Najemnicy z Polski walczą na Ukrainie? Skrajnie prawicowa Falanga wspiera rebelię w Donbasie

| Aktualizacja:

Rosyjska propaganda oskarża Polskę o wysyłanie na Ukrainę najemników do walki z donieckimi separatystami. Dowodów na razie brak. Nie ma ich również Bartosz Bekier, który z ramienia skrajnie prawicowej Falangi pojechał do Doniecka wspierać prorosyjską rebelię.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-12 09:25)
    schetino w górę, tusk na kaszuby (depresja mafijnego gangstera). schetiono zgasi światło w Platformie... Oszustów...he he he...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-12 09:35)
    Czy to znaczy że POLSKA jest rozkradana przez skorumPOwanych POmyleńców POd wodzą rudego gestaPOwca...???
  • ~Marek
    (2014-06-12 09:55)
    Polacy zamiast walczyc o swoje praw I o wieksze zarobki w Kraju to jada gdziec I sie wchrzaniaja w cudze sprawy. Czesi ,wegrzy,rumuni slowacy itp siedza cicho tylko Polacy gdzies sie wtracaja I slychac tylko o Polakach !!!
    cos tu smierdzi !!!
  • ~rick
    (2014-06-12 09:56)
    "zrobił rozmowę" - O rany!!! Zatrudniacie pierwszoklasistów?
  • ~WAW
    (2014-06-12 09:59)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-06-12 09:35

    Czy to znaczy że POLSKA jest rozkradana przez skorumPOwanych POmyleńców POd wodzą rudego gestaPOwca...???
    ---

    Nie, to znaczy że POLSKA jest rozkradana przez PISdniętny ePISkopat przy współpracy z bezzębnym karłowatym PISdzielcem... !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-12 10:26)
    POlityczne szambo !!! Nie chcą ujawniać ,bo by wyszło ,że WIĘKSZOŚĆ w ****** SIEDZI !!! OSZUŚCI i ZŁODZIEJE !!! POZORANCI
  • ~BND
    (2014-06-12 10:03)
    Kim był Joseph Goebbels dla Adolfa Hitlera,
    tym jest obWiesio13 für der Dziennik.de

    The Godfather rusofili i WEB agentów - Wiesio13!
    Wystepuje POd 150 nikami 24h!
    Kto mu za to płaci?
    Ras/Putin, der Dziennik.de, WSI, BND?

    ~Górnik KWK ,,Wujek"2013-11-09 11:16

    wiesio-13 ubecki parweniuszu moralny , intelektualny pariasie .
    TY jesteś jeno parchem w ludzkiej skórze , odpadem który już gnije.

    ~Motek* Wiesio13vel:PolAnka2014-03-06 11:51

    ZOOMOwiecJaruzela *pol anka* 10:34 vel: Genitaliusz*, "Templariusz" , Motek*
    , wie lebny* ,
    wikary* itp. itd był w stanie wojennym 1981r celowniczym wielkokalibrowego
    karabinu maszynowego zoomowskiego Bojowego Wozu Piechoty - to taki karabin
    do zabijania ludzi dziesiątkami . Na Dzisiaj ten *Genitaliusz* jest
    WEB-agentem i WEB-prowokatorem Ambasady Moskali za Judaszowe Srebrniki z
    ruskiegoBanku i dlatego Nienawidzi : Polaków Polski KościołaKatolickiego
    Rewolucjonistów Majdanu Rozumu Mądrości Uczciwości i Przyszłości - na pewno

    ~ppm2014-04-20 08:59

    Widzę, że lewackie, antypolskie ścierwo "Wiesio 13..." jest dziś aktywne na
    forach der Dziennika jak plemnik geja w stolcu swojego kochanka. Ale
    potomstwa z tego nie będzie... no chyba, że plemnik geja połączy się z
    owsikiem, lamblią, esherichią coli, albo tasiemcem i wyjdzie z tego...
    kolejny "Wiesio 13..."
  • ~polak
    (2014-06-12 11:14)
    Jezeli tego ruskiego pajaca kulka nie dosiegnie to miejmy nadzieje ze dosiegna go polskie sluzby specjalne.
  • ~czytelnik
    (2014-06-12 11:35)
    Co to znaczy 'zrobił rozmowę'?! Nauczcie się pisać po POLSKU!
  • ~rydzio
    (2014-06-12 11:54)
    Brawo Falanga !
    Bekier ! Po powrocie czas na zorganizowanie rozróby u nas.