Izrael ostrzega: Al-Kaida pojawiła się w Palestynie

| Aktualizacja:

Izraelskie tajne służby ostrzegają przed rosnącymi wpływami Al-Kaidy wśród Palestyńczyków. Zdaniem Jerozolimy, młodzi Palestyńczycy mają już dość Hamasu i władz Zachodniego Brzegu Jordanu, więc kierują się do najbardziej ekstremistycznych grup.

wróć do artykułu
  • ~Konio
    (2013-11-30 11:27)
    Izrael wspiera Al-Kaide w Syrii i myslał ze nie pojawi sie ona w Palestynie. Zreszta Izrael jest gorszy od Al-Kaidy. Spytajcie pierwszego lepszego Palestyńczyka.
  • ~zuzia frankenstein
    (2013-11-30 12:40)
    to alkaida za mosadowskie srebrniki
  • ~Zgredek
    (2013-11-30 12:41)
    Czas najwyższy aby powstało wolne państwo Palestyńczyków. Jak długo można pozbawiać prawa do własnego państwa, tak stary naród w historii?
  • ~KasiaK
    (2013-11-30 13:24)
    izraelski mosad jest największą organizacją terrorystyczną. Mają na swoim koncie zniszczenie wież wtc prowokowanie do wojen i miliony ofiar na swoich dłoniach
  • ~Genitaliusz
    (2013-11-30 13:33)
    A Żydzi nie są terrorystami ? Kto zabija Palestyńczyków i bombarduje Syrię ?
  • ~re casiak
    (2013-11-30 13:39)
    iwatykanski skansen jest największą organizacją terrorystyczną. Mają na swoim koncie zniszczenie prowokowanie do wojen i miliony ofiar na swoich dłoniach zabili HUSA indian , spalili na stosie miliony zamienili wniewolników miliony ppań szczy znasz??? dziesięcina praca u pana wójta i ple ple kle ye ye bana na
  • ~POLAN
    (2013-11-30 14:57)
    JA WIEM JEDNO
    PO WYBORACH PISU
    ANTEK KOZA SPROWADZI TĄ AL`KAJDE DO POLSKI
    MACIE TO JAK W BANKU
  • ~RODAK
    (2013-11-30 15:02)
    Piszecie panstwoże Izraelici to też teroryści
    owszem'''''' a czyja to wina no czyja
    PANA TUSKA
  • ~wio kary
    (2013-11-30 15:12)
    na tak małym kawałkum ziemi nie pomieszcza sie dwa narody o odmiennej kulturze i o szczurzym rozmnazaniu pamietajcie za 100lat beda tylko ludzie i szczury i kompletna degradacja środowiska katole też maja wtym udział i ich mafia kler
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-11-30 15:34)
    Tylko Izrael powstrzyma islam od marszu na swiat.Bog wiedzial i komu dal rozum.Mozemy krytykowac przestepcow,zlodzieji oni sa w kazdym narodzie.Radze zastanowic sie czy caly Izrael to przestepcy ja mysle ,ze nie.Nigdy nie bylo zadnego narodu palestynskiego to byl wymysl Egipcjanina J.Arafata.Zydzi sa w swoim domu,nie ma mowy o oddaniu Jrozolimy w rece pogan.
  • ~vino centy
    (2013-11-30 20:04)
    wojsko polskie wspiera kler modli sie w kość fiole garnizonowym utrwalacz ciemnoty i średniowiecza wojsko polskie to pasożyci