Janukowycz wydał oświadczenie. Jest oburzony

| Aktualizacja:

Prezydent Wiktor Janukowycz jest oburzony porannymi wydarzeniami na placu Niepodległości w Kijowie. Oświadczenie zamieszczono na stronie internetowej głowy państwa.

wróć do artykułu
  • ~lis
    (2013-12-01 09:46)
    ale sie k u r w a oburzyl tak jak bronislaw wypluczyna i kaczor donald tyfusek na katastrofe ,oczywiscie cele majom jednakowe
  • ~Zgredek
    (2013-12-01 09:17)
    Wiktor Janukowycz doskonale opanował obecny styl wypowiadania się polityków. Całkiem jak Bush ratujący Irak przed pokojem.
    Im dłużej Janukowycz będzie prezydentem tym lepiej dla Ukrainy. Ciekawe kiedy dowiemy się o roli polskich katolików w konflikcie na Ukrainie i tych manifestacjach.
    Kwach i jego ekipa to niezłe szuje. Dobrze im się z agentami Watykanu współpracuje.
  • ~Polak z Norwergii
    (2013-12-01 08:31)
    STOP Faszyzmowi UE!!!

    UE szczegolnie mocno naciska mala Norwegie do przyjecia Faszyzmu(pardon, do przyjecia czlonkostwa UE), zeby moc dysponowac wielkim finansami, ktore posiada ten skandynawski kraj.
    UE potrzebuje te pieniadze, zeby finasowac swoje agresywne, imperialistyczne wojny prowadzone w interesie Kapitalu, moc przede wszystkim bombardowac niewinne dzieci i kobiety na calym swiecie.
    PS:
    Jezeli chodzi o Dr.Piache(Dr. Faust jak go nazywaja w BRD), to jest on zwyczajnym, dwu metrowym, lichwiarskim IMBECYLEM.
    Dr. Piacha zyjac 15 lat w BRD, wladal tak zalosnie jezykiem niemieckim, ze kazdy przecietnias po 8 miesiecznym kursie z Arbeitsamtu, byl 3X elokwentniejszy, niz ten Pacan.
    Poza tym do dnia dzisiejszego, nie nauczyl sie niemieckiego... ten "intelektualny Tytan:))

    STOP Faszyzmowi UE !!!
  • ~ctwr
    (2013-11-30 23:41)
    My też mamy problemy z kibolami
  • ~Świadek
    (2013-11-30 23:15)
    Czy aby Ukraińcy w UE byliby naszymi sprzymierzeńcami - oto pytanie! Z drugiej strony UE to zupełnie coś innego niż miało być!
  • ~ww
    (2013-11-30 22:31)
    Ukraino, obudź się !!! My jesteśmy już w Unii Europejskiej i jak najszybciej chcielibyśmy z niej wyjść!!! Grozi Wam bezrobocie, zamykanie zakładów pracy i przejecie ich przez zachodnie koncerny po to tylko aby upadły. A w zamian tego dostaniecie podwyżki podatków, przejęcia banków i umowy śmieciowe. Oczywiście to wszystko będzie dla "Waszego dobra". Nie dajcie się w to wciągnąć. To, że młodzi są na placach to nie znaczy, że Oni rozumieją w czym rzecz. Będziecie jeno jak ten sznur a macie zloty róg!!!
  • ~zaski
    (2013-11-30 22:16)
    kle kle rus,plany z polszi, pis da po, wiele bny - kretynie piszacy pod wieloma nickami, dajesz o sobie jak najgorsze swiadectwo. Burak jestes, zwykly burak.
  • ~kle kle ruś
    (2013-11-30 21:18)
    dzieki katolom była rzez na ukrainie w ramach wyrównania rachunków krzywd katole wszedzie ściagaja nienawiśc az do wyrzniecia ich podziekujcie to klechom
  • ~pany zpolszi
    (2013-11-30 21:04)
    7000 idiotów to nie naród to katole z polszi
  • ~pis da po
    (2013-11-30 21:02)
    jaro jedzie wprowadzić porządek według pisuaru
  • ~wiele bny
    (2013-11-30 21:01)
    garstak ludzi to nie naród jest ich około 47 mil a kiboli i nawiedzonych prawo sławnie cos tam cos tam ukraina jest biedna to była kolonia polszi
  • ~fPiSdu !
    (2013-11-30 20:54)
    co on pier.doli?

    przecież to Janukowycz jest teraz hegemonem Ukrainy.
    rżnie prostak głupa !
    najpierw kazał pałami rozgonić demonstrantów i jednocześnie zapewnia o swoim poparci dla demonstrantów.
    Janukowycz to szuja czy idiota ?
  • ~w pierod ukraina!
    (2013-11-30 20:22)
    Nic nie wiedział ...Prezydent ???
    Kłamie jak z nut barbarzyńca!!