"Leci do was ptaszek". Rozmowa separatystów dwie minuty przed katastrofą boeinga 777

| Aktualizacja:

"Leci do was ptaszek" - informuje jeden z separatystów dowódcę, Igora Bezlera. Ten dopytuje: Zwiadowczy czy duży? Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała zapis rozmów telefonicznych separatystów przeprowadzonych dwie minuty przed zestrzeleniem samolotu malezyjskich linii lotniczych.

wróć do artykułu
  • ~Goscioo
    (2014-07-26 01:59)
    Takie nagrania już były ze 3 - wszystkie skompilowane w przeddzień zestrzelenia Boeinga. Banderowcy są słabi w fabrykowaniu "dowodów" - ich specjalność to rzeźnictwo. Pozdrawiam.
  • ~Alex
    (2014-07-26 02:56)
    Przestancie powtarzac durne plotki fabrykowane przez durnych dziennikarzy. Dlaczego nie opublikowaliscie oficjalnego oswiadczenia Ministarstwa Obrony Rosyjskiej Federacji? Dlaczego nie piszecie o obowiazach jakie ciazyly na rezimie ukrainskim z tytulu Chicagowskiej Konwencji o Miedzynarodowym Lotnictwie Cywilnym oraz z tytulu przepisow DOC 9554/932 Miedzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego, ktorego Ukraina jest czlonkiem i sygnatariuszem. Ukraina jest jedyna winna strona. Nie Rosja, nie walczace ze soba oddzialy zbrojne. Ukraina nie uznala niezaleznosci Republiki Donieckiej, a zatem jest odpowiedzialna za administracje calego terytorium kraju. Ukraina miala obowiazek zapewnic bezpieczne korytarze powietrzne dla lotnictwa cywilnego, zamknac przestrzen powietrzna nad terenem dzialan zbrojnych, i ostrzec wszystkie cywilne linie lotnicze i wszystkie zalogi cywilnych samolotow pasazerskich aby unikaly przelotu nad tymi terenami. Ukraina tego nie zrobila i dlatego ponosi wine za caly incydent.
  • ~Pan Polak
    (2014-07-26 03:24)
    ~Alex2014-07-26 02:56 - słuchaj mongole ( ruskie to szczep mongołów) tu forum dla Panów Polaków kacapy tu nie maja prawa zabierac głos
  • ~Tryk
    (2014-07-26 04:58)
    Rosja podaje zdjecia z radarow, USA z sieci spolecznosciowych i blogow politykow ukrainskich,a "Dziennik" zbiera plotki z calego swiata.
  • ~habmar
    (2014-07-26 05:08)
    Alex za zestrzelenie odpowiedzialni sa ci co samolot zestrzelili ...nikt inny ,zamiast wybielac Putina powinniscie go po prostu wyp...lic inaczej tak jak on jestescie za to odpowiedzialni ,powody tej wojny sa bezsensowne ...zakaz mowienia po rosyjsku podobno ,czy naprawde było to warte smierci prawie 1000 osób?Tesknicie za wielka Rosja?A moze najpierw powinniscie byc normalnymi ludzmi ,którzy staraja sie zyc w zgodzie z sasiadami ,zamiast napuszczac jednych na drugich?
  • ~Enigma
    (2014-07-26 05:17)
    A, to nie wiedzielismy, ze zestrzelony Boing mail ns drugie imie PTASZEK. A moze oni mowili o swoim ptaszki? A moz o Ptaszki Poroszczenki , ze mu go puszcza na wolnosc, jak zostanie postawiony przed sadem? Kto to wie , co ta zaszyfrowana rozmowa moze jeszcze oznaczac?
  • ~Naparstek
    (2014-07-26 06:05)
    A ja nie jestem pewien, że taka była rozmowa.

    (Pisano ze znakiem zapytania, ze zmieniano dane w czarnych skrzynkach.
    - Fachowcy z Wielkiej Brytanii, którzy badają te skrzynki - wykluczyli otwieranie.

    "Porywano ciała" - nie porywano!

    Amerykanie rzekomo maja dowody, że to separatyści zestrzelili ten samolot, jednak ich nie pokazują.

    TO WOJNA, - P R O P A G A N D A W O J E N N A
  • ~adsenior
    (2014-07-26 06:15)
    Dalej łże media wciskają kit lemingom! Dokonano na zachodzie prezentowane przez juntę kijowską "rozmowy terrorystów", okazało się, iż są to montaże kilku lub kilkunastu rozmów!
  • ~adsenior
    (2014-07-26 06:17)
    Dalej łże media wciskają kit lemingom! Dokonano na zachodzie analizy prezentowanych przez juntę kijowską "rozmowy terrorystów", okazało się, iż są to montaże kilku lub kilkunastu rozmów!
  • ~kozak
    (2014-07-26 06:28)
    hahaha durne banderowskie bandyty oglosili 2 min przed czasem ze samolot zostal zestrzelony co za prymiywni bandyci
  • ~wania
    (2014-07-26 06:33)
    durne banderowskie przyglupy i bandyci kto im uwierzy sam zbrodniarz z tym POroszenko na czekele morderca
  • ~Kosiarz
    (2014-07-26 07:26)
    Jak widać, także tutaj stężenie sowieckiej agentury wpływu osiągnęło kolosalne rozmiary...
  • ~mmm
    (2014-07-26 07:32)
    Na wojnie prawda ginie pierwsza.

    Najbardziej rzeczowe logiczne komentarze dotyczące sytuacji na Ukrainie, ma Max Kolonko mieszkający a Ameryce a nadający w Superstacji
  • ~warszawiak
    (2014-07-26 07:37)
    USA PODSLUCHUJE caly swiat to ich material !
    podac tresc rozmowy tel braci Kaczynskich !!!
    USA nagralo i dlatego odcieli sie od prosby PIS o pomoc w kwestii "zamachu" na Tutke .
    Jedyny zamachowiec to prezes PIS.
  • ~Oficer dyzurny
    (2014-07-26 08:02)
    warszawiaku,
    kretynie, uwazaj bo jeszcze kilka takich tekstow, a sam osobiscie cie odnajde i wysle do Moskwy.
  • ~warszawiak
    (2014-07-26 08:05)
    Swojemu partnerowi wiele razy już mówiłem, że boję się podsłuchiwania, kiedy uprawiam z nim seks.
  • ~warszawiak
    (2014-07-26 08:06)
    podajcie tez o czym rozmawia Tusk z Putinem i złodzieje z PSL
  • ~zaski
    (2014-07-26 08:13)
    dlaczego te gnojki ruskie jak na przyklad Alex jeszcze sa w Polsce a nie na Syberii?
  • ~Obserwator
    (2014-07-26 08:26)
    Większość opinii na temat w artykule wygląda na pisane przez wynajętych klakierów z Moskwy... czy tylko mnie się tak wydaje?
  • ~Starający się myśleć
    (2014-07-26 08:34)
    Przez dwie minuty żaden system obrony przeciwpowietrznej nie zdąży zareagować... Rakieta leci przecież prawie minutę...