"Leci do was ptaszek". Rozmowa separatystów dwie minuty przed katastrofą boeinga 777

| Aktualizacja:

"Leci do was ptaszek" - informuje jeden z separatystów dowódcę, Igora Bezlera. Ten dopytuje: Zwiadowczy czy duży? Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała zapis rozmów telefonicznych separatystów przeprowadzonych dwie minuty przed zestrzeleniem samolotu malezyjskich linii lotniczych.

wróć do artykułu
  • ~tow. PiSodajew
    (2014-07-25 19:25)
    Wyrok Trybunału w Strasburgo potwierdza że Polska dołaczyła do liderów swiatowego terroryzmu USA i Izraela.
    Niech ucza się praworzadności i demokracji od Rosji.
  • ~adsenior
    (2014-07-26 06:15)
    Dalej łże media wciskają kit lemingom! Dokonano na zachodzie prezentowane przez juntę kijowską "rozmowy terrorystów", okazało się, iż są to montaże kilku lub kilkunastu rozmów!
  • ~gosc
    (2014-07-25 23:33)
    kolejna bzdura I klamstwo a gawiedz w tym media lapia sie jak much na lep nie majac zadnego naukowego udokumentowania ,powtarzjac czyjes klamstwa jak papugi.monkey see,monkey do.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2014-07-25 23:50)
    To kłamstwo ! Przyjaciel Pana Prezydenta Komorowskiego i całej rozumnej Polski nie mógł by zrobić czegoś takiego ! To PIs=offska prowokacja pogrobowców Lecha Kaczyńskiego !
  • ~obserwator
    (2014-07-26 08:55)
    Nie dziwcie sie wpisom ,komuna wraca a z nia WSI , szkolona przez GRU i dodatkowo przeszkolona w metodach tortur ,przec CIA w Kiejkutach 2002-2004
  • ~d'Wuja
    (2014-07-26 00:48)
    w Izraelu i Waszyngtonie montują rozmowy na zadanie!
  • ~JKa
    (2014-07-26 01:25)
    Kozacy to mordercy dzieci i niewinnych pasazerow lecacych na urlop ,
    pijani rencisci sovieckiej armi znudzeni chca uczynic cos dobrego dla Putina zeby jeszcze jedna blacha zawisla na klapie,
    to ze slepi nie uzyli nawe glupiego appsa gdzie widac jaki samoloti gdzie sie znajduje
    bo tepaki sa tak pijani czy na kacu i mysla zue lepiej wiedza niz maly dzieciak z I phonem, ktopry sledzi caly swiat z swojej komorki.
  • ~Goscioo
    (2014-07-26 01:59)
    Takie nagrania już były ze 3 - wszystkie skompilowane w przeddzień zestrzelenia Boeinga. Banderowcy są słabi w fabrykowaniu "dowodów" - ich specjalność to rzeźnictwo. Pozdrawiam.
  • ~kozak
    (2014-07-26 06:28)
    hahaha durne banderowskie bandyty oglosili 2 min przed czasem ze samolot zostal zestrzelony co za prymiywni bandyci
  • ~Alex
    (2014-07-26 02:56)
    Przestancie powtarzac durne plotki fabrykowane przez durnych dziennikarzy. Dlaczego nie opublikowaliscie oficjalnego oswiadczenia Ministarstwa Obrony Rosyjskiej Federacji? Dlaczego nie piszecie o obowiazach jakie ciazyly na rezimie ukrainskim z tytulu Chicagowskiej Konwencji o Miedzynarodowym Lotnictwie Cywilnym oraz z tytulu przepisow DOC 9554/932 Miedzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego, ktorego Ukraina jest czlonkiem i sygnatariuszem. Ukraina jest jedyna winna strona. Nie Rosja, nie walczace ze soba oddzialy zbrojne. Ukraina nie uznala niezaleznosci Republiki Donieckiej, a zatem jest odpowiedzialna za administracje calego terytorium kraju. Ukraina miala obowiazek zapewnic bezpieczne korytarze powietrzne dla lotnictwa cywilnego, zamknac przestrzen powietrzna nad terenem dzialan zbrojnych, i ostrzec wszystkie cywilne linie lotnicze i wszystkie zalogi cywilnych samolotow pasazerskich aby unikaly przelotu nad tymi terenami. Ukraina tego nie zrobila i dlatego ponosi wine za caly incydent.
  • ~Pan Polak
    (2014-07-26 03:24)
    ~Alex2014-07-26 02:56 - słuchaj mongole ( ruskie to szczep mongołów) tu forum dla Panów Polaków kacapy tu nie maja prawa zabierac głos
  • ~Tryk
    (2014-07-26 04:58)
    Rosja podaje zdjecia z radarow, USA z sieci spolecznosciowych i blogow politykow ukrainskich,a "Dziennik" zbiera plotki z calego swiata.
  • ~adsenior
    (2014-07-26 06:17)
    Dalej łże media wciskają kit lemingom! Dokonano na zachodzie analizy prezentowanych przez juntę kijowską "rozmowy terrorystów", okazało się, iż są to montaże kilku lub kilkunastu rozmów!
  • ~habmar
    (2014-07-26 05:08)
    Alex za zestrzelenie odpowiedzialni sa ci co samolot zestrzelili ...nikt inny ,zamiast wybielac Putina powinniscie go po prostu wyp...lic inaczej tak jak on jestescie za to odpowiedzialni ,powody tej wojny sa bezsensowne ...zakaz mowienia po rosyjsku podobno ,czy naprawde było to warte smierci prawie 1000 osób?Tesknicie za wielka Rosja?A moze najpierw powinniscie byc normalnymi ludzmi ,którzy staraja sie zyc w zgodzie z sasiadami ,zamiast napuszczac jednych na drugich?
  • ~Enigma
    (2014-07-26 05:17)
    A, to nie wiedzielismy, ze zestrzelony Boing mail ns drugie imie PTASZEK. A moze oni mowili o swoim ptaszki? A moz o Ptaszki Poroszczenki , ze mu go puszcza na wolnosc, jak zostanie postawiony przed sadem? Kto to wie , co ta zaszyfrowana rozmowa moze jeszcze oznaczac?
  • ~Naparstek
    (2014-07-26 06:05)
    A ja nie jestem pewien, że taka była rozmowa.

