Silne trzęsienie na Atlantyku. Blisko 8 stopni w skali Richtera!

| Aktualizacja:

Silne trzęsienie ziemi na południowym Atlantyku. Ziemia zatrzęsła się z siłą 7,8 stopnia w skali Richtera, około 1000 kilometrów na południe od Przylądka Horn.

wróć do artykułu
  • ~mili
    (2013-11-17 23:44)
    Na południowym Atlantyku znajduje się duży wulkan, a właściwie maleńka wyspa brytyjska Tristan da Cunha, którą zamieszkuje ok 300 osób. Ta cała wyspa jest czynnym wulkanem o stromych zboczach pionowo opadających do morza z wyjątkiem małego fragmentu gdzie znajduje się osiedle. . Wulkan ma wysokość ponad 2000 metrów. Wulkan ten wybucha co około 50 do 60 lat. Teraz minęło już sześćdziesiąt kilka lat od ostatniego wybuchu. To trzęsienie ziemi może być preludium do zbliżającego się wybuchu. Podczas ostatniego wybuchu lawa spływała w odległości ok 250 metrów od osiedla, które znajduje się na kawałeczku płaskiego terenu. Ponadto na sąsiednich wysepkach znajduje się tam jeszcze kilka całkowicie niewygasłych niedużych wulkanów. Również na Antarktydzie znajdują się wulkany i tam też może się coś dziać pod skorupą ziemską.
  • ~dodom
    (2013-11-17 16:00)
    ~Łowca bolszewickich w e s z2013-11-17 13:59
    A nie sa czasem u ciebie na dzialce,przeciez czas na Party.
  • ~Łowca bolszewickich w e s z
    (2013-11-17 13:59)
    gdzie jest A r a b s k i Tomasz organizator wylotu śp PREZYDENTA POLSKI prof Lecha Kaczyńskiego do Smoleńska w 10-04-2010...który to Arabski Tomasz prowadził prywatne rozmowy na temat programu obchodów w Katyniu w których to obchodach PREZYDENT prof Lech Kaczyński miał wygłośic pamietne przemówienie o ...i tu ważne " ""f u n d a m e n c i załozycielskim POLSKI komunistycznej po 1945 r którym to fundamentem było tak bliskie TUskowi i ZYRANDOLOWI oraz ich partyjnemu zapleczu -a więc fundamencie załozycielskim Polski Ludowej którym to fundamentem załozycielskim było k ł a m s t w o "...tego Pan prof Lech Kaczyński nie zdążył ogłosić -a może własnie o to cghodziło aby te słowa nie padły w Katyniu aby nie zrzucić zasłony kłamstwa którym karmiony jest Naród POLSKI przez zy dobolszewickie me(N)dia już 50 lat a może chodziło tez o to aby nie doszło do zbliżenia dwóch Słowińskich Narodów -POLSKIEGO i Rosyjskiego bo wówczas okazałoby sie że równiez Naród Rosyjski karmiony jest tym samym co Naród POLSKI tym samy kłamstwem z tą różnicą że robia to tamtejsze bolsze-me(N)dia ! !
  • ~berg
    (2013-11-17 13:31)
    To na pewno wina PiSu, jak zwykle
  • ~ada
    (2013-11-17 12:40)
    Jarek K pierdnął po zjedzeniu rydzy?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-17 12:25)
    aż sam poczułem, jak mną szarpnęło
  • ~Agata51
    (2013-11-17 12:22)
    Podobno 3/4 ludzkości to idioci. Sądząc po komentarzach na temat trzęsienia ziemi to myślę, że idiotów jest znacznie więcej.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-17 12:19)
    a gdzie byl Tusk?
  • ~007
    (2013-11-17 12:18)
    Wiadomość na POziomie TVN i GooWna.
    Polacy żyją w POglębiającej się biedzie na rzecz panoszącej się V Kolumnie, a media kontrolowane przez PO karmią was śmieciowymi informacjami.
  • ~LEKARZ
    (2013-11-17 12:15)
    NO I GDZIE JEST TUSK !!
  • ~Meteorolog
    (2013-11-17 12:14)
    No bo jak jest ocieplenie to ziemia się trzęsie ( z zimna):P
  • ~em