzozy ze współrzędnymi znajdującymi się w raporcie komisji Millera, odpowiedział, że nie pokrywają się one również ze współrzędnymi, które podaje raport MAK i wikipedia:

    Są podane trzy różne miejsca, a teraz już cztery, bo my znaleźliśmy czwarte. Jedno miejsce zostało opublikowane przez rząd rosyjski, drugie przez polską komisję Millera, trzecie opublikowane przez Wikipedię i czwarte opublikowane przez nas.

    Na pytanie o to komu w tej sytuacji wierzyć, odpowiedział że zależy to od tego komu chce się wierzyć.
    A POdobno komisja Milera już wszystko wyjaśniła.
  • ~DAV
    (2013-10-24 14:41)
    Skoro sledztwo trwa i nie zostało ani w Rosji ani w Polsce zakończone, to wycinka brzozy jako dowodu koronnego jest przestępstwem .
    Rzad Polski powinien natychmiast zareagować . Skoro nie reaguje , jest wspolprzestepca . Proste !
  • ~luzek
    (2013-10-24 14:30)
    Na lotnisku w Smoleńsku nie ma już brzozy, o którą skrzydłem zawadził prezydencki tupolew jak twierdzi komisja Milera.Kto w te brednie jeszcze wierzy?Jedynie ludzie z sekty "Pancerna brzoza"
  • ~marcelek
    (2013-10-24 14:19)
    bo nigdy jej tam nie było, prawda przygłupie profesory z macierewiczowskiej komisji?
  • ~KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI
    (2013-10-24 14:17)
    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI

    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI
  • ~KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI
    (2013-10-24 14:16)
    KACAPY ZACIERAJĄ ŚLADY SWOJEJ ZBRODNI
  • ~BUMERANG ZAWSZE POwraca
    (2013-10-24 14:07)
    POdawali im tytuły naukowe i sie niekturym w głowie POprjewracało,nima czego szukać bo jasne wszystko było od razu ,trza było w domu siedzieć .KAZDY WIE ŻE JAK WALNIE TO SIE MUSI URWAĆ, A BUMERANG ZAWSZE WRUCI .
  • ~Autor, autor, autor!
    (2013-10-24 14:05)
    KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT!

    KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT!

    KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT!

    KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT!

    GDZIE JEST KOKPIT? KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT! KOKPIT!

    GDZIE JEST KOKPIT?

    GDZIE JEST KOKPIT?
  • ~max
    (2013-10-24 14:05)
    To teraz mohery beda kleczaly i modlily sie do salonu samochodowego?

    A jakie tam beda marki?
  • ~obserwator
    (2013-10-24 13:57)
    Jak podano info ze ktos proponuje odkupic samolot 102 aby przeprowadzic na nim testy rzad szybko poinformowal ze znalazl sie kupiec i samolot jest juz sprzedany, jak pokazaly sie doswiadczenia ze zdjeciami satelitarnymi i ewentualne nowe testy z ta brzoza to brzoza zostala wykopana.Takiego cyrku szukac mozna tylko w Polsce
  • ~Tyrion Lannister
    (2013-10-24 14:09)
    Mam pytanie do zwolenników Antka. Co niby zrobimy jeśli w jakiś cudowny sposób udowodnicie, że to był zamach inspirowany przez Putina? Co wtedy? Czy dziarscy staruszkowie broniący krzyża itd. wyślą swoich wnuków na wojnę z Rosją, której nie mamy szans wygrać? Przecież NATO nam napewno nie pomoże. Bo chyba nie myślicie, że Putin sam siebie skaże na śmierć albo dożywocie w łagrze.
  • ~POczety inaczej
    (2013-10-24 13:37)
    PO WSI swolocz !!! Kto was zmajstrowal i czym ??? Rasputin ???
  • ~ROBSON
    (2013-10-24 13:35)
    Tofik - Jak czytam Twoje wpisy ,to jak Bym Cie spotkał to masz odrazu kubeł ŚLIN na twojej M>>>ZIE
  • ~pilot
    (2013-10-24 14:50)
    Jak mógł zawadzić o brzozę której nie było.
  • ~oko
    (2013-10-24 13:33)
    Jak amerykańscy specjaliści udowodnili że brzoza została zlamana kilka dni przed 10.kwietnia 2010 to ruscy natychmiast wykopali dół i zniszczyli jakiekolwiek dowody to samo robili z wrakiem i ciałami ofiar ,cieli wrak piłami,wybijali szyby, sprofonowali ciała ofiar,,teren miejsca katastrofy zrównali spychaczami by zatrzeć istotne ślady i dowody.
  • ~SLALI MAZGALI
    (2013-10-24 13:30)
    BO ino miezyli ważyli i POtem głupoty POciskali PO co to profesorków PO puszczali i myntlik robią ,wiadomo ze jak coś walnie TO SIE MUSI URWAC I NIKT TEGO NIE PODWAZY.
  • ~koneser kaczych kłamstw
    (2013-10-24 13:24)
    Lubię oglądać występy kabare,,,hmmmm,,, zespołu Macierewicza ;-)

    Taki Monty Python ale zabawniejszy od pierwowzoru.

    Klasyka :
    - Ta papuga jest martwa...
    - Wcale nie, tylko usnęła zmęczona śpiewaniem z tęsknoty za fiordami

    Wersja współczesna :
    - Samolot rozbił się wskutek zaistnienia splotu nieszczęśliwych okoliczności - pogoda, błędy w szkoleniu załogi, presja przełożonych, błędy obsługi naziemnej
    - Wcale nie, to był zamach - sztuczna mgła, bomba baryczna itd itp. A w ogóle to brzoza był już ścięta 5.10 ...

Może zainteresować Cię też: