Modernizacja rosyjskiej armii. Krem do stóp i grzebień dla każdego

| Aktualizacja:

Modernizacji w rosyjskim wojsku ciąg dalszy. Tym razem żołnierze mają dostać specjalny pakiet higieniczny. W zestawie są m.in krem do stóp, żel po goleniu, grzebień, czy nożyczki do paznokci.

wróć do artykułu
  • ~rada radka
    (2014-04-03 08:49)
    Zamiast ujadac ruskow zastanowcie sie co z wojskiem "POlskim"? Za ile dni ruscy weszliby do W-wy? Tydzien? Chyba tak bo pomogliby tez zolnierze Wehrmachtu jak kiedys.(na zyczenie Radka The Brave)
  • ~chociaz zyskaja cywile
    (2014-04-02 10:22)
    chca ucywilizowac brudna holote ruska aby nie smierdzialo od nich. czy oni beda chociaz wiedzec jak stosowac ten pakiet .Nie mowiac ze przehandluja za gorzale.
  • ~urrrraaaa
    (2014-04-02 10:24)
    hohoho ... no to teraz będzie im się dobrze szło na front i umierało za matuszkę Rassiję (kontynuacja tradycji umierania za ojczyznę, która na co dzień gnębi swoich obywateli musi trwać ... taki narodowy masochizm) ... to jak oni tam dotychczas żyli w tych koszarach, jak bydło w oborze ? jedne i przede wszystkim co się nie zmieniło to mentalność - wrogowie Rosji wciąż muszą chronić swoje rowery, zegarki i kobiety ...
  • ~kuku
    (2014-04-02 10:28)
    wreszcie sie zlitowali nad biednymi rekrutami polska jest bez wojska za to z kapelanami generałami i cudami kościelnymi
  • ~klersedes
    (2014-04-02 10:30)
    katole hołoto umysłowa ciemnogrodzie popatrzcie lepiej na polskie wojsko tylko patrzy gdzie te upragnione zaleszczyki
  • ~vatapapa
    (2014-04-02 10:34)
    polski patriotyzm to z szabelka na czołgi i umieranie za warszawe 200 000 bezbronnych ludzi nie ma świecie takiego rekordu głupoty ludzkiej macie patriotzm cxy idiotyzm
  • ~WalduśKiepski
    (2014-04-02 10:37)
    w telewizorze pokazywali jak amerikan to z łuku cały oddział rusków albo chinoli umi zabić i do helikoptera skoczy z rozpendu i ziemie uratowuje od kosmitów i astroide rozwali jak chce i terorystów pokonuje codziennie , pokazywują to w telewizorze ,no , a widział ktoś w telewizorze ruska żeby takie rzeczy umiał ? , amerykany to są bohatery. Tato Ferdek mówi że ruskie zepsuli amerykanom Atlantisy i tera sami lataiom na stacje kosmiczne na swoich Migah ale amerykany zrobią tera takiego rakieta z komputera ze ruski wysiadaja bo one te ruski techniki nie znają tylko z radyjek tranzystorowych piszom do intrneta jako agenty na forumach i bardzo mondre magistery w telewizorze przed tym ostrzegajom , ,to pisałem ja Walduś
  • ~wolna Silesia
    (2014-04-02 10:39)
    Brawo Rosjanie ! To dobrze ze zaczeliście dbać o żołądek zwykłego żołnierza. To dobry dodatek do najlepszego na świecie sprzętu jak odrzutowce su-35 co bez problemów rozwalają f-16, najlepsze na świecie czołgi T-90, najlepsze bombowce Tu-160, Iskandery i łodzie podwodne. Polaczki mogą to wszystko zobaczyć na Youtubie, to czego nigdy nie będą mieli
  • ~kajot551
    (2014-04-02 11:00)
    ROsjanie moga miec szegolnie duze i najlepsze w SWIECIE -wszy-karaluchy-pchly -nedze -samogon syntetic -machorke killer- promieniowanie patalogii-gnilizna -bolszewiki wiejskie matoly -to rzeczy ktore trudno eksportowac .SMROD ,BRUD i TEPOTA UMYSLOWA NARODU OCZADZIALA PROPAGANDA to ROSJA CARATU DZISIEJSZEGO KGBISTY
  • ~wjw
    (2014-04-02 10:48)
    A mydła to nie będzie ?
  • ~andrzejto
    (2014-04-02 11:11)
    - wolna Silesia podaj numer do swojego dealera, bo ma taki ekstra towar, że masakra. Twoja wiedza na temat techniki zbrojeniowej i potencjału ruskiej armii jest żadna. Poczytaj czym są Su-35 i czym się różnią od modeli 29 czy 27. T-90 to jest wersja rozwojowa t-72 i tak dalej. Jesteś żałosnym trollem.
  • ~pamiętam,że jak przekroczyłem bramę Wojska Polskie
    (2014-04-02 11:15)
    W ubiegłym roku resort obrony rozpoczął proces zamiany onuc na skarpety, czapek uszanek na nowoczesne okrycia głowy, a w stołówkach przysłowiowy kocioł z kaszą zastąpił szwedzki stół.

    Czapki uszanki nic nie zstąpi -taka prawda, rosyjski żołnierz służy na dalekiej Syberii. Natomiast pamiętam,że jak przekroczyłem bramę Wojska Polskiego , to co prawda otrzymałem od państwa przybory do golenia , ale jednocześnie zostałem okradziony z przyborów toaletowych , które przywiozłem z domu .
  • ~to jak w Wojsku Polskim.
    (2014-04-02 11:39)
    Na liście przedmiotów, które wojskowi eksperci uznali za niezbędne dla zachowania czystości są między innymi: szampon, żel do kąpieli, pasta do zębów, pianka i maszynka do golenia, żel tonizujący po goleniu, krem do stóp, nożyczki do paznokci, grzebień oraz igły i nici. Zawartość pakietu higienicznego ma wystarczyć żołnierzom na 12 miesięcy.



    Szampon jeden na cały rok, to jak w Wojsku Polskim.
  • ~Put in joke
    (2014-04-02 11:48)
    Brawo, w końcu będzie miał co wysłać rodzinie do domu ruski żołdak. Pastę, krem... żona i dzieci się ucieszą!
  • ~putto
    (2014-04-02 13:46)
    dodał bym jeszcze prezerwatywy by żołnierze w czasie onanizmu kolegom oczu nie powybijali