    (Pisano ze znakiem zapytania, ze zmieniano dane w czarnych skrzynkach.
    - Fachowcy z Wielkiej Brytanii, którzy badają te skrzynki - wykluczyli otwieranie.

    "Porywano ciała" - nie porywano!

    Amerykanie rzekomo maja dowody, że to separatyści zestrzelili ten samolot, jednak ich nie pokazują.

    TO WOJNA, - P R O P A G A N D A W O J E N N A
  • ~Kosiarz
    (2014-07-26 07:26)
    Jak widać, także tutaj stężenie sowieckiej agentury wpływu osiągnęło kolosalne rozmiary...
  • ~strażnik gaju
    (2014-07-25 23:31)
    amerykańska filia Deutsche Banku ma bałagan w księgach i co z tego wyniknie, niedawno było 8,7 mld USD kary dla BNP Paribas za łamanie sankcji, czy Deutsche Bank jest następny i co zrobi Merkel
  • ~mmm
    (2014-07-26 07:32)
    Na wojnie prawda ginie pierwsza.

    Najbardziej rzeczowe logiczne komentarze dotyczące sytuacji na Ukrainie, ma Max Kolonko mieszkający a Ameryce a nadający w Superstacji
  • ~warszawiak
    (2014-07-26 07:37)
    USA PODSLUCHUJE caly swiat to ich material !
    podac tresc rozmowy tel braci Kaczynskich !!!
    USA nagralo i dlatego odcieli sie od prosby PIS o pomoc w kwestii "zamachu" na Tutke .
    Jedyny zamachowiec to prezes PIS.

Może zainteresować Cię też: