Stevan Seagal wspiera Putina: Działania na Krymie są uzasadnione

Dawna gwiazda kina akcji idzie w ślady swego francuskiego kolegi. Steven Seagal uważa, że Putin miał rację, wprowadzając wojska na Krym, a rosyjski prezydent to jeden z największych światowych przywódców.

wróć do artykułu
  • ~Jurek
    (2014-11-23 13:41)
    ja tesz niebende ogloda fim z sagalm to zdraica swiata
  • ~były
    (2014-05-22 19:18)
    Na pewno nie będę już oglądał folmów z Seagale'm. Ja nie krecę filmów bo nie umiem ich kręcić.
  • ~wolf
    (2014-04-01 13:59)
    ile szmat pluje gó...nem w wielkiego aktora i mistrza tylko dlatego że on ma SWOJE zdanie i to jest inne zdanie niż szmaciarze którym media zrobiły pranie mózgu a szmaty wypowiadając tu wmówione im cudze zdania nawet nie zdają sobie sprawy z tego że to nie jest ich zdanie bo szmaciarzom nie wolno mieć własnego zdania. Brawo mister Seagal, pan jest prawdziwym facetem !
  • ~precz z nwo
    (2014-04-01 13:46)
    Seagal juz moze ma swoje lata i troche gwiazdorzy.Ale wam wszystkim POlecam prawde o USA (rownowaga chamstwa musi byc!!) mianowicie filmy o ukrytej prawdzie o Nowym Porzadku Swiata na kanale Alex Jones-a/youtube! Na poczatek "Obama-wielkie oszustwo".W tym filmie dok."klamca klamce lobbysta pogania".
  • ~sta-n
    (2014-04-01 08:43)
    Wygląda już jak Depardieu i tak samo mu odbiło.
  • ~mario
    (2014-04-01 06:46)
    co za błazen, zresztą co zniego za aktor czy osobowość, pajac i tyle.
  • ~Roman
    (2014-04-01 06:31)
    Steven Seagal popierając kłamcę Putina staje z nim w jednym szeregu. Co chciał osiągnąć popierając Putina? Odpowiedź jest nader łatwa wzmocnić własną głupotę.
  • ~Pótin
    (2014-04-01 05:21)
    Żałosny jako aktor i jako człowiek
  • ~set
    (2014-04-01 05:18)
    Tego osła trzeba kopnąć w tyłek. Jemu wydaje się, że jest osobowością!
  • ~krytyk filmowy
    (2014-04-01 05:16)
    Cienki aktor, gwiazdor szmir znowu probuje byc slawny. Jezeli w czyms jeszcze jest ekspertem to chyba tylko w smaku i zapachu odbytu putina.
  • ~ppm
    (2014-04-01 01:44)
    Ciągnie wilka do lasu. Przecież Seagal to syn Irlandki i rosyjskiego Żyda, który może był jednym z wielu ruskich "śpiochów" zainstalowanych w USA? Nieważne. Po takich wypowiedziach przestał dla mnie istnieć istnieć, tak jak Depierdziel.
  • ~niektórzy głupieją na starość więc nie
    (2014-04-01 00:31)
    ma czemu się dziwić.
  • ~jak bęben rośnie to szare giną w
    (2014-03-31 23:56)
    zastraszającym tempie i tyle w temacie tego głupka.
  • ~Wiesio13 bicz na Wiesia13
    (2014-03-31 23:51)
    Seagala *********
  • ~stefek to spadaj do moskwy, nachlaj
    (2014-03-31 23:27)
    się z depardonem i nie zawracaj głowy...
  • ~Jan Bohynski
    (2014-03-31 23:12)
    Gdzie to zdjecie zostalo zrobione i co na nim robi mlody Sztur, poza glupim usmieszkiem ? JB.
  • ~Ruskij
    (2014-03-31 22:32)
    Idioci całego swiatu -jednajcię się)).Putin waszym Panem,
  • ~bazsenik
    (2014-03-31 20:45)
    A czemu my się mamy do tego wtrącać.
  • ~vis
    (2014-03-31 20:00)
    musiał dostać mocno po głowie że wygaduje takie głupoty
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-03-31 19:18)
    Bardzo mnie swędzi tyłek .