Pod dyktando Unii już nie tylko banany, ale i woda w sedesie

| Aktualizacja:

Za parę lat może się okazać, że jabłka będące naszym hitem eksportowym nie są już jabłkami, bo są za mało okrągłe, a kiełbasa może nosić taką nazwę tylko wówczas, gdy będzie miała odpowiednią długość i szerokość oraz kolor. Tak bowiem może zadecydować Unia Europejska, która coraz śmielej ingeruje w to, co i jak ma być produkowane na jej terenie, co może być sprowadzane oraz sprzedawane.

wróć do artykułu
  • ~m
    (2013-11-07 06:50)
    zażydzona UE z Komisją Europejska to bliski koniec Europy i widmo wojny ,zydzi to gatunek krwiozerczych bandytów niszczących ludzkość dla swoich korzyści
  • ~bono
    (2013-11-07 06:58)
    No coz, Unia zostala stworzona dla bandy krezusow i kombinatorow, ktorzy pod plaszczykiem unijnej regulacji moga czerpac NIEUZASADNIONE zyski.
    Czas koncu polozyc tej glupocie i hipokryzji.
    Ludzie powinni sie jednoczyc przeciwko ubezwlasnowalnianiu wlasnego narodu.
  • ~zaskoczony
    (2013-11-07 07:18)
    kogoś chyba mocno popie... w tej Unii.
  • ~szczególista specjalista
    (2013-11-07 07:21)
    W sedesie nie ma wody! Sedes to plastikowa ochronka na misce ustępowej, kiblu, WC, kompakcie, płuczce tip. Na zdjęciu to okrągłe plastikowe koło pionowo oparte o ścianę, które nie ma nic wspólnego z wodą, gó..nem...
  • ~godinn
    (2013-11-07 07:27)
    Wspólnota gospodarcza jest Europie niewątpliwie potrzebna.
    W przeciwieństwie do zbiurokratyzowanej administracji, którą w międzyczasie Unia się stała.
  • ~Zgredek
    (2013-11-07 07:31)
    Tak niestety było w RWPG oraz w każdym państwie w którym rządzi gromada urzędników i osłów zwanymi wybrańcami narodu. Przez takich urzędników walą się państwa a nawet ustroje i systemy gospodarcze.. Książęta, hrabiowie, baronowie starostowie, komornicy, sędziowie, prokuratorzy - to przecież nikt inny jak urzędnicy królewscy, którzy zawłaszczyli później władzę królewską jako swoją. Uprzednio król okradł wspólnotę z ich dóbr i rozdał swoim zausznikom, poplecznikom. Ich dzieci mają się za coś lepszego i gardzą okradzioną i zrujnowaną przez ich przodków hołotą /choć z niej się wywodzą/. Rewolucje i mordy bogatych są spowodowane przez bogatych i potomków bogatych.
    I Rzeczypospolita musiała upaść. Rewolucja francuska, rosyjska, wiosna ludów. Semici nic z tym nie mają wspólnego. Ich kraj też została utracony, gdy ich sekta oszołomów uchwyciła władzę. Europosłowie są tak samo skorumpowani jak nasi posłowie i senatorzy i to samo dzieje się w USA i Rosji, w Chinach. I stale okradziony dół w końcu dziczeje i z niego wyrastają następcy Napoleona, Stalina i Hitlera i dla potomstwa bogatych psychopatów nie ma wtedy litości.
    Upadają państwa,systemy polityczne. Zdziczenie obserwuje się w USA - dzieci strzelają świadomie do dzieci i nauczycieli /Obamie nie udało się ograniczyć prawa do broni/, zdziczenie obserwujemy wśród kapłanów watykańskich /wywodzących się przecież ubogich warstw /co się w ich ubogich domach działo, że jako dorośli są tak zboczeni?/. A komentatorzy widzą winę Semitów? Tylko siebie nie widzą i oczywiście narodu z którego się wywodzą. Dlaczego jakiś bezdomny stracił stopy? Gdzie był Caritas, opieka społeczna, służba zdrowia? Nie ma na mieszkania socjalne ale jest na uzbrojenie. I już mamy przedstawiciela handlarzy śmiercią w Polsce, a jaki milusi. Całkiem jak chodzący z tacą na mszy i ministrant przed kolędą.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-07 07:31)
    pejsy nie czuja zadnego przywiazania do narodu, wsrod ktorego zyja. Bez sentymentow wyjada z kraju, oczerniajac Polske i udajac wielce "dyskryminowanych". Za granica zas udaja Polakow, wlaczaja sie do organizacji polonijnych i staraja sie je opanowac albo rozbic.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-07 07:39)
    re falszywka pseudo-wiesio13
    posluchaj chamski wypierdku , falszerzu postow
    dla mnie jestes tym, co pies zostawia na trawniku, gooownem.
    mozesz sobie szczekac prostaku, niczego to nie zmieni.
    kiedys, takie gnidy jak ty urzedowaly w rynsztoku, teraz dzieki komunie robia za czlekoksztaltnych.

    jeszcze jedno durny chamie. z PIS
    prezes juz dlugo nie pociagnie - i co wtedy ?
    teraz wynocha z POwrotem do gnoju
    rodzina teskni.
  • ~yo
    (2013-11-07 07:40)
    Proponuje by zrobic standardy dlugosci i szerokosci ***** jakim mozna srac w Unii...
  • ~olo
    (2013-11-07 07:41)
    Sprzedaliście Polskę obcym a teraz się dziwicie ??? Do dymisji całe nieudolne pelostwo zanim kraj zniszczycie do reszty.
  • ~Wiesio13 bicz na PIS-matolki
    (2013-11-07 07:42)
    Co ci w Evrokolchozie spaja?

    Ja tez tak chce

    Jesli nie drogo
  • ~bono
    (2013-11-07 08:02)
    Komentarze odeszly wolniutko od glownego tematu i chyba slusznie.
    To wlasnie parszywa nacjaparchow stwarzala podwaliny pod taka unie, ktora teraz mamy. Z drugiej strony kole w oczy nastepujaca prawidlowosc:
    Podstawy nowoczesnej literatury stworzył Kafka. Podstawy nowoczesnej fizyki - Albert Einstein. Nowoczesnej muzyki - Gustaw Mahler i Arnold Schoenberg. Podstawy nowoczesnej socjologii Karol Marks, a nowoczesnej psychologii Zygmunt Freud. Czy to nie przypadek, że wszyscy oni byli Zydami - niemieckojęzycznymi Zydami.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-07 08:08)
    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    Gdzie jest premier Tusk? Czy naprawdę nie widzi potrzeby wytłumaczenia się ze smoleńskiego zdjęcia, dolnośląskich taśm i korupcji w PO?

    ..
  • ~sokular
    (2013-11-07 08:34)
    Gigantyczne przeregulowanie juz od dawna ...dysputy wielogodzinne nad kolorem gożdzików,ślimak gatunkiem ryby i inne liczne nonsensy.Wynikają one z przerostu tamtejszego zatrudnienia.Zgodnie z prawem Parkisona urzędasy muszą zmyślać regulacje aby obronić swój etat i tak kasa na nich płynie a my toniemy w głupotach...Zadziwia mnie strach przed dyskusją o tym.Polacy z kraju 4go co do wielkości mają do tego prawo.PORA NA REFLEKSJE.
  • ~marian
    (2013-11-07 08:58)
    Widocznie urzędnicy UE uczyli się od polskiego rządu. Nie ma co krytykowac innych, tylko uporządkowac własne podwórko :
    http://finanse.wp.pl/kat,1033699,title,Skandal-w-resorcie-pracy-Masaz-glowy-dla-urzednikow
  • ~mjk
    (2013-11-07 08:59)
    Coż pan Karol Marks twierdził, że rewolucja socjalistyczna dokona się w krajach rozwiniętych a nie w zacofanej Rosji. Dziki tow. eurokomunistom słowo staje się ciałem
  • ~lolo
    (2013-11-07 09:04)
    Zbiurokratyzowana administracja ekologię ma w głębokim poważaniu . Ta administracja jest skorumpowana w wymiarze międzynarodowym lub jak kto woli kolonialna. Chodzi o to, żeby zniszczyć lokalne rynki biednych krajów i wypchać tam swoje towary zalegające magazyny. Po co Polska ma produkować zwykłe żarówki . Niech sprowadza z Niemiec a także wszystkie sprzęty AGD.
  • ~Zgredek
    (2013-11-07 09:14)
    Tak było w RWPG oraz w każdym państwie w którym rządzi gromada urzędników i osłów zwanymi wybrańcami narodu. Przez takich urzędników walą się państwa a nawet ustroje i systemy gospodarcze. Książęta, hrabiowie, baronowie starostowie, komornicy, sędziowie, prokuratorzy - to przecież nikt inny jak urzędnicy królewscy, którzy zawłaszczyli cząstkę otrzymanej władzę królewskiej czy obecnie państwowej, jako swoją. Uprzednio król okradł wspólnotę z ich dóbr i rozdał swoim zausznikom, poplecznikom. Ich dzieci mają się za coś lepszego i gardzą okradzioną i zrujnowaną, przez ich przodków, hołotą /choć z niej się wywodzą/. Bo biedak i bezdomny jest sam sobie winien. Rewolucje i mordy bogatych są spowodowane przez bogatych i potomków bogatych.
    I Rzeczypospolita musiała upaść. Rewolucja francuska, rosyjska, wiosna ludów. Semici nic z tym nie mają wspólnego. Ich kraj też została utracony, gdy ich sekta oszołomów uchwyciła władzę. Europosłowie są tak samo skorumpowani jak nasi posłowie i senatorzy i to samo dzieje się w USA i Rosji, w Chinach. I stale okradziony dół w końcu dziczeje i z niego wyrastają następcy Napoleona, Stalina i Hitlera. Powstaje faszyzm i komunizm i dla potomstwa bogatych psychopatów nie ma wtedy litości.
    Upadają państwa, systemy polityczne. Zdziczenie obserwuje się w USA - dzieci strzelają świadomie do dzieci i nauczycieli /Obamie nie udało się ograniczyć prawa do broni/, zdziczenie obserwujemy wśród kapłanów watykańskich /wywodzących się przecież z ubogich warstw w kraju /co się w ich ubogich domach działo, że jako dorośli są tak zboczeni?/. A komentatorzy widzą winę Semitów? A najlepiej tylko aktualnej władzy. Tylko siebie nie widzą i oczywiście narodu z którego się wywodzą. Dlaczego jakiś bezdomny stracił w Polsce stopy? Po prostu mu odpadały, co nawet rozbawiło obserwatora. Gdzie był Caritas, opieka społeczna, służba zdrowia? Nie ma na mieszkania socjalne ale jest na uzbrojenie. I już mamy przedstawiciela handlarzy śmiercią w Polsce, a jaki milusi. Całkiem jak chodzący z tacą na mszy i ministranci przed kolędą.
  • ~jhgf6554
    (2013-11-07 09:37)
    i dlatego Nigel Farage is the best.
  • ~Wiem
    (2013-11-07 10:01)
    Antyunijne nastawienia rosna w wielu krajach eurpeiskich. Miejmy nadzieje ze ten sztucznie stworzony i coraz bardziej totalitarny stwor zwany Unia, rozleci sie na drobne kawalki i to niedlugo.

Może zainteresować Cię też: