Rosyjskie media kpią z Brukseli i Ukrainy

| Aktualizacja:

Integracja jest bardziej potrzebna Unii Europejskiej niż Ukrainie - sugeruje "Rossijskaja Gazieta". Rządowy dziennik twierdzi, że za projektem Partnerstwa Wschodniego kryją się antyrosyjskie nastroje, a władze w Kijowie w porę to dostrzegły i wstrzymały podpisanie umowy integracyjnej.

wróć do artykułu
  • ~gwto
    (2013-11-29 08:27)
    Ukraina miała swoje 5 minut a teraz będzie czekała kilka dekad na taką okazję.
  • ~hahaha
    (2013-11-29 08:42)
    niech unia w ramach rozpaczy po ukrainie przyjmie palestynczyków do niuni
  • ~NIEMCY
    (2013-11-29 08:48)
    CO SIĘ ZWAMI DZIEJE ?
    PODPISZCIE TO UMOWE STOWAZYSZENIOWĄ , BO NA UKRAINIE JEST WIEKSZA BIEDA NIŻ W POLSCE ?
    CZEMU PRZEZYDEŃCIE JAKKOWYCZU TAKI NIESPRAWIEDLIWY DLA UKRAINCÓW JESTEŚ . CHCESZ ŻEBY WIĘKSZĄ BIEDĘ TAM NA UKRAINIE MIELI LUDZIE ?
  • ~Solo Monica
    (2013-11-29 08:54)
    Postawienie aroganckiego warunku uwolnienia złodziejki Tymoszenko to była bufonada Unii, która wcale nie odniosła sie do zasadnosci wyroku ukrainskiego sądu.
    I mamy to co mamy.
  • ~hanka
    (2013-11-29 08:55)
    Przeciez to jest zupelnie jasne, ze za zalotami EU kryja sie anty-rosyjskie nastroje. Wchodza w stara sfere wplywow Rosji i dostali po palcach. Brawo Putin!
  • ~CHICCHOT
    (2013-11-29 09:00)
    "Komasomolec" na rację ! Unijne przepisy 'chronią' przed dykaturą i korupcją, co najlepiej widać na przykładzie ,bananowej' Polski. Śmiech pusty człeka ogarnia i strach sie bać.
  • ~Hajmdal
    (2013-11-29 09:48)
    do hanka
    Jak można się cieszyć, że za wschodnią granicą będziemy mieć wasala Putina zamiast przewidywalnego kraju z umocniona demokracją?? Jak można być tak zaślepionym? To niewyobrażalna głupota!! Coś jak to, że na złość mamie odmrożę uszy... Ja rozumiem, że można nie być entuzjastycznie nastawionym do Unii ale konkretnie dla Polski nic lepszego niż partnerzy unijni wokół być na razie nie może! Im dalej odsuniemy granice wpływów Rosji tym lepiej!!
  • ~adam
    (2013-11-29 10:00)
    Widać po komentarzach, że Polacy są tak złośliwi, zgorzkniali, nieżyczliwi, że cokolwiek co jest niekorzystne dla Polski, wychwalają. Rosja wygrała potyczke w Unią (do której Polska należy), a oni gratulują Putinowi. Czy to jest normalne? To jest patriotyzm czy dulszczyzna w najlepszym wydaniu, takim chłopsko-pańszczyżmianym. Jak KOMETA WALNIE W ZIEMIE TO CI KOMENTATORZY BĘDĄ SIĘ CIESZYĆ, ŻE W KONCU CAŁY ŚWIAT DOSTAŁ W D..PE
  • ~NIE ANTYROSYJSKIE ALE ANTY KGB _PUtinowskie
    (2013-11-29 10:02)
    ROSJAN POZDRAWIAMY _ NIE DAJCIE SIE MAFII Z KGB - to mordercy waszego i naszego NARODU
  • ~Tofik
    (2013-11-29 10:18)
    Teraz wiadomo, dlaczego RasPutin zlikwidował Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  • ~gilo tyna
    (2013-11-29 10:42)
    UNIa europejska karmi kler i palestynczyków chyba nie jest normalna straciła rozum od dobro bytu
  • ~tyjtyj
    (2013-11-29 10:47)
    CO UE DAŁA POLSCE ?,MILIONY WYJECHAŁY,BEZROBOCIE JAK PRZED WOJNĄ ,DOTACJE POSZŁY DO KIESZENI PO ,CO CHWILA PARAD RÓWNOŚCI I DEPRAWOWANIE DZIECI W SZKOŁACH
  • ~LAS
    (2013-11-29 10:56)
    Unia Jewreska chialaby polozyc lapy na 47 mln rynku zbytu i uwolnic miiony swoich z separacji. Przyklad Bulgarii, Rumuni, Polski, Estoni... czyli malych panstw pokazuje jasno o co chodzi - o rynek zbytu, destrukcej morana, lichwe.
    Rosja ma racje!!!
  • ~Que sera - sera
    (2013-11-29 11:07)
    Déjà vu - mam wrażenie ze to z mowy rzecznika PiS
  • ~Pancerna Brzoza
    (2013-11-29 11:15)
    Rosyjskie media kpią z Brukseli i Ukrainy


    Rosyjskie media są w rękach Putina i realizują jego imperialną politykę. Jak Ukraina nie chce do lepszego świata, to jej sprawa. Dobrobyt w kraju to nie tylko tańszy gaz ale również wolne wybory i wolność słowa .
  • ~re tyjtyj
    (2013-11-29 11:55)
    kler jest dobrze spasiony nikt nie ma tak dobrze jak kler w polsce to kułaki i bur żuje nic nie pisza o problemach kler u bo kler ma ray i to jest unia klechów zdehlaków
  • ~politoplop