Rosja zwróci wrak tupolewa w kwietniu? Zapewnienia Ławrowa

| Aktualizacja:

Na spotkaniu szefów dyplomacji Polski i Rosji padły pytania o zwrot wraku prezydenckiego tupolewa. Szef rosyjskiego MSZ stwierdził, że gdy w kwietniu skończy się śledztwo, to szczątki maszyny będą mogły wrócić do Polski.

wróć do artykułu
  • ~sąsiad
    (2014-01-16 21:58)
    To o co nas posadzają Rosjanie, to nie jest wcale śmieszne, aż dziw, że nnie oskarzyli nas o zamordowanie naszych dwóch Prezydentów i około stu pasażerów udajacych sie do Katynia. Wyliczanie tego wszystkiego czego dopuszcza sie Kreml w stosunku do swoich obywateli zajęło by duzo miejsca, wspomnę więc tylko o tym co powiedział rosyjski Profesor na konferencji na temar praworzadności. Konferencja zorganizowana był przez senatora Romaszewskiego i odbywała sie w Senacie w Warszawie. Pan Profesor powiedział wtedy - cytat z pamięci: "Rosjanie stworzyli u siebie konstytucję po to aby pokazać amerykańskim Murzynom aby wiedzieli jak dobrze żyje sie w Rosji" Wszelkie komentarze sa zbędne. Jak władze w Rosji traktują swoich obywateli wystarczy przypomniec Biesłan i teatr w Moskwie.
  • ~Ela
    (2014-01-14 18:13)
    Jak miło sie zrobiło na duszy, zwróci wrak Tupolewa w kwietniu, tylko którego roku??? Ile razy ten wrak jeszcze nam umyją aby był czysty, ze mucha nie siada!???
  • ~WIESIO 13 JEŁOPJE TWOJE TOWARZYSZE
    (2014-01-05 21:42)
    taka mina jak by się chamstwo nachlało i cieszyli się z dobrze załatwionej sprawy
  • ~agent
    (2014-01-05 09:59)
    rylo alkoholika
  • ~ryje
    (2014-01-03 21:32)
    ale radek ma ryja
  • ~ciekawy
    (2014-01-03 20:26)
    Dlaczego nasi obecni politycy maja " przyklejone " do twarzy glupawe usmiechy???Chyba nie sa infantylni?
  • ~bono
    (2013-12-20 06:47)
    Ruska swolocz z pewnoscia odda wrak w kwietniu, tylko nie zostal sprecyzowany rok.
  • ~niepewny
    (2013-12-19 19:05)
    Pan Ławrow znowu, pewnie przez delikatność, nie wymienił roku w którym wrak wróci. Nie ma równiez zapewnienia, że to będzie ten wrak.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-19 18:02)
    Kadry PIS
    Wszyscy polscy wyborcy poczuliby się lepiej, gdyby politycy nie przechwalali się po pijaku wielkością penisa ani nie żądali od mężów swych kochanek,
    by spie...li, bo jak nie, to zaraz ich je..ą krzesłem.
    Ciężko musi być Kaczyńskiemu na duszy, gdy uprzytomni sobie, w jakich kręgach się dziś obraca
    i z kim robi politykę. Kto przychodzi na demonstracje, które organizuje, kto go tam słucha,
    oklaskuje i skanduje "Jarosław, Polskę zbaw".
    Dziś Jarosław Kaczyński kroczy na czele pochodów
    niosących hasła "13 grudnia i 4 czerwca rocznicami hańby i zdrady ojczyzny",
    "Gdańsk przeprasza za L. Wałęsę", "Przepraszacie za Jedwabne,
    to przeproście też za Mazowieckiego i Michnika i zdradę Okrągłego Stołu".
    A ważnymi postaciami w jego obozie politycznym są: Adam Hofman, Tomasz Kaczmarek i Krystyna Pawłowicz.

    Powie ktoś, że nie można upaść niżej?

    Wystarczy przeczytać hasła na transparentach, by uświadomić sobie skalę upadku prezesa PiS

    Czytam właśnie, że w poniedziałek w rocznicę masakry górników z Wujka pod kopalnią
    doszło do bójki między kibolami...wyborcami PIS.
    Interweniowała policja, która użyła gazu i zatrzymała 30 osób.

    Hofman z dużym penisem oraz Kaczmarek z nagą klatą i krzesłem w dłoni
    to jeszcze nie jest to najgorsze, co może polityka spotkać.
    Poniżej tego poziomu jest następne dno. Ale tu już naprawdę trzeba uważać.
    Agent Tomek tylko się przechwala, a ci chłopcy rzeczywiście mogą
    tak pier... krzesłem, że człowiek się już nie podniesie.
  • ~BASIOR
    (2013-12-19 17:36)
    przyleci na rakietach SS20 i wylądują w Belwederze u Buula
  • ~DLA Naiwnych
    (2013-12-19 16:44)
    KOLEJNY SUKCES POLSKIEJ DYPLOMACJI. WIDAC NA ZDJECIU JAK BUZKA ZADOWOLONA . BEDZIECIE POSLUSZNI TO MOZE COS JESZCZ UJAWNIMY. NARAZIE 'RUKI PO SZWAM.
  • ~stefan
    (2013-12-19 16:27)
    Szybciej wróci Polska do wraku niż wrak do Polski !
  • ~POKLOSIE
    (2013-12-19 15:04)
    A NA RAZIE MUSZA WYSTARCZYC KLECZNIKI.
  • ~fg
    (2013-12-19 14:44)
    Wiadomo, sprawa ich agenta Macierewiczna na pierwszych stronach gazet to trzeba Antkowi rzucić jakieś koło ratunkowe ...

    Ostatecznie jeszcze się towarzyszom z GRU przyda...
  • ~wieloszczet
    (2013-12-19 14:44)
    Akurat przed wyborami, sami się przetestujemy... A wszyscy z biało-krwawymi opaskami, kawałkami tego co wywiozą, tymi samymi pieśniami i o to samo, o władzę nad "dużym krajem w Europie" lub "dużym europejskim krajem".
  • ~WIOSŁO
    (2013-12-19 14:18)
    niech SOBIE W DUPĘ WSADZĄ NA ŚCIEŻCE NA KURSIE
  • ~x
    (2013-12-19 14:17)
    Bravo,
    wreszcie będzie można zrobić z niego relikwie i sprzedawać oszołomom, a budżet na tym zyska.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-19 14:16)
    Pojedzie wrak prosto.. do Torunia do agenta z radyja ma ryja...!
    To patriota co nadaje przez stacje przekaznikowe KGB pod nadzorem Putina !
    Wrak bedzie przerobiony na krzyzyki , swiete ozdoby , relikwie i tym podobne.jest duza kasa do zrobienia !!
    Z umowy wynika ze Rosjanie za darmo dorzuca jeszcze ze 2 Tupolewy...po cichu i bedzie mozna podzielic sie kaska i zasilic kase rydzyka...sprzedajac "relikwie" durnowatym moherom...!
    Hejka !!

Może zainteresować Cię też: